Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 1, 2019

NK Pool 2019 9-Ball Finaleronde

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ivo Aarts
6 (6/0) 73 (48/25)
66%
1200
2 Marc Bijsterbosch
6 (5/1) 70 (45/25)
64%
920
3 Tim De Ruyter
6 (4/2) 69 (38/31)
55%
680
3 Yannick Pongers
SPC Woensel
5 (4/1) 65 (38/27)
58%
680
5 Michel Drenth
4 (3/1) 53 (29/24)
55%
480
5 Jur Kous
Plan B
4 (3/1) 49 (28/21)
57%
480
5 Joey Haegmans
4 (3/1) 52 (30/22)
58%
480
5 Mika van Berkel
SPC Woensel
5 (3/2) 62 (32/30)
52%
480
9 Hoa Nguyen
3 (2/1) 34 (23/11)
68%
320
Show more
9 Jan Rempe
Boven 't IJ
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
320
9 Michael Verbeek
Plan B
4 (2/2) 45 (21/24)
47%
320
9 Tjeerd Hoekema
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
320
9 William Gelens
4 (2/2) 50 (26/24)
52%
320
9 Tim Jonkman
3 (2/1) 38 (20/18)
53%
320
9 Muhsin Yagli
4 (2/2) 46 (25/21)
54%
320
9 Quinten Pongers
SPC Woensel
4 (2/2) 48 (24/24)
50%
320
17 Adam Kiernicki
3 (1/2) 36 (14/22)
39%
240
17 Mozes Leeflang
3 (1/2) 40 (17/23)
43%
240
17 Xavier Karis
3 (1/2) 37 (14/23)
38%
240
17 Jacco Wieringa
3 (1/2) 39 (16/23)
41%
240
17 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
3 (1/2) 38 (18/20)
47%
240
17 Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 32 (10/22)
31%
240
17 Hilbrand Boschma
N-Joy Drachten
3 (1/2) 39 (19/20)
49%
240
17 Fauzi Halaby
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
240
25 Zadrach Singadji
Kings & Queens Assen
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
200
25 Jimmy Lin
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
200
25 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
200
25 Keith Gonesh
SPC Capelle
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
200
25 Joeke Kloosterman
N-Joy Drachten
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
200
25 John Koot
Pool West 2
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
200
25 Cyriel Ledoux
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
200
25 Paul Verbruggen
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
200
Entry deadline Dec 1, 2019, 10:00 AM (local time)
Starts Dec 1, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool NK Pool 2019 Ranking
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
De volledige NK-info is te vinden op: http://www.nkpool.nl.
De belangrijkste zaken in het kort:

SPEELDATA
14.1-continuous: 26 oktober & 2, 3 november;
10-ball: 9, 16, 17 november;
9-ball: 23, 30 november & 1 december;
8-ball: 14, 21, 22 december.

TIJDEN
Lokaal open: 10:00 uur;
Meldtijd: 10:30 uur;
Starttijd: uiterlijk 11:00 uur.
De tijden gelden op alle NK-dagen, voor alle disciplines in Drachten.

N-Joy Poolcentrum Drachten (Hoofdronde B & Finaleronde)
Noordkade 107
9203 CH Drachten

Biljartcentrum De Distel, Roosendaal (Hoofdronde A)
Kade 46
4703 GH Roosendaal

OPZET
1e zaterdag: Hoofdronde A in Roosendaal (volledig DKO-schema, max. 64 spelers, 16 naar finaleronde *);
2e zaterdag: Hoofdronde B in Drachten (volledig DKO-schema, max. 64 spelers, 16 naar finaleronde *);
Zondag: Finaleronde in Drachten (DKO-schema tot laatste 16, SKO vanaf laatste 16, 32 spelers *).
* Voor de NK-discipline 14.1 geldt dat er per hoofdronde 8 naar de finaleronde gaan. De finaleronde is een
DKO-schema tot laatste 8, SKO vanaf laatste 8.

DRESSCODE
Op alle NK-dagen geldt er een dresscode (zie het NK-protocol, link hieronder).

PROTOCOL
Alle spelers worden geacht het NK-protocol te hebben gelezen en te kennen voor aanvang van elke NK-dag. Het protocol is hier te vinden: https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/nederlands-kampioenschap/nk-pool

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sun 11:00  Table 1
2   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 11:00  Table 2
3   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Joeke Kloosterman
Sun 11:00  Table 3
4   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 11:00  Table 4
5   
Poland
Adam Kiernicki
R2
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 11:00  Table 5
6   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 11:00  Table 6
7   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 11:00  Table 7
8   
Netherlands
Jimmy Lin
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 11:00  Table 8
9   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Jur Kous
Sun 11:00  Table 9
10   
Netherlands
Jacco Wieringa
Netherlands
John Koot
Sun 11:00  Table 10
11   
Netherlands
Xavier Karis
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 11:00  Table 11
12   
Netherlands
Michael Verbeek
R1
Netherlands
Keith Gonesh
R2
Sun 11:00  Table 12
13   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 11:00  Table 13
14   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Michel Drenth
Sun 11:00  Table 17
15   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 11:00  Table 14
16   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 11:00  Table 15

Winners qualification

Race to 8
17   
Netherlands
Tim Jonkman
R1
Netherlands
Tim De Ruyter
R2
Sun 12:35  Table 10
18   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 12:15  Table 8
19   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 12:15  Table 12
20   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 12:00  Table 14
21   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Jacco Wieringa
Sun 12:35  Table 6
22   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 12:25  Table 13
23   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Michel Drenth
Sun 12:25  Table 11
24   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:00  Table 17

Loser round 1

Race to 8
25   
Netherlands
Hilbrand Boschma
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 12:35  Table 9
26   
Netherlands
Joeke Kloosterman
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 12:15  Table 1
27   
Poland
Adam Kiernicki
R1
Netherlands
Chris Pronk
Sun 12:15  Table 3
28   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Jimmy Lin
Sun 12:00  Table 15
29   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
John Koot
Sun 12:35  Table 5
30   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Keith Gonesh
R1
Sun 12:25  Table 2
31   
Netherlands
Mozes Leeflang
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 12:25  Table 4
32   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Navin Ramkhelawan
R1
Sun 12:00  Table 7

Losers qualification

Race to 8
33   
Netherlands
Hilbrand Boschma
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:05  Table 7
34   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 13:45  Table 13
35   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 14:25  Table 11
36   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Jacco Wieringa
Sun 13:40  Table 14
37   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 14:10  Table 12
38   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 14:30  Table 10
39   
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 13:40  Table 17
40   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:55  Table 8

Last sixteen

Race to 8
41   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 16:20  Table 17
42   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 16:20  Table 14
43   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 16:20  Table 13
44   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
William Gelens
Sun 16:20  Table 12
45   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Jan Rempe
Sun 16:20  Table 11
46   
Vietnam
Hoa Nguyen
R1
Netherlands
Tim De Ruyter
R3
Sun 16:20  Table 10
47   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 16:20  Table 8
48   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 16:20  Table 7

Quarter final

Race to 8
49   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 17:35  Table 13
50   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 17:35  Table 14
51   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Tim De Ruyter
R2
Sun 18:35  Table 13
52   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 17:49  Table 17

Semi final

Race to 8
53   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 19:26  Table 17
54   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 19:58  Table 14

Final

Race to 8
55   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 20:37  Table 17

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment