Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 4 - September 5, 2021

NC1 Åpen

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
7 (7/0) 20 (18/2)
90%
83, 74, 58, 53, 45, 45, 44, 42, 39, 39, 38 100
2 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
7 (6/1) 20 (15/5)
75%
55, 44, 34, 30, 30, 29, 28 87
3 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
6 (5/1) 17 (13/4)
76%
41, 40, 40, 32, 30, 29, 27 77
3 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
6 (5/1) 18 (13/5)
72%
33, 33, 30, 27, 25 77
5 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 13 (9/4)
69%
26 64
5 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 14 (9/5)
64%
36 64
5 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 14 (7/7)
50%
64
5 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
5 (4/1) 19 (11/8)
58%
38, 35, 32, 31, 30, 27, 27 64
9 Atle Sponberg
Oslo Snooker
4 (2/2) 11 (6/5)
55%
44
Show more
9 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
44
9 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
44
9 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 10 (3/7)
30%
38 44
9 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 11 (5/6)
45%
44
9 Sondre Sundt
Trondheim Snooker
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
44
9 Kim Kristensen
Oslo Snooker
4 (1/3) 10 (3/7)
30%
44
9 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
44
17 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
16
17 Espen Nymark
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
16
17 Asle Valvatne
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
16
17 Terence Gribbin
Trondheim Snooker
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
16
17 Cato Kivle
Oslo BK
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
16
22 Oddbjørn Bolkan
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
16
22 Runar Røsand
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 7 (1/6)
14%
16
22 Douglas McGaw
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
16
22 Toni Stokka
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 7 (1/6)
14%
16
22 Harald Helberg
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
16
22 Robin Strand
Trondheim Snooker
3 (0/3) 8 (2/6)
25%
16
22 Tore Nilsen
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
16
Entry deadline Aug 29, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 4, 2021, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (28 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 21/22
Organizer Stord Snookerklubb
Contact Arnfinn Saue (arnfinn.saue@sklbb.no, 90168032)
More info
Velkommen til sesongstart for Norgescupen i snooker, NC1. Turneringa blir arrangert i dei flotte lokala til Stord Snookerklubb i Podlen i Sagvåg på Stord.

Turneringa er open for alle, både spelarar i Elite og 1. divisjon.

Me har åtte spelebord. Puljespelet blir i hovudsak spelt laurdag 4. september. Kampar mellom lokale spelarar eller andre som har moglegheit, blir om nødvendig unnagjort fredag 3. september. Sluttspel er søndag 5. september.

Oppmøte på laurdag er kl. 08.30. Spelestart kl. 09.00. Speleskjema blir sett opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Kleskode er B. Sjå http://www.biljardforbundet.no/info/6_6_1_generelle_regler_for_turnering.htm for meir informasjon.

Reise: Stord lufthamn (Sørstokken) ligg få minutt med køyring fra Stord Snookerklubb. Stordflyet har to daglege avgangar frå Gardermoen. I tillegg er det mogleg å fly anten til Bergen eller Haugesund.

Når det gjeld overnatting er Stord Hotell (10 min køyring frå Stord Snookerklubb) og Almås Hotell (10 min køyring fra Stord Snookerklubb) aktuelle alternativ.

Det blir kiosksal med god mat under heile turneringa. Det er gratis entré for publikum som vil komma og sjå på. Me har god og nyleg oppgradert tribuneplass.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Arnfinn Saue 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Terence Gribbin 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Douglas McGaw 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Magnus Martinsen Melien 3 3 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 3
2 Sondre Sundt 3 2 0 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2
3 Kim Kristensen 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Robin Strand 3 0 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Kåre Valde 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Kjell Henriksen 3 1 0 2 2 5 -3 0 0 0 0.286 1
4 Toni Stokka 3 0 0 3 1 6 -5 0 0 0 0.143 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Atle Sponberg 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Espen Nymark 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Tore Nilsen 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John christian Vespestad 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Geir Ellefsen 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Simen Hatlevik 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Oddbjørn Bolkan 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Geir Bentzen 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Trond Johan Eeg Nielsen 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Cato Kivle 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Runar Røsand 3 0 0 3 1 6 -5 0 0 0 0.143 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nassim Sekat 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Roald Pettersen 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Asle Valvatne 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Harald Helberg 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Audun Risan Heimsjø
Terence Gribbin
Sat 09:05  Table 1
2-A   
Douglas McGaw
Arnfinn Saue
Sat 09:07  Table 2
3-B   
Magnus Martinsen Melien
Sondre Sundt
Sat 09:06  Table 3
4-B   
Kim Kristensen
Robin Strand
Sat 09:04  Table 4
5-C   
Erik Dullerud
Toni Stokka
Sat 09:07  Table 5
6-C   
Kjell Henriksen
Kåre Valde
Sat 09:06  Table 6
7-D   
Reidar Rundsveen
Atle Sponberg
Sat 09:07  Table 7
8-D   
Espen Nymark
Tore Nilsen
Sat 09:01  Table 8
9-E   
John christian Vespestad
Simen Hatlevik
Sat 10:26  Table 7
10-E   
Oddbjørn Bolkan
Geir Ellefsen
Sat 10:26  Table 6
11-F   
Geir Bentzen
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 10:27  Table 8
12-F   
Cato Kivle
Runar Røsand
Sat 10:28  Table 5
13-G   
Nassim Sekat
Harald Helberg
Sat 10:28  Table 2
14-G   
Asle Valvatne
Roald Pettersen
Sat 10:27  Table 1

Round 2

Race to 2
15-A   
Audun Risan Heimsjø
Arnfinn Saue
Sat 10:30  Table 4
16-A   
Terence Gribbin
Douglas McGaw
Sat 10:46  Table 3
17-B   
Magnus Martinsen Melien
Robin Strand
Sat 11:11  Table 8
18-B   
Sondre Sundt
Kim Kristensen
Sat 11:31  Table 4
19-C   
Erik Dullerud
Kåre Valde
Sat 11:31  Table 2
20-C   
Toni Stokka
Kjell Henriksen
Sat 11:32  Table 7
21-D   
Reidar Rundsveen
Tore Nilsen
Sat 11:43  Table 5
22-D   
Atle Sponberg
Espen Nymark
Sat 11:52  Table 1
23-E   
John christian Vespestad
Geir Ellefsen
Sat 12:12  Table 6
24-E   
Simen Hatlevik
Oddbjørn Bolkan
Sat 12:13  Table 3
25-F   
Geir Bentzen
Runar Røsand
Sat 12:32  Table 5
26-F   
Trond Johan Eeg Nielsen
Cato Kivle
Sat 12:45  Table 4
27-G   
Nassim Sekat
Roald Pettersen
Sat 13:07  Table 2
28-G   
Harald Helberg
Asle Valvatne
Sat 13:07  Table 8

Round 3

Race to 2
29-A   
Audun Risan Heimsjø
Douglas McGaw
Sat 13:13  Table 7
30-A   
Arnfinn Saue
Terence Gribbin
Sat 13:13  Table 1
31-B   
Magnus Martinsen Melien
Kim Kristensen
Sat 13:17  Table 6
32-B   
Robin Strand
Sondre Sundt
Sat 13:17  Table 3
33-C   
Erik Dullerud
Kjell Henriksen
Sat 13:28  Table 5
34-C   
Kåre Valde
Toni Stokka
Sat 13:45  Table 7
35-D   
Reidar Rundsveen
Espen Nymark
Sat 13:58  Table 2
36-D   
Tore Nilsen
Atle Sponberg
Sat 14:07  Table 4
37-E   
John christian Vespestad
Oddbjørn Bolkan
Sat 14:34  Table 8
38-E   
Geir Ellefsen
Simen Hatlevik
Sat 14:35  Table 5
39-F   
Geir Bentzen
Cato Kivle
Sat 14:35  Table 6
40-F   
Runar Røsand
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 14:55  Table 2
41-G   
Nassim Sekat
Asle Valvatne
Sat 14:56  Table 1
42-G   
Roald Pettersen
Harald Helberg
Sat 15:13  Table 3

Last sixteen

Race to 3
43   
Audun Risan Heimsjø
Simen Hatlevik
Sat 17:17  Table 3
44   
Geir Ellefsen
Arnfinn Saue
Sat 17:17  Table 7
45   
Geir Bentzen
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 17:18  Table 5
46   
Roald Pettersen
Erik Dullerud
Sat 17:18  Table 6
47   
Reidar Rundsveen
Sondre Sundt
Sat 17:18  Table 8
48   
Kåre Valde
Nassim Sekat
Sat 17:18  Table 4
49   
Magnus Martinsen Melien
Atle Sponberg
Sat 17:18  Table 1
50   
Kim Kristensen
John christian Vespestad
Sat 17:18  Table 2

Quarter final

Race to 3
51   
Audun Risan Heimsjø
Arnfinn Saue
Sun 09:41  Table 2
52   
Geir Bentzen
Erik Dullerud
Sun 09:41  Table 5
53   
Reidar Rundsveen
Nassim Sekat
Sun 09:41  Table 1
54   
Magnus Martinsen Melien
John christian Vespestad
Sun 09:41  Table 8

Semi final

Race to 3
55   
Audun Risan Heimsjø
Erik Dullerud
Sun 11:13  Table 1
56   
Nassim Sekat
John christian Vespestad
Sun 11:48  Table 2

Final

Race to 3
57   
Audun Risan Heimsjø
Nassim Sekat
Sun 14:05 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer