Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 9, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stefan Sprangers
5 (5/0) 23 (15/8)
65%
50
2 Tjeerd Hoekema
5 (4/1) 22 (14/8)
64%
35
3 Ben Zaza
3 (2/1) 11 (7/4)
64%
25
3 Charles Palomar
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
25
5 Hendrik Campioni
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
20
5 Joost Vollebregt
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
20
5 Tara Verharen
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
20
5 Callum O’Sullivan
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
20
9 Staaf Verharen
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
9 Karin Roijen
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
9 Howard Holwijn
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
9 Vincent Rauwerda
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
15
13 Govert-Jan Vos
Hague 5
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Freek
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Erik De Vries
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
Starts Oct 9, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (15 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019 and Pool Ranking Nederland
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468), Vincent Rauwerda (vinikolp9@gmail.com, +31 639464044) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Ben Zaza
Walk Over
 
2   
Walk Over
Walk Over
 
3   
Netherlands
Karin Roijen
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Callum O’Sullivan
 
5   
Netherlands
Stefan Sprangers
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Govert-Jan Vos
 
7   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Howard Holwijn
 
9   
Netherlands
Staaf Verharen
Walk Over
 
10   
Walk Over
Netherlands
Freek
 
11   
Philippines
Charles Palomar
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
13   
Netherlands
Hendrik Campioni
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Tjeerd Hoekema
 
15   
Netherlands
Erik De Vries
Walk Over
 
16   
Walk Over
Netherlands
Tara Verharen
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Ben Zaza
Walk Over
 
18   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Callum O’Sullivan
Wed 20:07 
19   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 20:07 
20   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:07 
21   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Freek
Wed 20:07 
22   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:07 
23   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 20:07 
24   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:07 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Walk Over
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Walk Over
Netherlands
Erik De Vries
 
34   
Walk Over
Netherlands
Hendrik Campioni
 
35   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
36   
Walk Over
Netherlands
Freek
 
37   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
38   
Walk Over
Netherlands
Govert-Jan Vos
 
39   
Walk Over
Netherlands
Callum O’Sullivan
 
40   
Walk Over
Walk Over
 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:47 
42   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:45 
43   
Netherlands
Staaf Verharen
Philippines
Charles Palomar
Wed 20:43 
44   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:47 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 20:48 
46   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Freek
Wed 20:43 
47   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 20:45 
48   
Netherlands
Callum O’Sullivan
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:28 
50   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Karin Roijen
Wed 21:28 
51   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:15 
52   
Netherlands
Callum O’Sullivan
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 21:29 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Callum O’Sullivan
Wed 22:12 
54   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 22:12 
55   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Tara Verharen
Wed 22:12 
56   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 22:12 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 22:52 
58   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 22:40 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 23:20 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment