Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 26 - March 25, 2019

Hyllestad klubbturnering v18

10-Ball

Add players

Please wait...
Starts Mar 26, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (13 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780) and Jan Erik Hatlem (Jan_Erik_Hatlem@hotmail.com)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Norway
Matias Sætre
Walk Over
 
2   
Norway
Jardar Eiken Flage
Norway
Astrid Eiken Flage
Tue 18:47  Table 1
3   
Norway
Jonas Holt
Norway
Kurt Hatlem
Tue 18:47  Table 2
4   
Norway
Hedda Mirzai
Norway
Kim Ronny Nygård
Tue 19:08  Table 5
5   
Norway
Gjermund Flage
Walk Over
 
6   
Norway
Nina Torvund
Norway
Jan Erik Hatlem
Tue 18:47  Table 3
7   
Norway
Gard Eiken Flage
Norway
Dag-jøran Aralden
Tue 18:47  Table 4
8   
Walk Over
Norway
Aleksander Tonning Hatløy
 

Winners qualification

Race to 6
9   
Norway
Matias Sætre
Norway
Astrid Eiken Flage
Tue 19:18  Table 1
10   
Norway
Jonas Holt
Norway
Hedda Mirzai
Tue 19:25  Table 6
11   
Norway
Gjermund Flage
Norway
Jan Erik Hatlem
Tue 19:35  Table 3
12   
Norway
Dag-jøran Aralden
Norway
Aleksander Tonning Hatløy
Tue 19:39  Table 4

Loser round 1

Race to 6
13   
Walk Over
Norway
Jardar Eiken Flage
 
14   
Norway
Kurt Hatlem
Norway
Kim Ronny Nygård
  Table 2
15   
Walk Over
Norway
Nina Torvund
 
16   
Norway
Gard Eiken Flage
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 6
17   
Norway
Jardar Eiken Flage
Norway
Aleksander Tonning Hatløy
Tue 20:16  Table 4
18   
Norway
Kurt Hatlem
Norway
Gjermund Flage
Tue 21:18  Table 1
19   
Norway
Nina Torvund
Norway
Hedda Mirzai
Tue 20:04  Table 1
20   
Norway
Gard Eiken Flage
Norway
Astrid Eiken Flage
Tue 20:13  Table 3

Quarter final

Race to 6
21   
Norway
Matias Sætre
Norway
Kurt Hatlem
Tue 21:19  Table 6
22   
Norway
Jonas Holt
Norway
Gard Eiken Flage
Tue 21:19  Table 3
23   
Norway
Jan Erik Hatlem
Norway
Aleksander Tonning Hatløy
Tue 21:19  Table 4
24   
Norway
Dag-jøran Aralden
R1
Norway
Nina Torvund
Tue 21:19  Table 1

Semi final

Race to 6
25   
Norway
Matias Sætre
Norway
Jonas Holt
Tue 21:57  Table 2
26   
Norway
Aleksander Tonning Hatløy
Norway
Dag-jøran Aralden
Tue 21:57  Table 4

Final

Race to 6
27   
Norway
Matias Sætre
Norway
Dag-jøran Aralden
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment