Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 21 - April 22, 2017

NM Gutter U17 8-Ball

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Simon Thomassen
Alta BK
5 (5/0) 36 (25/11)
69%
100
2 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 39 (22/17)
56%
87
3 Elias Rytterager Johnsen
Horten BK
6 (4/2) 45 (25/20)
56%
77
3 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
6 (4/2) 38 (25/13)
66%
77
5 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
64
5 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
64
7 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 24 (13/11)
54%
54
7 Kim Christian Liset
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 26 (11/15)
42%
54
9 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
44
9 Ahad Rashid
Unique BK
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
44
9 Jeremiah Torres
Unique BK
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
44
9 Andreas Hansen
Alta BK
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
44
13 Simen Ekern Bakken
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
28
13 Erik Anker Møllerop Allum
Fredrikstad BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
28
13 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
28
Entry deadline Apr 12, 2017, 11:59 PM (local time)
Starts Apr 21, 2017, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (15 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Junior U17 Gutter
Organizer Gjøvik&Raufoss BK
Contact Ingolf Höns
More info
Ungdomslekene arrangeres helgen 21.-23. april og det dreier det seg om NM i 8-Ball og 9-Ball for ungdom Jenter U19, Gutter U19 og Gutter U17. Da den tid som vi har til rådighet er meget begrenset på mange forskjellige måter (antall bord, antall matcher som skal spilles, bestilling av rom og mat, etc.), er det først til mølla som gjelder og tidlig påmeldingsfrist. For den som gjerne ønsker å oppleve hvordan mange forskjellige idretter deler arena og oppmerksomhet, og ikke minst muligheten til å prøve på noe annet enn sin egen idrett – biljard – så lønner det seg å være tidlig ute:

Plass: Håkons Hall - Lillehammer
Dato: Fredag 21. – Søndag 23. april
Tidsskjema:
Fredag 12:00–18:00 (8-Ball)
Lørdag 09:00–14:00 (8-Ball)
Lørdag 14:30–20:30 (9-Ball)
Søndag 09:00–14:00 (9-Ball)

Påmelding: Så raskt som mulig etter prinsippet «først til mølla …»

Påmeldingsfrist: Søndag 12. mars, kl. 23:59

Losji: NB har reservert 6 stk. 4-sengsrom og 2 stk. 5-sengsrom på Stasjonen Hotell i Lillehammer – Kr. 340,- per person per natt inkl. frokostbuffet. Bestilling må rettes til NB i forbindelse med påmelding.

Hvis en klubb finner sin egen overnatting på andre steder, er det viktig at NB blir informert om dette.

Stasjonen Hotell, Jernbanetorget 2-4,
2609 Lillehammer, tlf. 61 26 00 24

Frokostbuffet kl. 06:30 (07.30 helg) - 10:00,
Gratis trådløst Internett

Mat: Lunsj (lørdag og søndag, Kr. 110,-) og middag (fredag og lørdag, Kr. 135) kan bestilles til en pakkepris (Kr. 470,-) og serveres i direkte anslutning til Håkons Hall. Bestilling må rettes til NB i forbindelse med påmelding.


Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Jonas Kvalsund Hansen
Walk Over
 
2   
Emil Andrè Gangfløt
Henrik Hauge Pettersen
Fri 14:35  Table 7
3   
Erik Anker Møllerop Allum
Jeremiah Torres
Fri 14:35  Table 8
4   
Simon Thomassen
Elias Rytterager Johnsen
Fri 15:55  Table 1
5   
Eirik Tonning Hatløy
Simen Ekern Bakken
Fri 15:55  Table 2
6   
Ahad Rashid
Kim Christian Liset
Fri 16:04  Table 3
7   
Andreas Hansen
Bastian Andreassen
Fri 15:48  Table 4
8   
Albert Roman Stensrød
Ole Kristian Rudshavn
Fri 16:35  Table 3

Winner round 1

Race to 5
9   
Jonas Kvalsund Hansen
Emil Andrè Gangfløt
Fri 17:03  Table 5
10   
Jeremiah Torres
Simon Thomassen
Fri 17:03  Table 6
11   
Eirik Tonning Hatløy
Ahad Rashid
Fri 17:24  Table 2
12   
Andreas Hansen
Albert Roman Stensrød
Fri 17:33  Table 7

Loser round 1

Race to 5
13   
Walk Over
Henrik Hauge Pettersen
 
14   
Erik Anker Møllerop Allum
Elias Rytterager Johnsen
Fri 17:13  Table 4
15   
Simen Ekern Bakken
Kim Christian Liset
Fri 17:22  Table 8
16   
Bastian Andreassen
Ole Kristian Rudshavn
Fri 17:33  Table 3

Loser round 2

Race to 5
17   
Henrik Hauge Pettersen
Andreas Hansen
Fri 18:37  Table 3
18   
Elias Rytterager Johnsen
Ahad Rashid
Fri 18:38  Table 8
19   
Kim Christian Liset
Jeremiah Torres
Fri 19:03  Table 6
20   
Ole Kristian Rudshavn
Emil Andrè Gangfløt
Fri 19:09  Table 2

Winners qualification

Race to 5
21   
Jonas Kvalsund Hansen
Simon Thomassen
Fri 19:25  Table 7
22   
Eirik Tonning Hatløy
Albert Roman Stensrød
Fri 19:30  Table 4

Loser round 3

Race to 5
23   
Henrik Hauge Pettersen
Elias Rytterager Johnsen
Sat 09:08  Table 3
24   
Kim Christian Liset
Ole Kristian Rudshavn
Sat 09:08  Table 7

Losers qualification

Race to 5
25   
Elias Rytterager Johnsen
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 10:32 
26   
Ole Kristian Rudshavn
Albert Roman Stensrød
Sat 10:32  Table 2

Semi final

Race to 5
27   
Simon Thomassen
Ole Kristian Rudshavn
Sat 12:05  Table 1
28   
Eirik Tonning Hatløy
Elias Rytterager Johnsen
Sat 12:05  Table 8

Final

Race to 5
29   
Simon Thomassen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 13:33  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer