Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 7, 2020

Klubbmesterskap Oslo BK 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
5 (5/0) 41 (30/11)
73%
100
2 Kim Soo Garmark
Storgata BK
6 (4/2) 47 (21/26)
45%
87
3 Philip Sanchez Gangfløt
Oslo BK
4 (3/1) 31 (22/9)
71%
74
3 Henrik Olsson
Oslo BK
4 (3/1) 34 (21/13)
62%
74
5 Kent Halldin
Oslo BK
3 (2/1) 26 (16/10)
62%
61
5 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
61
5 Erol Dane Mula
Oslo BK
5 (3/2) 36 (21/15)
58%
61
5 Per Hagen
Oslo BK
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
61
9 Espen Hauge
Oslo BK
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
49
Show more
9 Mark McGauley
Oslo BK
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
49
9 Christian Moberg
Vestby BK
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
49
9 Jan Petter Svendsen
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
49
13 Stig Nesvik
Oslo BK
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
37
13 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
37
13 Morten Bakken
Asker BK
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
37
13 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
37
17 Tom-Henrik Sandvik
Oslo BK
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
29
17 Vaios Evangelou
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
29
17 Ivan Blomqvist
Oslo BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
29
17 Enrique Muhammad Rey-Salah
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
29
Entry deadline Oct 6, 2020, 10:30 PM (local time)
Starts Oct 7, 2020, 5:30 PM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen and Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
Klubbmesterskap i 9 ball arrangeres denne gangen på en onsdag og tar over klubbturneringen denne kvelden. Distanse 6 i innledende, så ser vi an tiden. Dobbelcup, vanlige regler og ingen Hcp. Vi betaler omtrent som en klubbturnering, så går premiene til 1.-3. plass med litt til klubbkassen. Påmeldingsfristen er dagen før med påløpende trekning, slik at alt er klargjort før onsdag og turneringsstart. Kommentatorer fra Køpådd🎱 Alle er hjertelig velkommen til å delta som er medlem av klubben. Deltakeravgift 100,- og 50,- for juniorer og skoleelever.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Norway
Tom-Henrik Sandvik
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Wed 17:35  Table 9
2   
Norway
Umar Hayat Ali
Walk Over
 
3   
Walk Over
Norway
Henrik Olsson
 
4   
Norway
Morten Bakken
Norway
Enrique Mohamed Salah Rey
Wed 17:35  Table 4
5   
United Kingdom
Mark McGauley
Sweden
Ivan Blomqvist
Wed 17:35  Table 5
6   
Norway
Kim Soo Garmark
Walk Over
 
7   
Walk Over
Norway
Christian Moberg
 
8   
Philippines
Erol Dane Mula
Greece
Vaios Evangelou
Wed 17:35  Table 6

Winner round 1

Race to 6
9   
Norway
Jan Petter Svendsen
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Wed 18:53  Table 10
10   
Norway
Umar Hayat Ali
Norway
Ole Kristian Rudshavn
Wed 17:58  Table 7
11   
Norway
Espen Hauge
Norway
Henrik Olsson
Wed 17:58  Table 8
12   
Norway
Morten Bakken
Norway
Per Hagen
Wed 18:25  Table 11
13   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
United Kingdom
Mark McGauley
Wed 18:34  Table 5
14   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
Wed 17:58  Table 10
15   
Norway
Kent Halldin
Norway
Christian Moberg
Wed 17:58  Table 12
16   
Philippines
Erol Dane Mula
Norway
Stig Nesvik
Wed 18:56  Table 4

Loser round 1

Race to 5
17   
Norway
Tom-Henrik Sandvik
Norway
Stig Nesvik
Wed 19:42  Table 9
18   
Walk Over
Norway
Christian Moberg
 
19   
Walk Over
Norway
Kim Soo Garmark
 
20   
Norway
Enrique Mohamed Salah Rey
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Wed 19:15  Table 6
21   
Sweden
Ivan Blomqvist
Norway
Morten Bakken
Wed 19:17  Table 7
22   
Walk Over
Norway
Espen Hauge
 
23   
Walk Over
Norway
Umar Hayat Ali
 
24   
Greece
Vaios Evangelou
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Wed 20:04  Table 10

Loser round 2

Race to 5
25   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Christian Moberg
Wed 21:08  Table 5
26   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Wed 20:11  Table 11
27   
Norway
Morten Bakken
Norway
Espen Hauge
Wed 20:30  Table 7
28   
Norway
Umar Hayat Ali
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Wed 20:49  Table 10

Winners qualification

Race to 6
29   
Norway
Jan Petter Svendsen
Norway
Ole Kristian Rudshavn
R1
Wed 19:59  Table 8
30   
Norway
Henrik Olsson
Norway
Per Hagen
Wed 20:09  Table 6
31   
United Kingdom
Mark McGauley
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
Wed 19:38  Table 5
32   
Norway
Kent Halldin
Philippines
Erol Dane Mula
Wed 20:02  Table 4

Losers qualification

Race to 5
33   
Norway
Christian Moberg
Norway
Per Hagen
Wed 21:59  Table 12
34   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Jan Petter Svendsen
Wed 20:49  Table 11
35   
Norway
Espen Hauge
Philippines
Erol Dane Mula
R1
Wed 21:35  Table 7
36   
Norway
Umar Hayat Ali
United Kingdom
Mark McGauley
Wed 21:51  Table 6

Quarter final

Race to 5
37   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
R1
Norway
Umar Hayat Ali
Wed 22:32  Table 7
38   
Norway
Henrik Olsson
Philippines
Erol Dane Mula
Wed 22:32  Table 12
39   
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
Norway
Per Hagen
Wed 22:32  Table 11
40   
Norway
Kent Halldin
Norway
Kim Soo Garmark
Wed 22:32  Table 4

Semi final

Race to 6
41   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
R2
Norway
Henrik Olsson
Wed 23:29  Table 7
42   
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
Norway
Kim Soo Garmark
Wed 23:35  Table 4

Final

Race to 7
43   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
R1
Norway
Kim Soo Garmark
Thu 00:53  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment