Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

August 31, - September 2, 2018

NC4 Elite

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
7 (6/1) 83 (53/30)
64%
100
2 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
7 (5/2) 79 (46/33)
58%
87
3 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
5 (4/1) 59 (32/27)
54%
74
3 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
6 (4/2) 76 (40/36)
53%
74
5 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (2/2) 43 (21/22)
49%
61
5 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
4 (3/1) 46 (31/15)
67%
61
5 Matias Sætre
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 29 (17/12)
59%
61
5 Vegar Kristiansen
Stoppball Nidaros BK
3 (2/1) 39 (21/18)
54%
61
9 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 40 (18/22)
45%
49
Show more
9 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 56 (27/29)
48%
49
9 Steffen Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 50 (24/26)
48%
49
9 Didrik Vatne
Ask BC
3 (1/2) 37 (20/17)
54%
49
13 Fredrik Førde
Svithun BK
3 (1/2) 35 (18/17)
51%
37
13 Johnny Ellingsen
Svithun BK
3 (1/2) 37 (16/21)
43%
37
13 Jonas Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 37 (19/18)
51%
37
13 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 36 (13/23)
36%
37
17 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
29
17 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
29
17 Jone Ree Skjelbred
Svithun BK
3 (1/2) 37 (15/22)
41%
29
17 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 22 (6/16)
27%
29
17 Maron Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
29
17 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
29
17 Stein-Tore Nybakk
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 22 (6/16)
27%
29
Entry deadline Aug 29, 2018, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 31, 2018, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (24 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Elite pool 2018
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Jan Erik Hatlem (Jan_Erik_Hatlem@hotmail.com)
More info
Info. om turneringa:
Dersom vi blir inntil 32 utøvarar, så brukar vi 32/8 skjema, startar kl. 18.00 fredag og køyrer ferdig runde 1 + vinnarrunde 1. Blir vi 33 eller fleire (elitespelarar) så brukar vi 48/8 skjema og startar kl. 17.00. Vi spelar ferdig vinnarrunde 1 fredag kveld. Vi avsluttar seinast kl. 19.00 laurdag, og så blir det finalespel søndag med premieutdeling og avslutning ca. kl. 15.00

Reglar:
http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_-_tbr_internasjonale_og_nas.htm

Overnatting:
Vi er glade for å kunne ta i mot biljardeliten til Hyllestad i slutten av august, men dette er ei tid med mange turistar i regionen og det kan bli vanskeleg å finne overnatting.

Fjordkick Sørbøvåg 57 78 92 92\97 96 22 30
Hus og Hytter 50 m frå salongen

Sørbøvåg Pensjonat 90787693
ca 50 m frå salongen

Bjørg Lavik 57 78 92 18\918 05 506
Utleige Hus ca 1 km fra salong

Storelia Motell og Hytter 57 78 91 37\958 01 412 Utleige Rom og Hytter ca 4km frå salong

Hotel Sognefjord 57 78 89 20 post@hotelsognefjord.no Hotel i Leirvik sentrum ca 15 km frå Salong

Romma er nyoppussa og relativt store men med enkel standard. Sjekk http://www.hotelsognefjord.no/

Bruk kodeord "Biljard" for å få prisane nedanfor (Tlf. 57788920).

Enkeltrom: kr 790 pr natt (vanlig pris kr 1345)
Dobbeltrom : kr 890 pr natt (vanlig pris kr 1490)
Trippelrom: kr 1090 pr natt (vanlig pris kr 1645)

Laurdag kveld legg vi opp til å ha ein felles middag på hotellet, der vi har tinga pubbuffet som består av pizza, buffalo wings og hamburger m. tilbehør. Vi håpar å få til ein fin sosial kveld der alle samlast. Pris 249 pr. pers. påmelding i kommentarfeltet innan den 31.08.

Reise:
Frå Oslo til Hyllestad er det ca. 8,5 timar med bil. Raskaste rute er Gol, Hemsedal, Sogndal, Skei, Førde - Hyllestad. Vi anbefaler at de samkøyrer i minibuss, det er sosialt og turen (kan) gå fort.

Fly Oslo - Førde - Oslo, ca. 2100 kr
"Shuttle" Førde - Hyllestad - Førde 500 kr. per pers.
Prisen til Førde er gunstig 19.02.- men vil fort stige.

Fly Oslo - Bergen - Oslo, ca. 1500 kr.
"Shuttle" Bergen - Hyllestad - Bergen, 800 kr. per pers.

Har du behov for "shuttle" så skriv i kommentarfeltet.

Vel møtt!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Vegar Kristiansen
Walk Over
 
2   
Fredrik Førde
Tron Vidar Engebakk
Fri 17:25  Table 1
3   
Tommy Wolff
Gjermund Flage
Fri 17:25  Table 2
4   
Walk Over
Vegar Lind
 
5   
Espen M. Andersen
Walk Over
 
6   
Maron Pettersen
Jone Ree Skjelbred
Fri 17:25  Table 3
7   
Steffen Wolff
Kenneth Rognstad
Fri 17:25  Table 4
8   
Walk Over
Dag-jøran Aralden
 
9   
Didrik Vatne
Walk Over
 
10   
Geir Tollefsrud
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fri 19:28  Table 1
11   
Jan Kjetil Nordrum
Nina Torvund
Fri 19:28  Table 2
12   
Walk Over
Jonas Sanchez Gangfløt
 
13   
Henrik Hauge Pettersen
Walk Over
 
14   
Kim Ronny Nygård
Emil André Gangfløt
Fri 19:57  Table 3
15   
Johnny Ellingsen
Stein-Tore Nybakk
Fri 19:28  Table 4
16   
Walk Over
Matias Sætre
 

Winner round 1

Race to 8
17   
Vegar Kristiansen
Fredrik Førde
Fri 19:29  Table 5
18   
Tommy Wolff
Vegar Lind
Fri 19:29  Table 6
19   
Espen M. Andersen
Jone Ree Skjelbred
Sat 09:24  Table 1
20   
Kenneth Rognstad
Dag-jøran Aralden
Sat 09:24  Table 2
21   
Didrik Vatne
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 09:24  Table 3
22   
Jan Kjetil Nordrum
Jonas Sanchez Gangfløt
Sat 09:24  Table 4
23   
Henrik Hauge Pettersen
Emil André Gangfløt
Sat 09:24  Table 5
24   
Johnny Ellingsen
Matias Sætre
Sat 09:24  Table 6

Loser round 1

Race to 8
25   
Walk Over
Tron Vidar Engebakk
 
26   
Gjermund Flage
Walk Over
 
27   
Walk Over
Maron Pettersen
 
28   
Steffen Wolff
Walk Over
 
29   
Walk Over
Geir Tollefsrud
 
30   
Nina Torvund
Walk Over
 
31   
Walk Over
Kim Ronny Nygård
 
32   
Stein-Tore Nybakk
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 8
33   
Tron Vidar Engebakk
Johnny Ellingsen
Sat 11:30  Table 3
34   
Gjermund Flage
Henrik Hauge Pettersen
Sat 11:43  Table 1
35   
Maron Pettersen
Jonas Sanchez Gangfløt
Sat 11:43  Table 2
36   
Steffen Wolff
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 11:43  Table 3
37   
Geir Tollefsrud
Dag-jøran Aralden
Sat 11:43  Table 4
38   
Nina Torvund
Jone Ree Skjelbred
Sat 11:43  Table 5
39   
Kim Ronny Nygård
Vegar Lind
Sat 13:37  Table 2
40   
Stein-Tore Nybakk
Fredrik Førde
Sat 13:44  Table 1

Winners qualification

Race to 8
41   
Vegar Kristiansen
Tommy Wolff
Sat 13:37  Table 3
42   
Espen M. Andersen
Kenneth Rognstad
Sat 13:49  Table 5
43   
Didrik Vatne
Jan Kjetil Nordrum
Sat 13:37  Table 6
44   
Emil André Gangfløt
Matias Sætre
Sat 13:37  Table 4

Loser round 3

Race to 8
45   
Johnny Ellingsen
Henrik Hauge Pettersen
Sat 15:18  Table 2
46   
Jonas Sanchez Gangfløt
Steffen Wolff
Sat 14:48  Table 1
47   
Dag-jøran Aralden
Nina Torvund
Sat 14:54  Table 3
48   
Vegar Lind
Fredrik Førde
Sat 15:18  Table 4

Losers qualification

Race to 8
49   
Henrik Hauge Pettersen
Espen M. Andersen
Sat 17:06  Table 1
50   
Steffen Wolff
Tommy Wolff
Sat 16:14  Table 3
51   
Dag-jøran Aralden
Emil André Gangfløt
Sat 16:13  Table 1
52   
Vegar Lind
Didrik Vatne
Sat 16:41  Table 4

Quarter final

Race to 8
53   
Vegar Kristiansen
Emil André Gangfløt
Sun 09:58  Table 2
54   
Kenneth Rognstad
Vegar Lind
Sun 09:58  Table 4
55   
Jan Kjetil Nordrum
Espen M. Andersen
Sun 09:58  Table 3
56   
Matias Sætre
Tommy Wolff
Sun 09:58  Table 1

Semi final

Race to 8
57   
Emil André Gangfløt
Vegar Lind
Sun 11:53  Table 1
58   
Jan Kjetil Nordrum
Tommy Wolff
Sun 11:53  Table 3

Final

Race to 8
59   
Emil André Gangfløt
Tommy Wolff
Sun 13:12  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer