Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 10, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jelle Kijlstra
7 (6/1) 27 (19/8)
70%
50
2 Sandrino File
8 (6/2) 36 (22/14)
61%
35
3 Bobby Hansildar
5 (4/1) 22 (12/10)
55%
25
3 Frans Van Tatenhove
Hague 5
5 (4/1) 24 (14/10)
58%
25
5 Tim De Ruyter
4 (3/1) 14 (9/5)
64%
20
5 Rolf van As
3 (2/1) 13 (7/6)
54%
20
5 Bob Worku
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
20
5 Howard Holwijn
6 (4/2) 23 (16/7)
70%
20
9 Govert-Jan Vos
Hague 5
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
15
Show more
9 Tim Craven
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
15
9 Jamal Akkouh
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
9 Tara Verharen
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
15
13 Alex Ten Katen
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
15
13 Joost Vollebregt
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
15
13 Nimesha Niem
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
13 Callum O’Sullivan
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
17 Naomi Hagenaars
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Angela Dirken
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Nick Berendrecht
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Karin Roijen
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Tim Kroes
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
10
17 Ben Zaza
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Maaike Dent
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Zumfer Benquku
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
25 Paul Balkema
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
25 Dirk-Jan Van den Boogaard
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Paul den Hollander
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Erik De Vries
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
Starts Jul 10, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (30 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Bob Worku
Walk Over
 
2   
Kosovo
Zumfer Benquku
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 20:04 
3   
Netherlands
Callum O'Sullivan
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:03 
4   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:05 
5   
Netherlands
Angela Dirken
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:06 
6   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Paul Balkema
Wed 20:21 
7   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 20:18 
8   
Netherlands
Dirk-Jan Van den Boogaard
Netherlands
Naomi Hagenaars
Wed 20:29 
9   
Netherlands
Paul den Hollander
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:27 
10   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:17 
11   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Jamal Akkouh
Wed 20:04 
12   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Alex Ten Katen
Wed 20:20 
13   
Netherlands
Tim Kroes
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:03 
14   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Tim Craven
Wed 20:01 
15   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Jelle Kijlstra
Wed 20:01 
16   
Walk Over
Netherlands
Rolf van As
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Bob Worku
Kosovo
Zumfer Benquku
Wed 20:35 
18   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Tim De Ruyter
Wed 20:37 
19   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:41 
20   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Naomi Hagenaars
Wed 21:16 
21   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 21:12 
22   
Netherlands
Jamal Akkouh
Netherlands
Alex Ten Katen
Wed 20:48 
23   
Netherlands
Tim Kroes
Netherlands
Tim Craven
Wed 20:48 
24   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Rolf van As
Wed 20:51 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
United Kingdom
Maaike Dent
 
26   
Netherlands
Callum O'Sullivan
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:30 
27   
Netherlands
Angela Dirken
Netherlands
Paul Balkema
Wed 20:41 
28   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
Dirk-Jan Van den Boogaard
Wed 21:10 
29   
Netherlands
Paul den Hollander
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:58 
30   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 20:36 
31   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 21:09 
32   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Sandrino File
Wed 21:17 
34   
Netherlands
Callum O'Sullivan
Netherlands
Tim Kroes
Wed 21:16 
35   
Netherlands
Angela Dirken
Netherlands
Alex Ten Katen
Wed 21:30 
36   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
Karin Roijen
Wed 21:37 
37   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Naomi Hagenaars
Wed 21:57 
38   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:13 
39   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 21:30 
40   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Kosovo
Zumfer Benquku
Wed 21:12 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Tim De Ruyter
Wed 21:31 
42   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Bobby Hansildar
Wed 22:21 
43   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Jamal Akkouh
Wed 21:33 
44   
Netherlands
Tim Craven
Netherlands
Rolf van As
Wed 21:35 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Callum O'Sullivan
Wed 21:52 
46   
Netherlands
Alex Ten Katen
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 21:58 
47   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 22:17 
48   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Jelle Kijlstra
Wed 21:55 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Tara Verharen
Wed 22:30 
50   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:41 
51   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Tim Craven
Wed 22:36 
52   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Jamal Akkouh
Wed 22:30 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Jelle Kijlstra
Wed 22:59 
54   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 22:59 
55   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:59 
56   
Netherlands
Rolf van As
Netherlands
Sandrino File
Wed 22:59 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Bobby Hansildar
Wed 23:26 
58   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Sandrino File
Wed 23:29 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Sandrino File
Wed 23:52 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants