Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 3 - September 5, 2021

NM Kvinner

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Line Kjørsvik
Stoppball Nidaros BK
4 (4/0) 35 (24/11)
69%
100
2 Kensi Kion
Østkanten Biljardklubb
6 (4/2) 48 (29/19)
60%
87
3 Ine Helvik
Svithun BK
3 (2/1) 27 (17/10)
63%
77
3 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 32 (22/10)
69%
77
5 Desak Sri Pustini
Oslo BK
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
64
5 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
2 (1/1) 16 (8/8)
50%
64
5 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
64
5 Eva Linn Fossheim
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
64
9 Christel Hanah Johnsen
Storgata BK
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
44
9 June Therese Håndstad
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
44
9 Mona Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
44
9 Mona Søvold Sunde
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
44
13 Marie Hoff Petersen
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
28
13 Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
28
Entry deadline Aug 29, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 3, 2021, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (14 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen
More info
Distanse 5-7 iht TBR

Coronavettregler NM 10-Ball

Selv om det er åpnet opp for konkurranser og aktivitet på tvers av geografiske områder, minner vi om at pandemien ikke er over. Det er de nasjonale bestemmelser og anbefalinger som nå gjelder for idrettsarrangement i Oslo. Det er fortsatt viktig å overholde allmenne smittevernråd, og bidra der man kan for å unngå nye smitteutbrudd.

- Husk at alt som er lov ikke nødvendigvis er klokt.

Nedenfor følger noen generelle smittevernsregler og -anbefalinger i forbindelse med NM 10-Ball:
• Hold deg hjemme hvis du er syk
• Hold hendene rene
• Hold 1 meters avstand når du ikke spiller (gjelder ikke samme husstand)
• Håndhilsing skal unngås
• Begrens antall personer du møter
• Registrer deg i besøksloggen dersom du ikke spiller i turneringen
• Bruk sunn fornuft

Det er ikke påbudt med munnbind, men dersom det til tider er mange personer i lokalene på Ensjø, kan det allikevel være fornuftig å bruke dette.

Arrangøren skal legge til rette for at det er mulig å holde 1 meters avstand i kafeteria/kiosk, tribune og øvrig fellesområde, samt sørge for at det er tilstrekkelig med desinfiseringsmiddel i lokalet.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Ine Helvik
Walk Over
 
2   
Eva Linn Fossheim
Desak Sri Pustini
Fri 19:24  Table 17
3   
Astrid Eiken Flage
Ida Amundsen Holtet
Fri 21:00 
4   
Giena Tanilon
Kensi Kion
Fri 20:05  Table 16
5   
Nina Torvund
Marie Hoff Petersen
Fri 22:27  Table 7
6   
June Therese Håndstad
Christel Hanah Johnsen
Fri 20:54  Table 17
7   
Mona Lundetræ
Mona Søvold Sunde
Fri 19:18  Table 1
8   
Walk Over
Line Kjørsvik
 

Winners qualification

Race to 6
9   
Ine Helvik
Eva Linn Fossheim
Sat 10:41  Table 14
10   
Astrid Eiken Flage
Giena Tanilon
Sat 11:17  Table 15
11   
Nina Torvund
June Therese Håndstad
Sat 12:17  Table 17
12   
Mona Lundetræ
Line Kjørsvik
Sat 10:40  Table 16

Loser round 1

Race to 5
13   
Walk Over
Desak Sri Pustini
 
14   
Ida Amundsen Holtet
Kensi Kion
Sat 13:43  Table 6
15   
Marie Hoff Petersen
Christel Hanah Johnsen
Sat 13:27  Table 17
16   
Mona Søvold Sunde
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 6
17   
Desak Sri Pustini
Mona Lundetræ
Sat 16:08  Table 2
18   
Kensi Kion
June Therese Håndstad
Sat 17:02  Table 12
19   
Christel Hanah Johnsen
Giena Tanilon
Sat 17:16  Table 1
20   
Mona Søvold Sunde
Eva Linn Fossheim
Sat 17:28  Table 17

Quarter final

Race to 6
21   
Ine Helvik
Desak Sri Pustini
Sun 10:48  Table 1
22   
Astrid Eiken Flage
Kensi Kion
Sun 10:48  Table 11
23   
Nina Torvund
Eva Linn Fossheim
Sun 10:48  Table 13
24   
Line Kjørsvik
Giena Tanilon
Sun 10:48  Table 2

Semi final

Race to 6
25   
Ine Helvik
Kensi Kion
Sun 12:57  Table 7
26   
Nina Torvund
Line Kjørsvik
Sun 12:57  Table 10

Final

Race to 6
27   
Kensi Kion
Line Kjørsvik
Sun 15:20  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer