Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 21 - April 22, 2017

NM Gutter U19 8-Ball

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sajid Raheem
BEX BK
5 (4/1) 36 (23/13)
64%
100
2 Hasan Emre Vural
Unique BK
4 (3/1) 32 (17/15)
53%
87
3 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 20 (13/7)
65%
77
3 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
77
5 Yousef Austrheim
Unique BK
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
64
5 Hans Øyvind Tveråen
Grenland BK
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
64
7 Nicolai Gundersen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
54
7 Stein-Tore Nybakk
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 25 (15/10)
60%
54
9 Anas Khan
Unique BK
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
44
9 Zekeriya Eren
Unique BK
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
44
Entry deadline Apr 12, 2017, 11:59 PM (local time)
Starts Apr 21, 2017, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (10 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Junior U19 Gutter
Organizer Gjøvik&Raufoss BK
Contact Ingolf Höns
More info
Ungdomslekene arrangeres helgen 21.-23. april og det dreier det seg om NM i 8-Ball og 9-Ball for ungdom Jenter U19, Gutter U19 og Gutter U17. Da den tid som vi har til rådighet er meget begrenset på mange forskjellige måter (antall bord, antall matcher som skal spilles, bestilling av rom og mat, etc.), er det først til mølla som gjelder og tidlig påmeldingsfrist. For den som gjerne ønsker å oppleve hvordan mange forskjellige idretter deler arena og oppmerksomhet, og ikke minst muligheten til å prøve på noe annet enn sin egen idrett – biljard – så lønner det seg å være tidlig ute:

Plass: Håkons Hall - Lillehammer
Dato: Fredag 21. – Søndag 23. april
Tidsskjema:
Fredag 12:00–18:00 (8-Ball)
Lørdag 09:00–14:00 (8-Ball)
Lørdag 14:30–20:30 (9-Ball)
Søndag 09:00–14:00 (9-Ball)

Påmelding: Så raskt som mulig etter prinsippet «først til mølla …»

Påmeldingsfrist: Søndag 12. mars, kl. 23:59

Losji: NB har reservert 6 stk. 4-sengsrom og 2 stk. 5-sengsrom på Stasjonen Hotell i Lillehammer – Kr. 340,- per person per natt inkl. frokostbuffet. Bestilling må rettes til NB i forbindelse med påmelding.

Hvis en klubb finner sin egen overnatting på andre steder, er det viktig at NB blir informert om dette.

Stasjonen Hotell, Jernbanetorget 2-4,
2609 Lillehammer, tlf. 61 26 00 24

Frokostbuffet kl. 06:30 (07.30 helg) - 10:00,
Gratis trådløst Internett

Mat: Lunsj (lørdag og søndag, Kr. 110,-) og middag (fredag og lørdag, Kr. 135) kan bestilles til en pakkepris (Kr. 470,-) og serveres i direkte anslutning til Håkons Hall. Bestilling må rettes til NB i forbindelse med påmelding.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Hasan Emre Vural
Walk Over
 
2   
Anas Khan
Nicolai Gundersen
Fri 14:35  Table 1
3   
Hans Øyvind Tveråen
Walk Over
 
4   
Walk Over
Sajid Raheem
 
5   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Walk Over
 
6   
Walk Over
Yousef Austrheim
 
7   
Stein-Tore Nybakk
Zekeriya Eren
Fri 14:35  Table 2
8   
Walk Over
Gard Eiken Flage
 

Winner round 1

Race to 5
9   
Hasan Emre Vural
Nicolai Gundersen
Fri 15:52  Table 6
10   
Hans Øyvind Tveråen
Sajid Raheem
Fri 16:13  Table 7
11   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Yousef Austrheim
Fri 15:48  Table 8
12   
Stein-Tore Nybakk
Gard Eiken Flage
Fri 17:01  Table 1

Loser round 1

Race to 5
13   
Walk Over
Anas Khan
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Walk Over
 
16   
Zekeriya Eren
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
17   
Anas Khan
Stein-Tore Nybakk
Fri 18:40  Table 6
18   
Walk Over
Yousef Austrheim
 
19   
Walk Over
Hans Øyvind Tveråen
 
20   
Zekeriya Eren
Nicolai Gundersen
Fri 18:40  Table 4

Winners qualification

Race to 5
21   
Hasan Emre Vural
Sajid Raheem
Fri 18:22  Table 1
22   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Gard Eiken Flage
Fri 18:23  Table 2

Loser round 3

Race to 5
23   
Stein-Tore Nybakk
Yousef Austrheim
Sat 09:08  Table 1
24   
Hans Øyvind Tveråen
Nicolai Gundersen
Sat 09:08  Table 2

Losers qualification

Race to 5
25   
Yousef Austrheim
Sajid Raheem
Sat 10:45  Table 4
26   
Hans Øyvind Tveråen
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 10:32  Table 8

Semi final

Race to 5
27   
Hasan Emre Vural
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 11:50  Table 6
28   
Gard Eiken Flage
Sajid Raheem
Sat 11:50  Table 2

Final

Race to 5
29   
Hasan Emre Vural
Sajid Raheem
Sat 13:33  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer