Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 17, 2019

LT1 Oslo

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
5 (5/0) 11 (11/0)
100%
64, 31, 27 60
2 Sture Skjæret
Oslo Snooker
5 (4/1) 12 (8/4)
67%
52
3 Arild Sørum
Vestby BK
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
25 44
3 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
4 (2/2) 9 (5/4)
56%
32, 29 44
5 Lars-Gøran Engerdahl
Oslo Snooker
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
37
5 Kim Kristensen
Oslo Snooker
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
37
7 Mads Madsen
Oslo Snooker
3 (0/3) 7 (1/6)
14%
33
7 Arild Burud
Oslo Snooker
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
33
Entry deadline Mar 13, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 17, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2019
Organizer Oslo Snooker
Contact Niklas Engstrom (niki2stacks@gmail.com)
More info
Hei og velkommen til LT 1 på Oslo Snooker.

Adressen er Ensjøveien 7, inngang på baksiden av bygget, opp ståltrappen.

For at så mange som mulig skal kunne være med, har vi landet på at vi starter turneringen klokken 09.00 på søndag. Tidsskjema blir lagt ut etter at trekningen er gjort på onsdag kveld. Da ser vi hvor mange vi blir og om vi muligens prøver å kjøre noen kamper på lørdag allikevel for å spare tid på søndag.

Vennlig hilsen
TL Niklas Engström

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sture Skjæret 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Niklas Engstrom 3 2 0 1 5 2 3 0 0 0 0.714 2
3 Lars-Gøran Engerdahl 3 1 0 2 2 5 -3 0 0 0 0.286 1
4 Mads Madsen 3 0 0 3 1 6 -5 0 0 0 0.143 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Umar Hayat Ali 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Arild Sørum 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Kim Kristensen 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Arild Burud 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Niklas Engstrom
Mads Madsen
Sun 10:35 
2-A   
Sture Skjæret
Lars-Gøran Engerdahl
Sun 10:36 
3-B   
Kim Kristensen
Umar Hayat Ali
Sun 10:35 
4-B   
Arild Burud
Arild Sørum
Sun 10:36 

Round 2

Race to 2
5-A   
Niklas Engstrom
Lars-Gøran Engerdahl
Sun 11:03 
6-A   
Mads Madsen
Sture Skjæret
Sun 11:03 
7-B   
Kim Kristensen
Arild Sørum
Sun 11:03 
8-B   
Umar Hayat Ali
Arild Burud
Sun 11:03 

Round 3

Race to 2
9-A   
Niklas Engstrom
Sture Skjæret
Sun 12:49 
10-A   
Lars-Gøran Engerdahl
Mads Madsen
Sun 12:49 
11-B   
Kim Kristensen
Arild Burud
Sun 12:49 
12-B   
Arild Sørum
Umar Hayat Ali
Sun 12:49 

Semi final

Race to 2
13   
Sture Skjæret
Arild Sørum
Sun 16:59 
14   
Niklas Engstrom
Umar Hayat Ali
Sun 16:54 

Final

Race to 2
15   
Sture Skjæret
Umar Hayat Ali
Sun 17:00 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer