Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 3, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Howard Holwijn
6 (6/0) 26 (18/8)
69%
50
2 Jan van Lierop
6 (5/1) 22 (16/6)
73%
35
3 Bob Worku
5 (4/1) 18 (13/5)
72%
25
3 Charles Palomar
4 (3/1) 14 (10/4)
71%
25
5 Tjeerd Hoekema
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
20
5 Steven Hungerink
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
20
5 Maaike Dent
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
20
5 Callum O’Sullivan
6 (4/2) 20 (12/8)
60%
20
9 Govert-Jan Vos
Hague 5
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
15
Show more
9 Tara Verharen
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
9 Dylan de Meij
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
9 Vincent Rauwerda
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
13 Ben Zaza
4 (2/2) 16 (6/10)
38%
15
13 Joost Vollebregt
4 (2/2) 16 (6/10)
38%
15
13 Nimesha Niem
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
13 Eoin Foran
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
15
17 Staaf Verharen
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Tjerk ter Veen
Pool West 2
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Karin Roijen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Sandrino File
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Erik Jan Horst
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Emiel Kerkoerle
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Freek
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Erik De Vries
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
25 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
Starts Jul 3, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (25 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 618750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manipiedro@gmail.com, 0638740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Dylan de Meij
Walk Over
 
2   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:00 
3   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:00 
4   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:00 
5   
Netherlands
Emiel Kerkoerle
Walk Over
 
6   
Netherlands
Bob Worku
Ireland
Eoin Foran
Wed 20:00 
7   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 20:27 
8   
Walk Over
Peru
Vincent Rauwerda
 
9   
Netherlands
Steven Hungerink
Walk Over
 
10   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 20:00 
11   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 20:00 
12   
Walk Over
Netherlands
Tara Verharen
 
13   
Philippines
Charles Palomar
Walk Over
 
14   
Netherlands
Tjerk ter Veen
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 20:00 
15   
Netherlands
Callum O'Sullivan
Netherlands
Freek
Wed 20:00 
16   
Walk Over
Netherlands
Govert-Jan Vos
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Dylan de Meij
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:50 
18   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:45 
19   
Netherlands
Emiel Kerkoerle
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:39 
20   
Netherlands
Erik Jan Horst
Peru
Vincent Rauwerda
Wed 21:05 
21   
Netherlands
Steven Hungerink
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:41 
22   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:27 
23   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Tjerk ter Veen
Wed 20:39 
24   
Netherlands
Callum O'Sullivan
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 20:52 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Erik De Vries
 
26   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:43 
27   
Walk Over
Ireland
Eoin Foran
 
28   
Netherlands
Karin Roijen
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Tjeerd Hoekema
 
30   
Netherlands
Nimesha Niem
Walk Over
 
31   
Walk Over
United Kingdom
Maaike Dent
 
32   
Netherlands
Freek
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Callum O'Sullivan
Wed 21:10 
34   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Tjerk ter Veen
Wed 21:24 
35   
Ireland
Eoin Foran
Netherlands
Sandrino File
Wed 20:42 
36   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Steven Hungerink
Wed 21:05 
37   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 21:30 
38   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Emiel Kerkoerle
Wed 21:05 
39   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 21:19 
40   
Netherlands
Freek
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 21:12 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Dylan de Meij
Netherlands
Jan van Lierop
Wed 21:20 
42   
Netherlands
Bob Worku
Peru
Vincent Rauwerda
Wed 21:24 
43   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:05 
44   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 21:47 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Callum O'Sullivan
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:58 
46   
Ireland
Eoin Foran
Netherlands
Steven Hungerink
Wed 21:48 
47   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 22:19 
48   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 22:08 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Callum O'Sullivan
Peru
Vincent Rauwerda
Wed 22:12 
50   
Netherlands
Steven Hungerink
Netherlands
Dylan de Meij
Wed 22:14 
51   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 22:51 
52   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Tara Verharen
Wed 22:36 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Steven Hungerink
Wed 23:09 
54   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Callum O'Sullivan
Wed 23:09 
55   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 23:09 
56   
Philippines
Charles Palomar
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 23:10 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Bob Worku
Wed 23:46 
58   
Netherlands
Howard Holwijn
Philippines
Charles Palomar
Wed 23:52 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Howard Holwijn
Thu 00:15 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants