Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 27, 2019

I Turniej Amatorskiej Ligi Bilardowej LaSezam 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Rafał Wojciechowski
8 (7/1) 42 (31/11)
74%
2 Dariusz Krzyszkowski
8 (7/1) 37 (29/8)
78%
3 Karol Czoch
8 (7/1) 40 (27/13)
68%
3 Paweł Michocki
7 (6/1) 34 (23/11)
68%
5 Tomasz Jachimski
7 (5/2) 31 (19/12)
61%
5 Mariusz Andrzejczak
6 (5/1) 26 (20/6)
77%
5 Michał Grudziński
6 (5/1) 28 (17/11)
61%
5 Robert Cylny
7 (5/2) 35 (23/12)
66%
9 Jakub Kucharski
5 (4/1) 22 (15/7)
68%
Show more
9 Bartek Bąk
5 (4/1) 19 (13/6)
68%
9 Paweł Szczerbo
6 (5/1) 26 (16/10)
62%
9 Aleksander Chowaniec
5 (3/2) 23 (13/10)
57%
9 Dariusz Andrzejewski
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
9 Jacek Jasiński
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
9 Mikołaj Suska
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
9 Krzysztof Wróbel
5 (4/1) 20 (14/6)
70%
17 Maciek Mandżak
4 (3/1) 16 (10/6)
63%
17 Paweł Chołodowski
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
17 Paweł Szymański
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
17 Dawid Adamkiewicz
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
17 Paweł Majka
5 (4/1) 21 (12/9)
57%
17 Grzegorz Borowski
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
17 Grzegorz Książek
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
17 Konstantyn Demchuk
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
17 Bartek Szurlej
5 (3/2) 18 (9/9)
50%
17 Piotr Berczyński
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
17 Patryk Obolewicz
4 (1/3) 14 (3/11)
21%
17 Mateusz Blacharski
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
17 Adam Bogacz
5 (2/3) 20 (10/10)
50%
17 Jakub Lewandowski
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
17 Kornel Mirkowski
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
17 Radosław Misiewicz
4 (3/1) 19 (11/8)
58%
33 Szymon Oprzalski
3 (3/0) 9 (9/0)
100%
34 Łukasz Rądlewski
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
34 Łukasz Krzemień
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
36 Karol Nowacki
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
36 Mateusz Prask
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
36 Antoni Wójcik
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
36 Konrad Szeląg
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
36 Michał Siejka
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
36 Adam Ktosiewicz
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
36 Krzysztof Kaczmarczyk
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
36 Piotr Cyran
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
36 Marcin Barabasz
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
36 Jarosław Czapla
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
36 Włodzimierz Grozik
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
36 Marcin Szczurowski
3 (2/1) 13 (6/7)
46%
36 Marcin Kiełb
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
36 Igor Prycik
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
50 Jakub Rożek
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
50 Mateusz Brzezicki
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
50 Przemysław Berczyński
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
50 Maciej Stasiak
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
50 Piotr Sławenta
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
50 Adrian Ignatowicz
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
50 Mateusz Rybacki
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
50 Piotr Łukasik
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
50 Mariusz Florek
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
50 Grzegorz Ginko
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
50 Gaweł Kasprzak
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
50 Dawid Ciećka
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
50 Mariusz Kotkowski
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
50 Kondrad Smażeniec
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
50 Krzysztof Sorys
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
65 Bartek Konieczny
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
65 Bogdan Szymański
4 (0/4) 12 (0/12)
0%
65 Wojciech Szczerbo
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
65 Bartosz Cierkosz
4 (1/3) 19 (8/11)
42%
Starts Jan 27, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (68 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Majka 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Adam Bogacz 4 2 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 2
3 Marcin Kiełb 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Dawid Ciećka 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Bartosz Cierkosz 4 1 0 3 8 11 -3 0 0 0 0.421 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jakub Kucharski 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Konstantyn Demchuk 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
3 Igor Prycik 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Adrian Ignatowicz 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciek Mandżak 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Jacek Jasiński 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
3 Mateusz Prask 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
4 Maciej Stasiak 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Wróbel 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Łukasz Krzemień 3 1 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
3 Marcin Barabasz 3 1 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
4 Patryk Obolewicz 3 1 0 2 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Grzegorz Książek 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
2 Mateusz Blacharski 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
3 Marcin Szczurowski 3 2 0 1 6 7 -1 0 0 0 0.462 2
4 Mariusz Florek 3 0 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Michocki 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Mikołaj Suska 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
3 Michał Siejka 3 1 0 2 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
4 Mariusz Kotkowski 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dariusz Andrzejewski 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Kornel Mirkowski 3 2 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 2
3 Piotr Cyran 3 1 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
4 Krzysztof Sorys 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robert Cylny 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
2 Łukasz Rądlewski 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
3 Bartek Szurlej 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
4 Grzegorz Ginko 4 1 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
5 Bogdan Szymański 4 0 0 4 0 12 -12 0 0 0 0 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Szczerbo 4 4 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 4
2 Paweł Chołodowski 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
3 Jarosław Czapla 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
4 Jakub Rożek 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Wojciech Szczerbo 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dariusz Krzyszkowski 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Piotr Berczyński 3 2 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 2
3 Krzysztof Kaczmarczyk 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Mateusz Brzezicki 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Szymon Oprzalski 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Paweł Szymański 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
3 Jakub Lewandowski 3 1 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
4 Przemysław Berczyński 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michał Grudziński 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Aleksander Chowaniec 3 2 0 1 7 4 3 0 0 0 0.636 2
3 Adam Ktosiewicz 3 1 0 2 5 8 -3 0 0 0 0.385 1
4 Gaweł Kasprzak 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
Group M Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mariusz Andrzejczak 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Grzegorz Borowski 3 2 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 2
3 Antoni Wójcik 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Piotr Łukasik 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group N Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Radosław Misiewicz 3 3 0 0 9 4 5 0 0 0 0.692 3
2 Rafał Wojciechowski 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
3 Karol Nowacki 3 1 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 1
4 Piotr Sławenta 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0
Group O Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bartek Bąk 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Dawid Adamkiewicz 3 1 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 1
3 Włodzimierz Grozik 3 1 0 2 5 8 -3 0 0 0 0.385 1
4 Mateusz Rybacki 3 1 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
Group P Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Karol Czoch 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Tomasz Jachimski 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Konrad Szeląg 4 2 0 2 9 7 2 0 0 0 0.563 2
4 Kondrad Smażeniec 4 1 0 3 3 10 -7 0 0 0 0.231 1
5 Bartek Konieczny 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Poland
Dawid Ciećka
Poland
Paweł Majka
Sun 11:50 
2-A   
Poland
Marcin Kiełb
Poland
Adam Bogacz
Sun 12:16 
3-B   
Japan
Jakub Kucharski
Poland
Adrian Ignatowicz
Sun 11:50 
4-B   
Ukraine
Konstantyn Demchuk
Poland
Igor Prycik
Sun 12:17 
5-C   
Poland
Maciej Stasiak
Poland
Mateusz Prask
Sun 11:50 
6-C   
Poland
Jacek Jasiński
Poland
Maciek Mandżak
Sun 12:37 
7-D   
Poland
Krzysztof Wróbel
Poland
Patryk Obolewicz
Sun 12:51 
8-D   
Poland
Marcin Barabasz
Poland
Łukasz Krzemień
Sun 11:50 
9-E   
Poland
Mateusz Blacharski
Poland
Grzegorz Książek
Sun 11:50 
10-E   
Poland
Marcin Szczurowski
Poland
Mariusz Florek
Sun 12:28 
11-F   
Poland
Paweł Michocki
Poland
Mikołaj Suska
Sun 11:50 
12-F   
Poland
Mariusz Kotkowski
Poland
Michał Siejka
Sun 12:18 
13-G   
Poland
Piotr Cyran
Poland
Krzysztof Sorys
Sun 11:50 
14-G   
Poland
Kornel Mirkowski
Poland
Dariusz Andrzejewski
Sun 12:44 
15-H   
Poland
Bogdan Szymański
Poland
Bartek Szurlej
Sun 11:50 
16-H   
Poland
Grzegorz Ginko
Poland
Łukasz Rądlewski
Sun 12:07 
17-I   
Poland
Paweł Chołodowski
Poland
Paweł Szczerbo
Sun 11:50 
18-I   
Poland
Jakub Rożek
Poland
Wojciech Szczerbo
Sun 12:49 
19-J   
Poland
Mateusz Brzezicki
Poland
Piotr Berczyński
Sun 11:50 
20-J   
Poland
Krzysztof Kaczmarczyk
Poland
Dariusz Krzyszkowski
Sun 12:12 
21-K   
Poland
Szymon Oprzalski
Poland
Jakub Lewandowski
Sun 11:50 
22-K   
Poland
Przemysław Berczyński
Poland
Paweł Szymański
Sun 12:24 
23-L   
Poland
Adam Ktosiewicz
Poland
Aleksander Chowaniec
Sun 11:50 
24-L   
Poland
Michał Grudziński
Poland
Gaweł Kasprzak
Sun 12:21 
25-M   
Poland
Grzegorz Borowski
Poland
Mariusz Andrzejczak
Sun 11:50 
26-M   
Poland
Antoni Wójcik
Poland
Piotr Łukasik
Sun 12:26 
27-N   
Poland
Radosław Misiewicz
Germany
Karol Nowacki
Sun 11:50 
28-N   
Poland
Rafał Wojciechowski
Poland
Piotr Sławenta
Sun 12:26 
29-O   
Poland
Bartek Bąk
Poland
Włodzimierz Grozik
Sun 11:50 
30-O   
Poland
Dawid Adamkiewicz
Poland
Mateusz Rybacki
Sun 12:16 
31-P   
Poland
Bartek Konieczny
Poland
Karol Czoch
Sun 11:51 
32-P   
Poland
Kondrad Smażeniec
Poland
Konrad Szeląg
Sun 12:26 

Round 2

Race to 3
33-A   
Poland
Paweł Majka
Poland
Adam Bogacz
Sun 12:40 
34-A   
Poland
Dawid Ciećka
Poland
Bartosz Cierkosz
Sun 13:03 
35-B   
Japan
Jakub Kucharski
Poland
Igor Prycik
Sun 12:50 
36-B   
Poland
Adrian Ignatowicz
Ukraine
Konstantyn Demchuk
Sun 13:11 
37-C   
Poland
Maciej Stasiak
Poland
Maciek Mandżak
Sun 13:17 
38-C   
Poland
Mateusz Prask
Poland
Jacek Jasiński
Sun 13:51 
39-D   
Poland
Krzysztof Wróbel
Poland
Łukasz Krzemień
Sun 13:05 
40-D   
Poland
Patryk Obolewicz
Poland
Marcin Barabasz
Sun 13:18 
41-E   
Poland
Mateusz Blacharski
Poland
Mariusz Florek
Sun 13:27 
42-E   
Poland
Grzegorz Książek
Poland
Marcin Szczurowski
Sun 14:13 
43-F   
Poland
Paweł Michocki
Poland
Michał Siejka
Sun 12:57 
44-F   
Poland
Mikołaj Suska
Poland
Mariusz Kotkowski
Sun 13:21 
45-G   
Poland
Piotr Cyran
Poland
Dariusz Andrzejewski
Sun 13:09 
46-G   
Poland
Krzysztof Sorys
Poland
Kornel Mirkowski
Sun 13:22 
47-H   
Poland
Bartek Szurlej
Poland
Łukasz Rądlewski
Sun 12:41 
48-H   
Poland
Bogdan Szymański
Poland
Robert Cylny
Sun 13:09 
49-I   
Poland
Paweł Szczerbo
Poland
Wojciech Szczerbo
Sun 14:04 
50-I   
Poland
Paweł Chołodowski
Poland
Jarosław Czapla
Sun 13:29 
51-J   
Poland
Mateusz Brzezicki
Poland
Dariusz Krzyszkowski
Sun 12:32 
52-J   
Poland
Piotr Berczyński
Poland
Krzysztof Kaczmarczyk
Sun 12:50 
53-K   
Poland
Szymon Oprzalski
Poland
Paweł Szymański
Sun 12:27 
54-K   
Poland
Jakub Lewandowski
Poland
Przemysław Berczyński
Sun 12:44 
55-L   
Poland
Adam Ktosiewicz
Poland
Gaweł Kasprzak
Sun 12:36 
56-L   
Poland
Aleksander Chowaniec
Poland
Michał Grudziński
Sun 13:55 
57-M   
Poland
Grzegorz Borowski
Poland
Piotr Łukasik
Sun 13:12 
58-M   
Poland
Mariusz Andrzejczak
Poland
Antoni Wójcik
Sun 13:35 
59-N   
Poland
Radosław Misiewicz
Poland
Piotr Sławenta
Sun 12:44 
60-N   
Germany
Karol Nowacki
Poland
Rafał Wojciechowski
Sun 13:07 
61-O   
Poland
Bartek Bąk
Poland
Mateusz Rybacki
Sun 12:46 
62-O   
Poland
Włodzimierz Grozik
Poland
Dawid Adamkiewicz
Sun 13:11 
63-P   
Poland
Karol Czoch
Poland
Konrad Szeląg
Sun 13:18 
64-P   
Poland
Bartek Konieczny
Poland
Tomasz Jachimski
Sun 12:45 

Round 3

Race to 3
65-A   
Poland
Adam Bogacz
Poland
Bartosz Cierkosz
Sun 13:44 
66-A   
Poland
Paweł Majka
Poland
Marcin Kiełb
Sun 14:30 
67-B   
Japan
Jakub Kucharski
Ukraine
Konstantyn Demchuk
Sun 14:32 
68-B   
Poland
Igor Prycik
Poland
Adrian Ignatowicz
Sun 13:44 
69-C   
Poland
Maciej Stasiak
Poland
Jacek Jasiński
Sun 14:27 
70-C   
Poland
Maciek Mandżak
Poland
Mateusz Prask
Sun 15:27 
71-D   
Poland
Krzysztof Wróbel
Poland
Marcin Barabasz
Sun 14:09 
72-D   
Poland
Łukasz Krzemień
Poland
Patryk Obolewicz
Sun 14:25 
73-E   
Poland
Mateusz Blacharski
Poland
Marcin Szczurowski
Sun 14:55 
74-E   
Poland
Mariusz Florek
Poland
Grzegorz Książek
Sun 15:27 
75-F   
Poland
Paweł Michocki
Poland
Mariusz Kotkowski
Sun 14:14 
76-F   
Poland
Michał Siejka
Poland
Mikołaj Suska
Sun 14:40 
77-G   
Poland
Piotr Cyran
Poland
Kornel Mirkowski
Sun 13:47 
78-G   
Poland
Dariusz Andrzejewski
Poland
Krzysztof Sorys
Sun 14:28 
79-H   
Poland
Łukasz Rądlewski
Poland
Robert Cylny
Sun 13:32 
80-H   
Poland
Bartek Szurlej
Poland
Grzegorz Ginko
Sun 14:06 
81-I   
Poland
Wojciech Szczerbo
Poland
Jarosław Czapla
Sun 15:17 
82-I   
Poland
Paweł Szczerbo
Poland
Jakub Rożek
Sun 14:47 
83-J   
Poland
Mateusz Brzezicki
Poland
Krzysztof Kaczmarczyk
Sun 13:14 
84-J   
Poland
Dariusz Krzyszkowski
Poland
Piotr Berczyński
Sun 13:54 
85-K   
Poland
Szymon Oprzalski
Poland
Przemysław Berczyński
Sun 13:28 
86-K   
Poland
Paweł Szymański
Poland
Jakub Lewandowski
Sun 12:47 
87-L   
Poland
Adam Ktosiewicz
Poland
Michał Grudziński
Sun 14:19 
88-L   
Poland
Gaweł Kasprzak
Poland
Aleksander Chowaniec
Sun 14:59 
89-M   
Poland
Grzegorz Borowski
Poland
Antoni Wójcik
Sun 14:09 
90-M   
Poland
Piotr Łukasik
Poland
Mariusz Andrzejczak
Sun 13:55 
91-N   
Poland
Radosław Misiewicz
Poland
Rafał Wojciechowski
Sun 14:44 
92-N   
Poland
Piotr Sławenta
Germany
Karol Nowacki
Sun 13:48 
93-O   
Poland
Bartek Bąk
Poland
Dawid Adamkiewicz
Sun 15:24 
94-O   
Poland
Mateusz Rybacki
Poland
Włodzimierz Grozik
Sun 14:04 
95-P   
Poland
Konrad Szeląg
Poland
Tomasz Jachimski
Sun 13:41 
96-P   
Poland
Karol Czoch
Poland
Kondrad Smażeniec
Sun 14:03 

Round 4

Race to 3
97-A   
Poland
Bartosz Cierkosz
Poland
Marcin Kiełb
Sun 16:22 
98-A   
Poland
Adam Bogacz
Poland
Dawid Ciećka
Sun 15:10 
99-H   
Poland
Robert Cylny
Poland
Grzegorz Ginko
Sun 14:25 
100-H   
Poland
Łukasz Rądlewski
Poland
Bogdan Szymański
Sun 15:11 
101-I   
Poland
Jarosław Czapla
Poland
Jakub Rożek
Sun 16:12 
102-I   
Poland
Wojciech Szczerbo
Poland
Paweł Chołodowski
Sun 16:14 
103-P   
Poland
Tomasz Jachimski
Poland
Kondrad Smażeniec
Sun 14:49 
104-P   
Poland
Konrad Szeląg
Poland
Bartek Konieczny
Sun 14:20 

Round 5

Race to 3
105-A   
Poland
Marcin Kiełb
Poland
Dawid Ciećka
Sun 15:34 
106-A   
Poland
Bartosz Cierkosz
Poland
Paweł Majka
Sun 15:30 
107-H   
Poland
Grzegorz Ginko
Poland
Bogdan Szymański
Sun 15:11 
108-H   
Poland
Robert Cylny
Poland
Bartek Szurlej
Sun 15:11 
109-I   
Poland
Jakub Rożek
Poland
Paweł Chołodowski
Sun 15:41 
110-I   
Poland
Jarosław Czapla
Poland
Paweł Szczerbo
Sun 16:02 
111-P   
Poland
Kondrad Smażeniec
Poland
Bartek Konieczny
Sun 15:31 
112-P   
Poland
Tomasz Jachimski
Poland
Karol Czoch
Sun 15:13 

Last thirtytwo

Race to 4
113   
Poland
Paweł Majka
Poland
Tomasz Jachimski
Sun 22:36 
114   
Japan
Jakub Kucharski
Poland
Dawid Adamkiewicz
Sun 22:36 
115   
Poland
Maciek Mandżak
Poland
Rafał Wojciechowski
Sun 22:36 
116   
Poland
Krzysztof Wróbel
Poland
Grzegorz Borowski
Sun 22:36 
117   
Poland
Grzegorz Książek
Poland
Aleksander Chowaniec
Sun 22:36 
118   
Poland
Paweł Michocki
Poland
Paweł Szymański
Sun 22:36 
119   
Poland
Dariusz Andrzejewski
Poland
Piotr Berczyński
Sun 22:36 
120   
Poland
Robert Cylny
Poland
Paweł Chołodowski
Sun 22:36 
121   
Poland
Paweł Szczerbo
Poland
Bartek Szurlej
Sun 22:36 
122   
Poland
Dariusz Krzyszkowski
Poland
Kornel Mirkowski
Sun 22:36 
123   
Poland
Jakub Lewandowski
Poland
Mikołaj Suska
Sun 22:36 
124   
Poland
Michał Grudziński
Poland
Mateusz Blacharski
Sun 22:36 
125   
Poland
Mariusz Andrzejczak
Poland
Patryk Obolewicz
Sun 22:36 
126   
Poland
Radosław Misiewicz
Poland
Jacek Jasiński
Sun 22:36 
127   
Poland
Bartek Bąk
Ukraine
Konstantyn Demchuk
Sun 22:36 
128   
Poland
Karol Czoch
Poland
Adam Bogacz
Sun 22:36 

Last sixteen

Race to 4
129   
Poland
Tomasz Jachimski
Japan
Jakub Kucharski
Sun 22:39 
130   
Poland
Rafał Wojciechowski
Poland
Krzysztof Wróbel
Sun 22:39 
131   
Poland
Aleksander Chowaniec
Poland
Paweł Michocki
Sun 22:39 
132   
Poland
Dariusz Andrzejewski
Poland
Robert Cylny
Sun 22:39 
133   
Poland
Paweł Szczerbo
Poland
Dariusz Krzyszkowski
Sun 22:39 
134   
Poland
Mikołaj Suska
Poland
Michał Grudziński
Sun 22:39 
135   
Poland
Mariusz Andrzejczak
Poland
Jacek Jasiński
Sun 22:39 
136   
Poland
Bartek Bąk
Poland
Karol Czoch
Sun 22:39 

Quarter final

Race to 5
137   
Poland
Tomasz Jachimski
Poland
Rafał Wojciechowski
Sun 22:40 
138   
Poland
Paweł Michocki
Poland
Robert Cylny
Sun 22:40 
139   
Poland
Dariusz Krzyszkowski
Poland
Michał Grudziński
Sun 22:40 
140   
Poland
Mariusz Andrzejczak
Poland
Karol Czoch
Sun 22:40 

Semi final

Race to 5
141   
Poland
Rafał Wojciechowski
Poland
Paweł Michocki
Sun 22:42 
142   
Poland
Dariusz Krzyszkowski
Poland
Karol Czoch
Sun 22:42 

Final

Race to 5
143   
Poland
Rafał Wojciechowski
Poland
Dariusz Krzyszkowski
Sun 22:43 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment