Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 4, 2019

Klubbturnering Horten BK

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Marius Torsheim
Horten BK
8 (6/2) 48 (30/18)
63%
100
2 Kenneth Pedersen
Horten BK
8 (5/3) 51 (27/24)
53%
87
3 Simon Ebsa
Horten BK
7 (6/1) 41 (26/15)
63%
74
3 Per Vidar Engblom
Horten BK
7 (4/3) 43 (21/22)
49%
74
5 Børre Jul-Larsen
Horten BK
6 (4/2) 39 (21/18)
54%
61
5 Knut-Håkon Helgesen
Grenland BK
6 (3/3) 37 (21/16)
57%
61
7 Kjell Martin Saga Andersen
Horten BK
6 (3/3) 37 (16/21)
43%
55
7 Torbjørn Rinde
Horten BK
6 (3/3) 41 (21/20)
51%
55
9 Erling Veddegjerde
6 (3/3) 35 (18/17)
51%
49
9 Jens H. Bang
Horten BK
6 (2/4) 39 (17/22)
44%
49
11 Daniel Stærfelt Schreiber
Horten BK
6 (2/4) 38 (18/20)
47%
43
11 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
6 (2/4) 39 (17/22)
44%
43
13 Daniel Isak Bergli
6 (1/5) 37 (15/22)
41%
37
13 Stian Lie
Horten BK
6 (1/5) 33 (11/22)
33%
37
Entry deadline Nov 4, 2019, 6:30 PM (local time)
Starts Nov 4, 2019, 6:30 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 4
Handicap With handicap
Rankings Horten BK Poolranking 2019 - 2020
Organizer Horten BK
More info
Velkommen til en morsom turnering med hyggelig atmosfære. Det spilles med handicap, slik at alle kan vinne. Vi spiller gruppespill, slik at alle får spilt masse biljard. De beste i gruppene, går videre til sluttspill. Gruppespillet er ferdig ca kl 22, sluttspillet ca kl 23. Alle er hjertelig velkomne, du trenger hverken være medlem eller ha spilt før for å være med. Vi er spillere i alderen 14 - 80 år, noen har ambisjoner, noen er her først og fremst for det sosiale.
Vi har en sammenlagt ranking som følger skoleåret, men mange spiller turneringene bare for turneringens skyld. Vårt motto er: "Biljard for alle."
Vel møtt

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Simon Ebsa 6 6 0 0 24 11 13 0 0 0 0.686 6
2 Per Vidar Engblom 6 4 0 2 19 18 1 0 0 0 0.514 4
3 Knut-Håkon Helgesen 6 3 0 3 21 16 5 0 0 0 0.568 3
4 Kjell Martin Saga Andersen 6 3 0 3 16 21 -5 0 0 0 0.432 3
5 Jens H. Bang 6 2 0 4 17 22 -5 0 0 0 0.436 2
6 Daniel Stærfelt Schreiber 6 2 0 4 18 20 -2 0 0 0 0.474 2
7 Daniel Isak Bergli 6 1 0 5 15 22 -7 0 0 0 0.405 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kenneth Pedersen 6 4 0 2 21 18 3 0 0 0 0.538 4
2 Marius Torsheim 6 4 0 2 22 14 8 0 0 0 0.611 4
3 Børre Jul-Larsen 6 4 0 2 21 18 3 0 0 0 0.538 4
4 Torbjørn Rinde 6 3 0 3 21 20 1 0 0 0 0.512 3
5 Erling Veddegjerde 6 3 0 3 18 17 1 0 0 0 0.514 3
6 Martin Løvbakk Iversen 6 2 0 4 17 22 -5 0 0 0 0.436 2
7 Stian Lie 6 1 0 5 11 22 -11 0 0 0 0.333 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Norway
Simon Ebsa
126
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 18:40 
2-A   
Norway
Daniel Isak Bergli
47
Norway
Kjell Martin Saga Andersen
104
Mon 18:41 
3-A   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
43
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 18:41  Table 3
4-B   
Norway
Stian Lie
119
Norway
Martin Løvbakk Iversen
76
Mon 18:41 
5-B   
Norway
Erling Veddegjerde
88
Norway
Kenneth Pedersen
84
Mon 18:41 
6-B   
Norway
Torbjørn Rinde
35
Norway
Marius Torsheim
86
Mon 18:41  Table 6

Round 2

Race to 4
7-A   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Kjell Martin Saga Andersen
104
Mon 19:09 
8-A   
Norway
Simon Ebsa
126
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 19:13 
9-A   
Norway
Daniel Isak Bergli
47
Norway
Per Vidar Engblom
82
Mon 19:13 
10-B   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
76
Norway
Kenneth Pedersen
84
Mon 19:20 
11-B   
Norway
Stian Lie
119
Norway
Marius Torsheim
86
Mon 19:19 
12-B   
Norway
Erling Veddegjerde
88
Norway
Børre Jul-Larsen
100
Mon 19:11 

Round 3

Race to 4
13-A   
Norway
Kjell Martin Saga Andersen
104
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 19:39 
14-A   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Per Vidar Engblom
82
Mon 19:39 
15-A   
Norway
Simon Ebsa
126
Norway
Knut-Håkon Helgesen
43
Mon 19:39 
16-B   
Norway
Kenneth Pedersen
84
Norway
Marius Torsheim
86
Mon 19:45 
17-B   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
76
Norway
Børre Jul-Larsen
100
Mon 19:45 
18-B   
Norway
Stian Lie
119
Norway
Torbjørn Rinde
35
Mon 19:34 

Round 4

Race to 4
19-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Per Vidar Engblom
82
Mon 20:16  Table 1
20-A   
Norway
Kjell Martin Saga Andersen
104
Norway
Knut-Håkon Helgesen
43
Mon 20:12 
21-A   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Daniel Isak Bergli
47
Mon 20:15 
22-B   
Norway
Marius Torsheim
86
Norway
Børre Jul-Larsen
100
Mon 20:31 
23-B   
Norway
Kenneth Pedersen
84
Norway
Torbjørn Rinde
35
Mon 20:31  Table 5
24-B   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
76
Norway
Erling Veddegjerde
88
Mon 20:12 

Round 5

Race to 4
25-A   
Norway
Per Vidar Engblom
82
Norway
Knut-Håkon Helgesen
43
Mon 20:51 
26-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Daniel Isak Bergli
47
Mon 20:51 
27-A   
Norway
Kjell Martin Saga Andersen
104
Norway
Simon Ebsa
126
Mon 20:26 
28-B   
Norway
Børre Jul-Larsen
100
Norway
Torbjørn Rinde
35
Mon 21:02 
29-B   
Norway
Marius Torsheim
86
Norway
Erling Veddegjerde
88
Mon 21:01 
30-B   
Norway
Kenneth Pedersen
84
Norway
Stian Lie
119
Mon 21:04 

Round 6

Race to 4
31-A   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
43
Norway
Daniel Isak Bergli
47
Mon 21:46  Table 4
32-A   
Norway
Per Vidar Engblom
82
Norway
Simon Ebsa
126
Mon 21:46 
33-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 21:16 
34-B   
Norway
Torbjørn Rinde
35
Norway
Erling Veddegjerde
88
Mon 21:30 
35-B   
Norway
Børre Jul-Larsen
100
Norway
Stian Lie
119
Mon 21:30 
36-B   
Norway
Marius Torsheim
86
Norway
Martin Løvbakk Iversen
76
Mon 21:15 

Round 7

Race to 4
37-A   
Norway
Daniel Isak Bergli
47
Norway
Simon Ebsa
126
Mon 22:05 
38-A   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
43
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 21:57 
39-A   
Norway
Per Vidar Engblom
82
Norway
Kjell Martin Saga Andersen
104
Mon 22:05  Table 3
40-B   
Norway
Erling Veddegjerde
88
Norway
Stian Lie
119
Mon 21:57 
41-B   
Norway
Torbjørn Rinde
35
Norway
Martin Løvbakk Iversen
76
Mon 22:05 
42-B   
Norway
Børre Jul-Larsen
100
Norway
Kenneth Pedersen
84
Mon 22:05 

Semi final

Race to 4
43   
Norway
Simon Ebsa
126
Norway
Marius Torsheim
86
Mon 23:33 
44   
Norway
Per Vidar Engblom
82
Norway
Kenneth Pedersen
84
Mon 23:33 

Final

Race to 4
45   
Norway
Marius Torsheim
86
Norway
Kenneth Pedersen
84
Mon 23:33 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment