Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 3, 2019

Hyllestad klubbturnering høst 19 - 1/16

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 36 (22/14)
61%
50
2 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 46 (24/22)
52%
45
3 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 39 (21/18)
54%
40
3 Lance Cadurnigara
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 29 (16/13)
55%
40
5 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
35
5 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
35
5 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 29 (14/15)
48%
35
5 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
35
9 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
25
Entry deadline Sep 4, 2019, 5:57 PM (local time)
Starts Sep 3, 2019, 7:00 PM (local time)
Format Double elimination (13 Participants)
Race to 6
Handicap With handicap
Rankings Hyllestad klubbranking h 19
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780)
More info
Dette er første turnering av 16 runder.
Siste runde går 17 desember.
12 av dei 16 rundene er teljande.
Påmelding avgift 50 for voksne og 30 for ungdom.
Alt går til premier.
50 % til kvar runde og 50% til topp 5 den 17 desember.
Håper du kjem og vi for mange tette og spennende kamper utover høsten.
Handicap tar vi ein runde på før start. Men blir antakelig lite endring.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Norway
Jardar Eiken Flage
Walk Over
 
2   
Norway
Astrid Eiken Flage
3
Norway
Gjermund Flage
1
Tue 18:31  Table 1
3   
Norway
Viljar Glavær Akse
3
Norway
Kim Ronny Nygård
1
Tue 18:31  Table 7
4   
Norway
Nina Torvund
1
Norway
Håvard B Tonning
Tue 18:31  Table 2
5   
Norway
Eirik Tonning Hatløy
Walk Over
 
6   
Norway
Lance Cadurnigara
Norway
Kurt Hatlem
2
Tue 18:31  Table 4
7   
Norway
Gard Eiken Flage
0
Norway
Jarle Tonning Hatløy
3
Tue 18:31  Table 6
8   
Walk Over
Norway
Robin Boge Skaar
 

Winners qualification

Race to 6
9   
Norway
Jardar Eiken Flage
0
Norway
Gjermund Flage
1
Tue 19:18  Table 1
10   
Norway
Kim Ronny Nygård
1
Norway
Nina Torvund
1
Tue 18:57  Table 4
11   
Norway
Eirik Tonning Hatløy
2
Norway
Lance Cadurnigara
 
12   
Norway
Gard Eiken Flage
0
Norway
Robin Boge Skaar
 

Loser round 1

Race to 6
13   
Walk Over
Norway
Astrid Eiken Flage
 
14   
Norway
Viljar Glavær Akse
3
Norway
Håvard B Tonning
 
15   
Walk Over
Norway
Kurt Hatlem
 
16   
Norway
Jarle Tonning Hatløy
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 6
17   
Norway
Astrid Eiken Flage
3
Norway
Robin Boge Skaar
 
18   
Norway
Viljar Glavær Akse
3
Norway
Eirik Tonning Hatløy
2
 
19   
Norway
Kurt Hatlem
2
Norway
Nina Torvund
1
Tue 19:57  Table 4
20   
Norway
Jarle Tonning Hatløy
3
Norway
Gjermund Flage
1
 

Quarter final

Race to 6
21   
Norway
Jardar Eiken Flage
0
Norway
Nina Torvund
1
  Table 1
22   
Norway
Kim Ronny Nygård
1
Norway
Gjermund Flage
1
Tue 20:39  Table 2
23   
Norway
Lance Cadurnigara
Norway
Viljar Glavær Akse
3
Tue 20:39  Table 4
24   
Norway
Gard Eiken Flage
0
Norway
Astrid Eiken Flage
3
Tue 20:39  Table 5

Semi final

Race to 6
25   
Norway
Nina Torvund
1
Norway
Gjermund Flage
1
Tue 21:27  Table 6
26   
Norway
Lance Cadurnigara
Norway
Astrid Eiken Flage
3
Tue 21:27  Table 2

Final

Race to 6
27   
Norway
Gjermund Flage
1
Norway
Astrid Eiken Flage
3
Wed 20:26  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment