Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 17, 2019

NK Pool 2019 10-Ball Finaleronde

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
6 (6/0) 50 (42/8)
84%
1200
2 Marc Bijsterbosch
7 (5/2) 76 (44/32)
58%
920
3 Jan Rempe
Boven 't IJ
5 (4/1) 54 (33/21)
61%
680
3 Gijs van Westenbrugge
6 (4/2) 64 (31/33)
48%
680
5 Hoa Nguyen
5 (3/2) 51 (26/25)
51%
480
5 Zadrach Singadji
5 (3/2) 59 (31/28)
53%
480
5 Tim Jonkman
5 (3/2) 57 (32/25)
56%
480
5 Yannick Pongers
SPC Woensel
4 (3/1) 42 (24/18)
57%
480
9 Adam Kiernicki
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
320
Show more
9 Johan Koops
3 (2/1) 35 (20/15)
57%
320
9 Ivo Aarts
3 (2/1) 34 (19/15)
56%
320
9 William Gelens
4 (2/2) 46 (21/25)
46%
320
9 Fauzi Halaby
3 (2/1) 36 (18/18)
50%
320
9 Cyriel Ledoux
3 (2/1) 28 (17/11)
61%
320
9 Quinten Pongers
SPC Woensel
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
320
9 Ramin Ismayilov
4 (2/2) 44 (21/23)
48%
320
17 Tim De Ruyter
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
240
17 Arno Hartman
3 (1/2) 34 (14/20)
41%
240
17 Michel Drenth
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
240
17 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
240
17 Jan Smeels
3 (1/2) 34 (14/20)
41%
240
17 Tjeerd Hoekema
3 (1/2) 33 (17/16)
52%
240
17 Frank Brouwer
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
240
17 Stein Posthuma
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
240
25 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
200
25 Joris van Amersvoort
Plan B
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
200
25 Muhsin Yagli
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
200
25 Richard Floris
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
200
25 Mitchel Knuever
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
200
25 Arek Skorski
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
200
25 Mika van Berkel
SPC Woensel
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
200
25 Arek Pach
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
200
Entry deadline Dec 1, 2019, 10:00 AM (local time)
Starts Nov 17, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool NK Pool 2019 Ranking
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
De volledige NK-info is te vinden op: http://www.nkpool.nl.
De belangrijkste zaken in het kort:

SPEELDATA
14.1-continuous: 26 oktober & 2, 3 november;
10-ball: 9, 16, 17 november;
9-ball: 23, 30 november & 1 december;
8-ball: 14, 21, 22 december.

TIJDEN
Lokaal open: 10:00 uur;
Meldtijd: 10:30 uur;
Starttijd: uiterlijk 11:00 uur.
De tijden gelden op alle NK-dagen, voor alle disciplines in Drachten.

N-Joy Poolcentrum Drachten (Hoofdronde B & Finaleronde)
Noordkade 107
9203 CH Drachten

Biljartcentrum De Distel, Roosendaal (Hoofdronde A)
Kade 46
4703 GH Roosendaal

OPZET
1e zaterdag: Hoofdronde A in Roosendaal (volledig DKO-schema, max. 64 spelers, 16 naar finaleronde *);
2e zaterdag: Hoofdronde B in Drachten (volledig DKO-schema, max. 64 spelers, 16 naar finaleronde *);
Zondag: Finaleronde in Drachten (DKO-schema tot laatste 16, SKO vanaf laatste 16, 32 spelers *).
* Voor de NK-discipline 14.1 geldt dat er per hoofdronde 8 naar de finaleronde gaan. De finaleronde is een
DKO-schema tot laatste 8, SKO vanaf laatste 8.

DRESSCODE
Op alle NK-dagen geldt er een dresscode (zie het NK-protocol, link hieronder).

PROTOCOL
Alle spelers worden geacht het NK-protocol te hebben gelezen en te kennen voor aanvang van elke NK-dag. Het protocol is hier te vinden: https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/nederlands-kampioenschap/nk-pool

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 11:00  Table 1
2   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Richard Floris
Sun 11:00  Table 2
3   
Netherlands
Mika van Berkel
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 11:00  Table 3
4   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 11:00  Table 17
5   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Jan Smeels
Sun 11:00  Table 4
6   
Netherlands
Frank Brouwer
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 11:00  Table 5
7   
Netherlands
Muhsin Yagli
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 11:00  Table 6
8   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Tjeerd Hoekema
R1
Sun 11:00  Table 7
9   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Arno Hartman
Sun 11:00  Table 8
10   
Netherlands
Ivo Aarts
Poland
Arek Pach
Sun 11:00  Table 9
11   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 11:00  Table 10
12   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 11:00  Table 11
13   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Johan Koops
Sun 11:00  Table 12
14   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 11:00  Table 13
15   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Michel Drenth
Sun 11:00  Table 14
16   
Netherlands
Jan van Lierop
Poland
Arek Skorski
Sun 11:00  Table 15

Winners qualification

Race to 7
17   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:35  Table 3
18   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 12:40  Table 1
19   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Frank Brouwer
Sun 12:40  Table 17
20   
Vietnam
Hoa Nguyen
Poland
Adam Kiernicki
Sun 12:50  Table 5
21   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 12:40  Table 15
22   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 12:55  Table 7
23   
Netherlands
Johan Koops
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 12:30  Table 9
24   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 12:30  Table 13

Loser round 1

Race to 7
25   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Richard Floris
Sun 12:30  Table 10
26   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 12:40  Table 8
27   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 12:30  Table 2
28   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 12:50  Table 11
29   
Netherlands
Arno Hartman
Poland
Arek Pach
Sun 12:40  Table 12
30   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 12:55  Table 6
31   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 12:30  Table 14
32   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Poland
Arek Skorski
Sun 12:30  Table 4

Losers qualification

Race to 7
33   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Michel Drenth
Sun 13:55  Table 14
34   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 13:55  Table 11
35   
Netherlands
Jan Smeels
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 14:50  Table 11
36   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
William Gelens
Sun 14:00  Table 10
37   
Netherlands
Arno Hartman
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:30  Table 6
38   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Frank Brouwer
Sun 14:20  Table 12
39   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 13:55  Table 13
40   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 14:10  Table 17

Last sixteen

Race to 7
41   
Netherlands
Jan Rempe
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 16:10  Table 6
42   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 16:10  Table 7
43   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 16:10  Table 10
44   
Poland
Adam Kiernicki
R1
Netherlands
Marc Bijsterbosch
R1
Sun 16:10  Table 12
45   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 16:10  Table 11
46   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 16:10  Table 14
47   
Netherlands
Johan Koops
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:10  Table 13
48   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
William Gelens
Sun 16:10  Table 17

Quarter final

Race to 7
49   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 17:25  Table 17
50   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 17:35  Table 11
51   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 18:10  Table 13
52   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 18:10  Table 14

Semi final

Race to 7
53   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 19:00  Table 17
54   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 20:03  Table 13

Final

Race to 7
55   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 21:04  Table 17

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment