Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 5, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters 2019

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sandrino File
5 (5/0) 17 (15/2)
88%
50
2 Charles Palomar
6 (5/1) 23 (15/8)
65%
35
3 Bob Worku
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
25
3 Nimesha Niem
6 (4/2) 26 (14/12)
54%
25
5 Ben Zaza
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
20
5 Howard Holwijn
6 (4/2) 23 (12/11)
52%
20
5 Maaike Dent
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
20
5 Same Afzali
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
20
9 Alex Ten Katen
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
15
Show more
9 Jamal Akkouh
3 (2/1) 12 (8/4)
67%
15
9 Frans van Tatenhove
Hague 5
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
15
9 Erik Jan Horst
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
13 George Labigar
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
15
13 Nick Berendrecht
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
13 Roy Al Ayoubi
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
15
13 Vincent Rauwerda
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
15
17 Staaf Verharen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Karin Roijen
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Govert-Jan Vos
Hague 5
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Joost Vollebregt
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Tara Verharen
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Milan Theijs
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Djordy Dijkgraaf
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Erik De Vries
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
Starts Jun 5, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (24 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019 and Pool Ranking Nederland
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Bob Worku
Walk Over
 
2   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Same Afzali
Wed 20:02 
3   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 20:02 
4   
Walk Over
Netherlands
Sandrino File
 
5   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Walk Over
 
6   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:02 
7   
Saint Lucia
Milan Theijs
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 20:02 
8   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
9   
Netherlands
Alex Ten Katen
Walk Over
 
10   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Jamal Akkouh
Wed 20:02 
11   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:02 
12   
Walk Over
Netherlands
Erik De Vries
 
13   
Netherlands
George Labigar
Walk Over
 
14   
Netherlands
Erik Jan Horst
Netherlands
Djordy Dijkgraaf
Wed 20:02 
15   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:02 
16   
Walk Over
Netherlands
Staaf Verharen
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 20:35 
18   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Sandrino File
Wed 20:38 
19   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:45 
20   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:45 
21   
Netherlands
Alex Ten Katen
Netherlands
Jamal Akkouh
Wed 20:52 
22   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:50 
23   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 21:04 
24   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:48 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Same Afzali
 
26   
Netherlands
Joost Vollebregt
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
28   
Saint Lucia
Milan Theijs
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
30   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Walk Over
 
31   
Walk Over
Netherlands
Djordy Dijkgraaf
 
32   
Netherlands
Tara Verharen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Same Afzali
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 21:21 
34   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
George Labigar
Wed 21:40 
35   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Erik De Vries
Wed 21:40 
36   
Saint Lucia
Milan Theijs
Netherlands
Alex Ten Katen
Wed 21:21 
37   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 21:04 
38   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:04 
39   
Netherlands
Djordy Dijkgraaf
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 21:04 
40   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 21:14 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Sandrino File
Wed 21:46 
42   
Netherlands
Frans van Tatenhove
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 21:46 
43   
Netherlands
Jamal Akkouh
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:46 
44   
Netherlands
Erik Jan Horst
Philippines
Charles Palomar
Wed 21:46 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Same Afzali
Netherlands
George Labigar
Wed 22:09 
46   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Alex Ten Katen
Wed 21:52 
47   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:53 
48   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 22:09 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Same Afzali
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 22:58 
50   
Netherlands
Alex Ten Katen
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:17 
51   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 22:45 
52   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Jamal Akkouh
 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Same Afzali
Wed 23:05 
54   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Bob Worku
Wed 23:05 
55   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 23:05 
56   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 23:05 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Bob Worku
Wed 23:47 
58   
Netherlands
Nimesha Niem
Philippines
Charles Palomar
Wed 23:47 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Sandrino File
Philippines
Charles Palomar
Wed 23:58 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment