Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 22, 2020

Hague 5 Huistoernooi masters 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Nick Berendrecht
8 (7/1) 25 (21/4)
84%
50
2 Howard Holwijn
8 (6/2) 33 (19/14)
58%
35
3 Staaf Verharen
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
25
3 Kolja Laane
5 (4/1) 19 (13/6)
68%
25
5 Adam Kiernicki
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
20
5 Rogier Werle
6 (4/2) 23 (14/9)
61%
20
5 Nimesha Niem
5 (3/2) 22 (11/11)
50%
20
5 Phil Mirontoneng
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
20
9 Bob Worku
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
15
Show more
9 Alain Backx
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
15
9 Charles Palomar
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
9 Jeffrey Johannis
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
13 Sandrino File
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
15
13 Erik Jan Horst
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
15
13 Leo Marienus
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
15
13 Alvin Stevens
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
17 Bobby Hansildar
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Jamal Akkouh
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Frans Van Tatenhove
Hague 5
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Tara Verharen
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Maaike Dent
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Dennis Andrade
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Marco Pinton
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Orestis lamboux
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
10
25 Karin Roijen
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Tim Kroes
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Ben Zaza
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Joost Vollebregt
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Benji Apostol
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Pi Henk Brouwershaven
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
Starts Jul 22, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 ranking 2020
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069) and Vincent Rauwerda (vinikolp9@gmail.com, +31 639464044)
More info
Het huistoernooi van Hague 5 wordt elke woensdag gespeeld we starten om 20:00 uur met een dubbel knockout toernooi tot de laatste 8. We spelen 9 ball. De inleg is 10 euro (spelers onder de 18 jaar betalen 5 euro) waarvan ongeveer 70% op de dag zelf wordt uitgekeerd. De rest van het geld gaat naar de masters, waar aan het einde van het jaar de topspelers van de ranking gaan uitmaken wie de master is. Iedere speler legt 1 euro extra in voor de jackpot.
Spelers die te laat zijn verliezen vanaf kwart over acht een rack zodat om half negen automatisch de eerste wedstrijd verloren gaat.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Jamal Akkouh
Wed 20:06 
2   
Netherlands
Leo Marienus
Poland
Adam Kiernicki
Wed 20:34 
3   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Henk Brouwershaven
Wed 20:06 
4   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Rogier Werle
R1
Wed 20:26  Table 9
5   
Netherlands
Orestis lamboux
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:06 
6   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:25  Table 7
7   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 20:06 
8   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 20:06 
9   
Netherlands
Alain Backx
Netherlands
Kolja Laane
Wed 20:30 
10   
Netherlands
Marco Pinton
Netherlands
Tim Kroes
Wed 20:06 
11   
Indonesia
Alvin Stevens
Philippines
Charles Palomar
Wed 20:28 
12   
Netherlands
Howard Holwijn
R3
Philippines
Benji Apostol
R1
Wed 20:07  Table 8
13   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 20:23 
14   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Cape Verde
Dennis Andrade
Wed 20:07  Table 10
15   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:34 
16   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Sandrino File
Wed 20:07 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Jamal Akkouh
Poland
Adam Kiernicki
Wed 20:59  Table 15
18   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:55  Table 14
19   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Frans van Tatenhove
  Table 8
20   
Netherlands
Jeffrey Johannis
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 21:07  Table 8
21   
Netherlands
Kolja Laane
Netherlands
Marco Pinton
Wed 21:15  Table 7
22   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:17  Table 10
23   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Cape Verde
Dennis Andrade
Wed 21:17  Table 9
24   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 21:18  Table 14

Loser round 1

Race to 3
25   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Leo Marienus
Wed 20:55  Table 11
26   
Netherlands
Henk Brouwershaven
Netherlands
Rogier Werle
Wed 20:52  Table 10
27   
Netherlands
Orestis lamboux
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:42  Table 7
28   
Netherlands
Erik Jan Horst
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 20:38 
29   
Netherlands
Alain Backx
Netherlands
Tim Kroes
Wed 21:01  Table 9
30   
Indonesia
Alvin Stevens
Philippines
Benji Apostol
Wed 20:56  Table 6
31   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:51  Table 9
32   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Sandrino File
Wed 21:06  Table 12

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Bobby Hansildar
Wed 21:43  Table 14
34   
Netherlands
Rogier Werle
Cape Verde
Dennis Andrade
Wed 21:40  Table 9
35   
Netherlands
Orestis lamboux
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:38  Table 10
36   
Netherlands
Erik Jan Horst
Netherlands
Marco Pinton
Wed 21:35  Table 7
37   
Netherlands
Alain Backx
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 21:34  Table 8
38   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 21:28  Table 6
39   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:23  Table 15
40   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Jamal Akkouh
Wed 21:25  Table 12

Winners qualification

Race to 3
41   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Bob Worku
Wed 21:33  Table 11
42   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Jeffrey Johannis
Wed 21:40  Table 15
43   
Netherlands
Kolja Laane
Philippines
Charles Palomar
Wed 21:49  Table 6
44   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 21:52  Table 12

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Rogier Werle
R1
Wed 22:16  Table 9
46   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 22:19  Table 10
47   
Netherlands
Alain Backx
Indonesia
Alvin Stevens
Wed 21:58  Table 8
48   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Sandrino File
Wed 21:56  Table 11

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Rogier Werle
R1
Netherlands
Jeffrey Johannis
Wed 22:31  Table 9
50   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:41  Table 10
51   
Netherlands
Alain Backx
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 22:22  Table 8
52   
Netherlands
Nick Berendrecht
Philippines
Charles Palomar
Wed 22:34  Table 7

Quarter final

Race to 3
53   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 23:12  Table 7
54   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 23:12  Table 8
55   
Netherlands
Kolja Laane
Netherlands
Rogier Werle
Wed 23:12  Table 9
56   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 23:12  Table 10

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 23:48  Table 10
58   
Netherlands
Kolja Laane
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 23:38  Table 9

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Nick Berendrecht
Thu 00:25  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants