Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 21, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rani Matti
8 (7/1) 31 (23/8)
74%
50
2 Kai Corvalan
6 (5/1) 22 (15/7)
68%
35
3 Bob Worku
4 (3/1) 13 (10/3)
77%
25
3 Michan Biesbroek
7 (5/2) 28 (18/10)
64%
25
5 George Labigar
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
20
5 Elroy Janssen
3 (2/1) 11 (6/5)
55%
20
5 Jolien Schuurman
3 (2/1) 13 (7/6)
54%
20
5 Kevin de Geus
6 (4/2) 26 (13/13)
50%
20
9 Ben Zaza
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
15
Show more
9 Joost Vollebregt
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
15
9 Erik Jan Horst
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
15
9 Maaike Dent
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
15
13 Howard Holwijn
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
13 Krijn Schuurman
4 (2/2) 16 (10/6)
63%
15
13 Michael Da Costa Goncalo
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
15
13 Eoin Foran
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
15
17 Karin Roijen
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Paul Balkema
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Milan Theijs
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Duke Boerboom
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Vincent Rauwerda
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Freek
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Dennis Andrade
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
25 Erik De Vries
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
25 Callum O’Sullivan
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
Starts Aug 21, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (26 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019 and Pool Ranking Nederland
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Suriname
E Janssen
Walk Over
 
2   
Netherlands
Michan Biesbroek
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:02 
3   
Netherlands
Callum O’Sullivan
Netherlands
George Labigar
Wed 20:02 
4   
Netherlands
Krijn Schuurman
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 20:02 
5   
Ireland
Eoin Foran
Walk Over
 
6   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 20:10 
7   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Kevin de Geus
Wed 20:02 
8   
Walk Over
Netherlands
Bob Worku
 
9   
Netherlands
Freek
Walk Over
 
10   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:19 
11   
Netherlands
Paul Balkema
Netherlands
Kai Corvalan
Wed 20:02 
12   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
13   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:02 
14   
Saint Lucia
Milan Theijs
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 20:02 
15   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Rani Matti
Wed 20:24 
16   
Walk Over
Netherlands
Jolien Schuurman
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Michan Biesbroek
Wed 20:26 
18   
Netherlands
George Labigar
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 20:50 
19   
Ireland
Eoin Foran
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 20:32 
20   
Netherlands
Kevin de Geus
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:34 
21   
Netherlands
Freek
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:50 
22   
Netherlands
Kai Corvalan
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:28 
23   
United Kingdom
Maaike Dent
Saint Lucia
Milan Theijs
Wed 20:44 
24   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Jolien Schuurman
Wed 20:44 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
26   
Netherlands
Callum O’Sullivan
Netherlands
Krijn Schuurman
Wed 20:42 
27   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
28   
Netherlands
Howard Holwijn
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Duke Boerboom
 
30   
Netherlands
Paul Balkema
Walk Over
 
31   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 20:29 
32   
Netherlands
Dennis Andrade
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Rani Matti
Wed 21:11 
34   
Netherlands
Krijn Schuurman
Saint Lucia
Milan Theijs
Wed 21:03 
35   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:13 
36   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Freek
Wed 21:07 
37   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Kevin de Geus
Wed 20:52 
38   
Netherlands
Paul Balkema
Ireland
Eoin Foran
Wed 21:12 
39   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 21:15 
40   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Michan Biesbroek
Wed 21:01 

Winners qualification

Race to 3
41   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
George Labigar
Wed 21:23 
42   
Netherlands
Erik Jan Horst
Netherlands
Bob Worku
Wed 21:19 
43   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Kai Corvalan
Wed 21:28 
44   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Jolien Schuurman
Wed 21:25 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Krijn Schuurman
Wed 21:32 
46   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:31 
47   
Netherlands
Kevin de Geus
Ireland
Eoin Foran
Wed 21:37 
48   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Michan Biesbroek
Wed 21:42 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 21:56 
50   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
George Labigar
Wed 21:49 
51   
Netherlands
Kevin de Geus
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 22:05 
52   
Netherlands
Michan Biesbroek
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 22:10 

Quarter final

Race to 3
53   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Rani Matti
Wed 22:31 
54   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
George Labigar
Wed 22:31 
55   
Netherlands
Kai Corvalan
Netherlands
Kevin de Geus
Wed 22:31 
56   
Netherlands
Jolien Schuurman
Netherlands
Michan Biesbroek
Wed 22:31 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:55 
58   
Netherlands
Kai Corvalan
Netherlands
Michan Biesbroek
Wed 23:02 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Kai Corvalan
Wed 23:38 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment