Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 12, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Nick Berendrecht
5 (5/0) 18 (16/2)
89%
50
2 Maaike Dent
5 (4/1) 21 (13/8)
62%
35
3 Tara Verharen
6 (4/2) 27 (16/11)
59%
25
3 Frederique Rijsdijk
5 (3/2) 18 (9/9)
50%
25
5 Bob Worku
3 (2/1) 13 (8/5)
62%
20
5 Tjeerd Hoekema
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
20
5 Ben Zaza
5 (3/2) 19 (9/10)
47%
20
5 Paul den Hollander
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
20
9 Karin Roijen
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
Show more
9 Frans van Tatenhove
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
15
9 Howard Holwijn
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
15
9 Vincent Rauwerda
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
13 Hugo Hecht
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 Benji Apostol
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Owen
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
17 Erik De Vries
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
Starts Jun 12, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (17 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019 and Pool Ranking Nederland
Organizer Hague 5
Contact Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468), Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org) and Howard Holwijn (+31 06-16884766)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Karin Roijen
Walk Over
 
2   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:14 
3   
Netherlands
Owen
Walk Over
 
4   
Walk Over
United Kingdom
Maaike Dent
 
5   
Netherlands
Howard Holwijn
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Tjeerd Hoekema
 
7   
Netherlands
Benji Apostol
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Paul den Hollander
 
9   
Netherlands
Bob Worku
Walk Over
 
10   
Walk Over
Netherlands
Frederique Rijsdijk
 
11   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
13   
Netherlands
Hugo Hecht
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
15   
Netherlands
Nick Berendrecht
Walk Over
 
16   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:48 
18   
Netherlands
Owen
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 20:14 
19   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 20:14 
20   
Netherlands
Benji Apostol
Netherlands
Paul den Hollander
Wed 20:15 
21   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Wed 20:15 
22   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:15 
23   
Netherlands
Hugo Hecht
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 20:15 
24   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:15 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Erik De Vries
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:08 
34   
Walk Over
Netherlands
Hugo Hecht
 
35   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
36   
Walk Over
Netherlands
Frederique Rijsdijk
 
37   
Walk Over
Netherlands
Benji Apostol
 
38   
Walk Over
Netherlands
Tjeerd Hoekema
 
39   
Walk Over
Netherlands
Owen
 
40   
Walk Over
Netherlands
Tara Verharen
 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Karin Roijen
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 21:22 
42   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Paul den Hollander
Wed 21:08 
43   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:47 
44   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 20:47 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Hugo Hecht
Wed 21:51 
46   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Wed 20:46 
47   
Netherlands
Benji Apostol
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 21:09 
48   
Netherlands
Owen
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:22 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 22:29 
50   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Netherlands
Karin Roijen
Wed 21:56 
51   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 21:52 
52   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 21:52 

Quarter final

Race to 3
53   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 23:19 
54   
Netherlands
Paul den Hollander
Netherlands
Tara Verharen
Wed 22:58 
55   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Wed 23:16 
56   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Ben Zaza
Wed 22:51 

Semi final

Race to 3
57   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Tara Verharen
Wed 23:28 
58   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 23:28 

Final

Race to 3
59   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 23:50 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment