Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 2, 2022

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW CYKL ELIMINACJI DO MISTRZOSTW EUROPY W ODMIANĘ MIESZANĄ KAT.45+ 02.10.2022

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Oct 2, 2022, 10:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (57 Participants)
Handicap No handicap
Organizer STREFA BILLIARDS&DARTS
Contact Kasia Kulazińska

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Poland
Maciej Trudnowski
Walk Over
 
2   
Poland
Marcin Smolich
Poland
Renald Jagielski
Sun 11:35  Table 1
3   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Radosław Misiewicz
Sun 11:36  Table 2
4   
Poland
Rafał Wolski
Poland
Mirek Kozłowski
Sun 11:36  Table 3
5   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
Piotr Żejmo
Sun 11:36  Table 4
6   
Brazil
Filip Kraupe
R1
Poland
Tomek Bąk
Sun 11:36  Table 5
7   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Tomasz Jedlecki
Sun 11:36  Table 6
8   
Poland
Tomasz Malinowski
Poland
Marek Bednarz
Sun 11:36  Table 7
9   
Poland
Paweł Cholewicki
Walk Over
 
10   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Olek Balcer
Sun 11:36  Table 8
11   
Aland Islands
Rafal Stepnik
Brunei
Kamil Kapołka
R2
Sun 11:36  Table 9
12   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Bartosz Czapski
Sun 11:36  Table 10
13   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Adam van der Coghen
Sun 11:37  Table 11
14   
Grzegorz Książek
Poland
Konrad Chrzanowski
Sun 11:37  Table 12
15   
Poland
Robert Cylny
Poland
Tomasz Młodziński
Sun 11:37  Table 13
16   
Walk Over
Poland
Przemysław Śpiewak
 
17   
Poland
Mariusz Gnitecki
Walk Over
 
18   
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Poland
Sebastian Krupa
Sun 11:37  Table 14
19   
Poland
Robert Kuba Kozioł
Poland
Roman Wasilewski
Sun 11:37  Table 15
20   
Poland
Grzegorz Nowak
Poland
Marcin Lewicki
Sun 11:37  Table 16
21   
Poland
Bartosz Mydłowski
Poland
Grzegorz Ulewicz
Sun 11:37  Table 17
22   
Poland
Marcin Morawski
Poland
Adam Kiernicki
Sun 11:37  Table 18
23   
Poland
Arkadiusz Lasota
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 11:38  Table 19
24   
Walk Over
Poland
Robert Szafran
 
25   
Poland
Tomasz Kwiatkowski
Walk Over
 
26   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 11:38  Table 20
27   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 11:38  Table 21
28   
Poland
Witold Żarowski
Poland
Mariusz Śmigielski
Sun 11:38  Table 22
29   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Dominik Zając
Sun 11:38  Table 23
30   
Poland
walkover
Poland
Jacek Wrzos
Sun 11:38  Table 24
31   
Poland
Piotr Garus
Poland
Andrzej Stolarczyk
Sun 11:38  Table 36
32   
Walk Over
Poland
Artur Gajda
 

Winner round 1

33   
Poland
Maciej Trudnowski
Poland
Marcin Smolich
Sun 12:15  Table 1
34   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Rafał Wolski
Sun 12:20  Table 24
35   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Tomek Bąk
Sun 12:23  Table 14
36   
Poland
Tomasz Jedlecki
Poland
Tomasz Malinowski
Sun 12:45  Table 22
37   
Poland
Paweł Cholewicki
Poland
Jacek Flasza
Sun 12:56  Table 8
38   
Aland Islands
Rafal Stepnik
Poland
Tomasz Walczak
Sun 12:47  Table 21
39   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Konrad Chrzanowski
Sun 12:20  Table 3
40   
Poland
Tomasz Młodziński
Poland
Przemysław Śpiewak
Sun 12:15  Table 2
41   
Poland
Mariusz Gnitecki
Poland
Sebastian Krupa
Sun 12:15  Table 6
42   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Grzegorz Nowak
Sun 12:45  Table 7
43   
Poland
Grzegorz Ulewicz
Poland
Adam Kiernicki
R1
Sun 12:36  Table 4
44   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Robert Szafran
Sun 12:47  Table 15
45   
Poland
Tomasz Kwiatkowski
Poland
Gerard Kryński
Sun 12:45  Table 9
46   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Witold Żarowski
Sun 12:45  Table 10
47   
Poland
Dominik Zając
Poland
Jacek Wrzos
Sun 12:17  Table 23
48   
Poland
Andrzej Stolarczyk
Poland
Artur Gajda
Sun 12:21  Table 5

Loser round 1

49   
Walk Over
Poland
Renald Jagielski
 
50   
Poland
Radosław Misiewicz
Poland
Mirek Kozłowski
Sun 12:21  Table 11
51   
Poland
Mirosław Murawski
Brazil
Filip Kraupe
Sun 12:37  Table 12
52   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Marek Bednarz
Sun 12:50  Table 16
53   
Walk Over
Poland
Olek Balcer
 
54   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Bartosz Czapski
Sun 12:50  Table 17
55   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Grzegorz Książek
Sun 12:50  Table 18
56   
Poland
Robert Cylny
Walk Over
 
57   
Walk Over
Poland
Grzegorz Modrzejewski
 
58   
Poland
Robert Kuba Kozioł
Poland
Marcin Lewicki
Sun 12:50  Table 19
59   
Poland
Bartosz Mydłowski
Poland
Marcin Morawski
Sun 12:37  Table 13
60   
Poland
Arkadiusz Lasota
Walk Over
 
61   
Walk Over
Poland
Mariusz Gołdyn
 
62   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Mariusz Śmigielski
Sun 12:50  Table 20
63   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
walkover
Sun 12:22 
64   
Poland
Piotr Garus
Walk Over
 

Loser round 2

65   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Artur Gajda
Sun 13:30  Table 2
66   
Poland
Radosław Misiewicz
Poland
Jacek Wrzos
Sun 13:31  Table 5
67   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Witold Żarowski
Sun 13:38  Table 6
68   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Tomasz Kwiatkowski
Sun 13:38  Table 10
69   
Poland
Olek Balcer
Poland
Robert Szafran
Sun 13:47  Table 9
70   
Poland
Bartosz Czapski
Poland
Grzegorz Ulewicz
Sun 13:53  Table 16
71   
Grzegorz Książek
Poland
Grzegorz Nowak
Sun 13:31  Table 7
72   
Poland
Robert Cylny
Poland
Mariusz Gnitecki
Sun 12:57  Table 6
73   
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Poland
Tomasz Młodziński
Sun 12:53  Table 2
74   
Poland
Robert Kuba Kozioł
Poland
Konrad Chrzanowski
Sun 13:47  Table 11
75   
Poland
Marcin Morawski
Aland Islands
Rafal Stepnik
Sun 13:48  Table 22
76   
Poland
Arkadiusz Lasota
Poland
Paweł Cholewicki
Sun 13:54  Table 17
77   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Tomasz Jedlecki
Sun 13:44  Table 3
78   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Piotr Żejmo
Sun 13:48  Table 12
79   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Rafał Wolski
Sun 13:03  Table 3
80   
Poland
Piotr Garus
Poland
Maciej Trudnowski
R1
Sun 13:03  Table 1

Winners qualification

81   
Poland
Marcin Smolich
Poland
Dawid Jędrzejczak
Sun 13:04  Table 23
82   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Tomasz Malinowski
Sun 13:44  Table 1
83   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Tomasz Walczak
Sun 13:54  Table 8
84   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Przemysław Śpiewak
Sun 13:04  Table 24
85   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Roman Wasilewski
Sun 13:14  Table 4
86   
Poland
Adam Kiernicki
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 13:48  Table 13
87   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 13:48  Table 15
88   
Poland
Dominik Zając
Poland
Andrzej Stolarczyk
Sun 13:31  Table 14

Loser round 3

89   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Radosław Misiewicz
Sun 14:22  Table 24
90   
Poland
Witold Żarowski
Poland
Piotr Niewczas
Sun 14:42  Table 5
91   
Poland
Olek Balcer
Poland
Bartosz Czapski
Sun 14:54  Table 1
92   
Poland
Grzegorz Nowak
Poland
Mariusz Gnitecki
Sun 14:30  Table 2
93   
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Poland
Robert Kuba Kozioł
Sun 14:30  Table 3
94   
Aland Islands
Rafal Stepnik
Poland
Paweł Cholewicki
Sun 14:48  Table 23
95   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Tomasz Bitner
Sun 14:58  Table 6
96   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Maciej Trudnowski
Sun 14:03  Table 23

Losers qualification

97   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Adam van der Coghen
Sun 15:21  Table 24
98   
Poland
Witold Żarowski
Poland
Jacek Flasza
Sun 15:55  Table 1
99   
Poland
Olek Balcer
Poland
Tomasz Malinowski
Sun 15:55  Table 4
100   
Poland
Mariusz Gnitecki
Poland
Marcin Smolich
Sun 15:41  Table 2
101   
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Poland
Andrzej Stolarczyk
Sun 15:21  Table 3
102   
Aland Islands
Rafal Stepnik
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 15:49  Table 23
103   
Poland
Mariusz Gołdyn
R1
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:38  Table 22
104   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Sebastian Krupa
Sun 14:30  Table 4

Last sixteen

105   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Olek Balcer
Sun 17:03  Table 22
106   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Witold Żarowski
Sun 17:03  Table 23
107   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Sebastian Krupa
Sun 17:03  Table 24
108   
Poland
Przemysław Śpiewak
Poland
Mariusz Gołdyn
R1
Sun 17:03  Table 1
109   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 17:03  Table 2
110   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Mariusz Gnitecki
Sun 17:03  Table 3
111   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Adam van der Coghen
Sun 17:03  Table 4
112   
Poland
Dominik Zając
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Sun 17:03  Table 5

Quarter final

113   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Tomek Bąk
Sun 17:52  Table 24
114   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 18:01  Table 2
115   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Mariusz Gnitecki
Sun 17:59  Table 23
116   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Dominik Zając
Sun 18:01  Table 1

Semi final

117   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Tomasz Walczak
Sun 19:08  Table 23
118   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Dominik Zając
Sun 19:07  Table 24

Final

119   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Dominik Zając
Sun 20:02  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants