Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 15, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bob Worku
6 (6/0) 23 (18/5)
78%
50
2 Maaike Dent
7 (5/2) 29 (17/12)
59%
35
3 Howard Holwijn
4 (3/1) 16 (10/6)
63%
25
3 Eddy
6 (4/2) 23 (13/10)
57%
25
5 Nick Berendrecht
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
20
5 Charles Palomar
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
20
5 Manitou Jansen
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
20
5 Martin Wasinger
3 (2/1) 12 (8/4)
67%
20
9 Ben Zaza
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
15
Show more
9 Frans van Tatenhove
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
15
9 Erik Jan Horst
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
15
9 Leo Marienus
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
13 Karin Roijen
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 Tara Verharen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
17 Staaf Verharen
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Joost Vollebregt
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Erik De Vries
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
Starts May 15, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (19 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019 and Pool Ranking Nederland
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Joost Vollebregt
Walk Over
 
2   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:05 
3   
Netherlands
Tara Verharen
Walk Over
 
4   
Walk Over
Philippines
Charles Palomar
 
5   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Erik Jan Horst
 
7   
Germany
Martin Wasinger
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Erik De Vries
 
9   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Walk Over
 
10   
Netherlands
Bob Worku
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 20:05 
11   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
Manitou Jansen
 
13   
Netherlands
Karin Roijen
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Howard Holwijn
 
15   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:05 
16   
Walk Over
Netherlands
Eddy
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 20:36 
18   
Netherlands
Tara Verharen
Philippines
Charles Palomar
Wed 20:05 
19   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 20:05 
20   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:05 
21   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:39 
22   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Manitou Jansen
Wed 20:06 
23   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:25 
24   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Eddy
Wed 20:39 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Staaf Verharen
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
United Kingdom
Maaike Dent
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Leo Marienus
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Eddy
Wed 20:55 
34   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
35   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
36   
Walk Over
Netherlands
Frans van Tatenhove
 
37   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:39 
38   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
39   
Walk Over
Netherlands
Tara Verharen
 
40   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:55 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Nick Berendrecht
Philippines
Charles Palomar
Wed 20:55 
42   
Netherlands
Erik Jan Horst
Germany
Martin Wasinger
Wed 20:42 
43   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Manitou Jansen
Wed 20:57 
44   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:56 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Eddy
Netherlands
Karin Roijen
Wed 21:45 
46   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 21:07 
47   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 21:08 
48   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Leo Marienus
Wed 21:16 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Eddy
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 22:08 
50   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Philippines
Charles Palomar
Wed 21:39 
51   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:45 
52   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Manitou Jansen
Wed 21:55 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Nick Berendrecht
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 22:48 
54   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Eddy
Wed 22:48 
55   
Netherlands
Bob Worku
Philippines
Charles Palomar
Wed 22:47 
56   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Manitou Jansen
Wed 22:48 

Semi final

Race to 3
57   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Eddy
Wed 23:15 
58   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 23:06 

Final

Race to 3
59   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Bob Worku
Wed 23:52 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment