Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 3, 2019

NK Pool 2019 14.1 Finaleronde

Straightpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Ivar Saris
0 1200
2 Ivo Aarts
0 920
3 Tim De Ruyter
54.200 680
3 Jan van Lierop
0 680
5 Hoa Nguyen
0 480
5 Jan Rempe
Boven 't IJ
0 480
5 Tim Jonkman
0 480
5 Cyriel Ledoux
0 480
9 Gilliano Smit
0 320
9 Ralf Zigahn
0 320
9 Marc Bijsterbosch
0 320
9 Yannick Pongers
SPC Woensel
89.000 320
13 Richard Eijmberts
0 280
13 William Gelens
0 280
13 Mika van Berkel
0 280
13 Quinten Pongers
SPC Woensel
0 280
Entry deadline Aug 1, 2019, 10:00 AM (local time)
Starts Nov 3, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 75
Handicap No handicap
Rankings Pool NK Pool 2019 Ranking
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
De volledige NK-info is te vinden op: http://www.nkpool.nl.
De belangrijkste zaken in het kort:

SPEELDATA
14.1-continuous: 26 oktober & 2, 3 november;
10-ball: 9, 16, 17 november;
9-ball: 23, 30 november & 1 december;
8-ball: 14, 21, 22 december.

TIJDEN
Lokaal open: 10:00 uur;
Meldtijd: 10:30 uur;
Starttijd: uiterlijk 11:00 uur.
De tijden gelden op alle NK-dagen, voor alle disciplines in Drachten.

N-Joy Poolcentrum Drachten (Hoofdronde B & Finaleronde)
Noordkade 107
9203 CH Drachten
Biljartcentrum De Distel, Roosendaal (Hoofdronde A)
Kade 46
4703 GH Roosendaal

OPZET
1e zaterdag: Hoofdronde A in Roosendaal (volledig DKO-schema, max. 64 spelers, 16 naar finaleronde *);
2e zaterdag: Hoofdronde B in Drachten (volledig DKO-schema, max. 64 spelers, 16 naar finaleronde *);
Zondag: Finaleronde in Drachten (DKO-schema tot laatste 16, SKO vanaf laatste 16, 32 spelers *).
* Voor de NK-discipline 14.1 geldt dat er per hoofdronde 8 naar de finaleronde gaan. De finaleronde is een
DKO-schema tot laatste 8, SKO vanaf laatste 8.

DRESSCODE
Op alle NK-dagen geldt er een dresscode (zie het NK-protocol, link hieronder).

PROTOCOL
Alle spelers worden geacht het NK-protocol te hebben gelezen en te kennen voor aanvang van elke NK-dag. Het protocol is hier te vinden: https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/nederlands-kampioenschap/nk-pool

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 75
1   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 10:58  Table 13
2   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 10:57  Table 12
3   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 10:58  Table 10
4   
Netherlands
Ivar Saris
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 11:01  Table 14
5   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 10:56  Table 9
6   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 10:59  Table 8
7   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 10:53  Table 6
8   
Netherlands
Jan Rempe
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 10:52  Table 4

Winners qualification

Race to 75
9   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 12:35  Table 14
10   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Ivar Saris
Sun 12:35  Table 13
11   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 12:02  Table 12
12   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:29  Table 10

Loser round 1

Race to 75
13   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 12:02  Table 8
14   
Netherlands
Quinten Pongers
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:35  Table 4
15   
Netherlands
William Gelens
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 12:02  Table 6
16   
Netherlands
Ralf Zigahn
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 12:35  Table 9

Losers qualification

Race to 75
17   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 13:56  Table 14
18   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 13:56  Table 10
19   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 14:07  Table 12
20   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 14:40  Table 13

Quarter final

Race to 100
21   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 15:45  Table 13
22   
Netherlands
Ivar Saris
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:45  Table 12
23   
Netherlands
Tim De Ruyter
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 15:44  Table 14
24   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 15:42  Table 9

Semi final

Race to 100
25   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Ivar Saris
Sun 18:25  Table 14
26   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 18:30  Table 13

Final

Race to 100
27   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 20:35  Table 14

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment