Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 22 - April 23, 2017

NM Gutter U17 9-Ball

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
7 (6/1) 64 (41/23)
64%
100
2 Simon Thomassen
Alta BK
6 (4/2) 48 (26/22)
54%
87
3 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (3/1) 38 (23/15)
61%
77
3 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (2/1) 25 (15/10)
60%
77
5 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
64
5 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
5 (3/2) 44 (20/24)
45%
64
7 Elias Rytterager Johnsen
Horten BK
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
54
7 Simen Ekern Bakken
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
54
9 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
44
9 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
44
9 Jeremiah Torres
Unique BK
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
44
9 Andreas Hansen
Alta BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
44
13 Ahad Rashid
Unique BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
28
13 Kim Christian Liset
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
28
13 Erik Anker Møllerop Allum
Fredrikstad BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
28
Entry deadline Apr 12, 2017, 11:59 PM (local time)
Starts Apr 22, 2017, 2:30 PM (local time)
Format Double elimination (15 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Junior U17 Gutter
Organizer Gjøvik&Raufoss BK
Contact Ingolf Höns
More info
Ungdomslekene arrangeres helgen 21.-23. april og det dreier det seg om NM i 8-Ball og 9-Ball for ungdom Jenter U19, Gutter U19 og Gutter U17. Da den tid som vi har til rådighet er meget begrenset på mange forskjellige måter (antall bord, antall matcher som skal spilles, bestilling av rom og mat, etc.), er det først til mølla som gjelder og tidlig påmeldingsfrist. For den som gjerne ønsker å oppleve hvordan mange forskjellige idretter deler arena og oppmerksomhet, og ikke minst muligheten til å prøve på noe annet enn sin egen idrett – biljard – så lønner det seg å være tidlig ute:

Plass: Håkons Hall - Lillehammer
Dato: Fredag 21. – Søndag 23. april
Tidsskjema:
Fredag 12:00–18:00 (8-Ball)
Lørdag 09:00–14:00 (8-Ball)
Lørdag 14:30–20:30 (9-Ball)
Søndag 09:00–14:00 (9-Ball)

Påmelding: Så raskt som mulig etter prinsippet «først til mølla …»

Påmeldingsfrist: Søndag 12. mars, kl. 23:59

Losji: NB har reservert 6 stk. 4-sengsrom og 2 stk. 5-sengsrom på Stasjonen Hotell i Lillehammer – Kr. 340,- per person per natt inkl. frokostbuffet. Bestilling må rettes til NB i forbindelse med påmelding.

Hvis en klubb finner sin egen overnatting på andre steder, er det viktig at NB blir informert om dette.

Stasjonen Hotell, Jernbanetorget 2-4,
2609 Lillehammer, tlf. 61 26 00 24

Frokostbuffet kl. 06:30 (07.30 helg) - 10:00,
Gratis trådløst Internett

Mat: Lunsj (lørdag og søndag, Kr. 110,-) og middag (fredag og lørdag, Kr. 135) kan bestilles til en pakkepris (Kr. 470,-) og serveres i direkte anslutning til Håkons Hall. Bestilling må rettes til NB i forbindelse med påmelding.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Jonas Kvalsund Hansen
Walk Over
 
2   
Bastian Andreassen
Andreas Hansen
Sat 15:01  Table 7
3   
Ahad Rashid
Simen Ekern Bakken
Sat 15:01  Table 8
4   
Henrik Hauge Pettersen
Elias Rytterager Johnsen
Sat 15:58  Table 1
5   
Eirik Tonning Hatløy
Erik Anker Møllerop Allum
Sat 15:58  Table 2
6   
Simon Thomassen
Albert Roman Stensrød
Sat 15:56  Table 3
7   
Emil Andrè Gangfløt
Kim Christian Liset
Sat 16:30  Table 4
8   
Jeremiah Torres
Ole Kristian Rudshavn
Sat 16:13  Table 5

Winner round 1

Race to 6
9   
Jonas Kvalsund Hansen
Bastian Andreassen
Sat 16:56  Table 4
10   
Simen Ekern Bakken
Henrik Hauge Pettersen
Sat 17:06  Table 1
11   
Eirik Tonning Hatløy
Simon Thomassen
Sat 16:59  Table 6
12   
Emil Andrè Gangfløt
Ole Kristian Rudshavn
Sat 17:32  Table 4

Loser round 1

Race to 6
13   
Walk Over
Andreas Hansen
 
14   
Ahad Rashid
Elias Rytterager Johnsen
Sat 17:06  Table 3
15   
Erik Anker Møllerop Allum
Albert Roman Stensrød
Sat 16:55  Table 6
16   
Kim Christian Liset
Jeremiah Torres
Sat 17:32  Table 7

Loser round 2

Race to 6
17   
Andreas Hansen
Ole Kristian Rudshavn
Sat 18:52  Table 5
18   
Elias Rytterager Johnsen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 18:08  Table 6
19   
Albert Roman Stensrød
Simen Ekern Bakken
Sat 18:08  Table 2
20   
Jeremiah Torres
Bastian Andreassen
Sat 18:56  Table 8

Winners qualification

Race to 6
21   
Jonas Kvalsund Hansen
Henrik Hauge Pettersen
Sat 19:01  Table 2
22   
Simon Thomassen
Emil Andrè Gangfløt
Sat 19:06  Table 6

Loser round 3

Race to 6
23   
Ole Kristian Rudshavn
Elias Rytterager Johnsen
Sun 09:01  Table 3
24   
Simen Ekern Bakken
Bastian Andreassen
Sun 09:01  Table 7

Losers qualification

Race to 6
25   
Ole Kristian Rudshavn
Henrik Hauge Pettersen
Sun 10:10  Table 4
26   
Bastian Andreassen
Simon Thomassen
Sun 10:10  Table 3

Semi final

Race to 6
27   
Jonas Kvalsund Hansen
Simon Thomassen
Sun 11:37  Table 1
28   
Emil Andrè Gangfløt
Ole Kristian Rudshavn
Sun 11:37  Table 2

Final

Race to 6
29   
Simon Thomassen
Ole Kristian Rudshavn
Sun 12:56  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer