Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

December 29, 2017

NK Pool 2017 One Pocket

Add players

Please wait...
Onepocket

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Alex Lely
6 (6/0) 17 (15/2)
88%
700
2 Rienus Gennissen
7 (5/2) 20 (12/8)
60%
550
3 Tim De Ruyter
6 (4/2) 19 (10/9)
53%
410
3 Rani Matti
4 (3/1) 11 (7/4)
64%
410
5 Sanne Krom
4 (3/1) 11 (8/3)
73%
290
5 Pepijn de Wit
6 (4/2) 15 (9/6)
60%
290
5 Howard Holwijn
5 (3/2) 13 (6/7)
46%
290
5 Ivar Saris
3 (2/1) 11 (6/5)
55%
290
9 Menno Gülpers
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
190
Show more
9 Sander van Houwelingen
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
190
9 Richard Eijmberts
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
190
9 Jelle Kijlstra
4 (2/2) 10 (6/4)
60%
190
13 Gino De Ruyter
De Distel
3 (1/2) 8 (3/5)
38%
165
13 Espen Falkenhaug
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
165
13 Tim Jonkman
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
165
13 Jacob Siemaszko
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
165
17 Staaf Verharen
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
140
17 Tom Penrose
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
140
17 George Labigar
3 (1/2) 8 (4/4)
50%
140
17 Thom Hos
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
140
17 Mika van Berkel
SPC Woensel
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
140
17 Sven Disselkoen
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
140
Entry deadline Nov 28, 2019, 11:00 AM (local time)
Starts Dec 29, 2017, 11:00 AM (local time)
Schematype Double elimination 24-8 (22 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
Dit is het evenement om je in te schrijven voor het NK One Pocket 2017 in Infinity Wageningen. Om je in te schrijven voor het evenement, zorg ervoor dat je bent aangemeld in Cuescore en dat je de betaling afrond. Aangezien dat dit een evenement is van de KNBB - Sectie Pool, is een lidmaatschap voor Pool benodigd. Voor meer informatie van deze stappen:

Hoe meld ik mij aan op Cuescore: http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000243625-hoe-meld-ik-mij-aan-op-cuescore-

Hoe schrijf mijzelf of een ander in voor een evenement: http://helpdeskpool.knbb.nl/solution/articles/1000255448-hoe-schrijf-ik-mijzelf-of-een-ander-in-voor-een-toernooi-

Mochten er vragen of problemen zijn, kan men hiervoor naar de helpdesk van de KNBB gaan: http://helpdeskpool.knbb.nl/

Dit toernooi telt als A-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Staaf Verharen
Fri 11:14  Table 7   
2
Netherlands
Tim Jonkman
Walk Over
    
3
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Jelle Kijlstra
Fri 11:35  Table 3   
4
Netherlands
Sven Disselkoen
Netherlands
Alex Lely
Fri 11:14  Table 1   
5
United Kingdom
Tom Penrose
Netherlands
Sanne Krom
Fri 11:14  Table 2   
6
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
George Labigar
Fri 11:14  Table 4   
7
Walk Over
Netherlands
Richard Eijmberts
    
8
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Howard Holwijn
Fri 11:14  Table 3   

Winner round 1

Race to 2
9
Netherlands
Thom Hos
Netherlands
Tim De Ruyter
Fri 11:59  Table 7   
10
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Rani Matti
Fri 11:14  Table 5   
11
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Jelle Kijlstra
Fri 12:29  Table 7   
12
Netherlands
Alex Lely
Netherlands
Espen Falkenhaug
Fri 12:06  Table 1   
13
Netherlands
Sander van Houwelingen
Netherlands
Sanne Krom
Fri 12:16  Table 4   
14
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Menno Gülpers
Fri 12:15  Table 2   
15
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Richard Eijmberts
Fri 11:14  Table 6   
16
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Ivar Saris
Fri 11:55  Table 5   

Loser round 1

Race to 2
17
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Pepijn de Wit
Fri 13:23  Table 3   
18
Walk Over
Poland
Jacob Siemaszko
    
19
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
George Labigar
Fri 13:22  Table 1   
20
Netherlands
Sven Disselkoen
Netherlands
Sander van Houwelingen
Fri 13:08  Table 7   
21
United Kingdom
Tom Penrose
Netherlands
Espen Falkenhaug
Fri 12:22  Table 1   
22
Netherlands
Mika van Berkel
South Africa
Rienus Gennissen
Fri 13:08  Table 4   
23
Walk Over
Netherlands
Tim Jonkman
    
24
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Thom Hos
Fri 12:30  Table 3   

Loser round 2

Race to 2
25
Netherlands
Pepijn de Wit
Poland
Jacob Siemaszko
Fri 13:46  Table 6   
26
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Sander van Houwelingen
Fri 14:39  Table 2   
27
Netherlands
Espen Falkenhaug
South Africa
Rienus Gennissen
Fri 13:52  Table 4   
28
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Howard Holwijn
Fri 13:18  Table 2   

Winners qualification

Race to 2
29
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Rani Matti
Fri 13:57  Table 5   
30
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Alex Lely
Fri 14:10  Table 7   
31
Netherlands
Sanne Krom
Netherlands
Menno Gülpers
Fri 14:10  Table 6   
32
Netherlands
Richard Eijmberts
Netherlands
Ivar Saris
Fri 13:25  Table 3   

Losers qualification

Race to 2
33
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Jelle Kijlstra
Fri 14:53  Table 4   
34
Netherlands
Sander van Houwelingen
Netherlands
Tim De Ruyter
Fri 15:41  Table 3   
35
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Richard Eijmberts
Fri 15:04  Table 1   
36
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Menno Gülpers
Fri 14:38  Table 6   

Quarter final

Race to 3
37
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Pepijn de Wit
Fri 17:33  Table 1   
38
Netherlands
Alex Lely
Netherlands
Howard Holwijn
Fri 17:34  Table 2   
39
Netherlands
Sanne Krom
South Africa
Rienus Gennissen
Fri 17:33  Table 3   
40
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Tim De Ruyter
Fri 17:33  Table 4   

Semi final

Race to 3
41
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Alex Lely
Fri 18:53  Table 2   
42
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Tim De Ruyter
Fri 18:53  Table 1   

Final

Race to 3
43
Netherlands
Alex Lely
South Africa
Rienus Gennissen
Fri 19:52  Table 1   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment