Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 8, 2020

Hague 5 Huistoernooi masters 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sandrino File
6 (6/0) 26 (18/8)
69%
50
2 Kolja Laane
6 (5/1) 26 (16/10)
62%
35
3 Staaf Verharen
5 (4/1) 18 (14/4)
78%
25
3 Hassan Osman
6 (5/1) 26 (16/10)
62%
25
5 Bob Worku
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
20
5 Nick Berendrecht
6 (4/2) 28 (15/13)
54%
20
5 Tara Verharen
5 (3/2) 17 (10/7)
59%
20
5 Jeffrey Johannis
5 (3/2) 18 (11/7)
61%
20
9 Hendrik Campioni
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
15
Show more
9 Anthony Cheung
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
15
9 Alain Backx
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
15
9 Benji Apostol
5 (3/2) 22 (11/11)
50%
15
13 Anand Sjambar
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
13 Roy Al Ayoubi
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
15
13 Howard Holwijn
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
13 Vincent Rauwerda
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
15
17 Tjeerd Hoekema
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Erik-jan Wildschut
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Charles Palomar
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Jay Bergman
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Maaike Dent
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
10
17 Phil Mirontoneng
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Marco Pinton
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Orestis lamboux
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
25 Bobby Hansildar
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
25 Ben Zaza
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Erik Jan Horst
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Shanna de Wit
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Sebastiaan Visser
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Erik De Vries
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
25 Ferry Nieuwenhuizen
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
33 Joost Vollebregt
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
Starts Jul 8, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (33 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 ranking 2020
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069) and Vincent Rauwerda (vinikolp9@gmail.com, +31 639464044)
More info
Het huistoernooi van Hague 5 wordt elke woensdag gespeeld we starten om 20:00 uur met een dubbel knockout toernooi tot de laatste 8. We spelen 9 ball. De inleg is 10 euro (spelers onder de 18 jaar betalen 5 euro) waarvan ongeveer 70% op de dag zelf wordt uitgekeerd. De rest van het geld gaat naar de masters, waar aan het einde van het jaar de topspelers van de ranking gaan uitmaken wie de master is. Iedere speler legt 1 euro extra in voor de jackpot.
Spelers die te laat zijn verliezen vanaf kwart over acht een rack zodat om half negen automatisch de eerste wedstrijd verloren gaat.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Joost Vollebregt
Sudan
Hassan Osman
Wed 20:05 
2   
Netherlands
Bobby Hansildar
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Erik Jan Horst
 
4   
Philippines
Benji Apostol
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Bob Worku
 
6   
Philippines
Charles Palomar
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Sandrino File
 
8   
Netherlands
Anand Sjambar
Walk Over
 
9   
Walk Over
Netherlands
Tjeerd Hoekema
 
10   
Netherlands
Staaf Verharen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Howard Holwijn
 
12   
Netherlands
Erik De Vries
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
14   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Sebastiaan Visser
 
16   
Netherlands
Jay Bergman
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sudan
Hassan Osman
Wed 20:30 
18   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Alain Backx
Wed 20:05 
19   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 20:05 
20   
Philippines
Benji Apostol
China
Anthony Cheung
Wed 20:05 
21   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:29 
22   
Philippines
Charles Palomar
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 20:05 
23   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Sandrino File
Wed 20:05 
24   
Netherlands
Anand Sjambar
Netherlands
Shanna de Wit
Wed 20:05 
25   
Netherlands
Orestis lamboux
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 20:05 
26   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Ferry Nieuwenhuizen
Wed 20:06 
27   
Netherlands
Erik-jan Wildschut
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:08 
28   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:24 
29   
Netherlands
Kolja Laane
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:37 
30   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 20:37 
31   
Netherlands
Marco Pinlon
Netherlands
Sebastiaan Visser
Wed 20:38 
32   
Netherlands
Jay Bergman
Netherlands
Jeffrey Johannis
Wed 20:39 

Loser round 1

Race to 3
33   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Jay Bergman
Wed 20:59 
34   
Walk Over
Netherlands
Sebastiaan Visser
 
35   
Walk Over
Netherlands
Hendrik Campioni
 
36   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
37   
Walk Over
Netherlands
Erik De Vries
 
38   
Walk Over
Netherlands
Howard Holwijn
 
39   
Walk Over
Netherlands
Ferry Nieuwenhuizen
 
40   
Walk Over
Netherlands
Orestis lamboux
 
41   
Walk Over
Netherlands
Shanna de Wit
 
42   
Walk Over
Netherlands
Nick Berendrecht
 
43   
Walk Over
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
 
44   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
45   
Walk Over
Philippines
Benji Apostol
 
46   
Walk Over
Netherlands
Erik Jan Horst
 
47   
Walk Over
Netherlands
Bobby Hansildar
 
48   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 

Winner round 2

Race to 3
49   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Alain Backx
Wed 21:18 
50   
United Kingdom
Maaike Dent
China
Anthony Cheung
Wed 21:13  Table 8
51   
Netherlands
Bob Worku
Philippines
Charles Palomar
Wed 20:56 
52   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Anand Sjambar
Wed 21:25 
53   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 21:25  Table 10
54   
Netherlands
Erik-jan Wildschut
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:12 
55   
Netherlands
Kolja Laane
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Wed 21:26 
56   
Netherlands
Marco Pinlon
Netherlands
Jeffrey Johannis
Wed 21:29 

Loser round 2

Race to 3
57   
Netherlands
Jay Bergman
Netherlands
Sebastiaan Visser
Wed 21:32 
58   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:56 
59   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:47 
60   
Netherlands
Ferry Nieuwenhuizen
Netherlands
Orestis lamboux
Wed 20:47  Table 9
61   
Netherlands
Shanna de Wit
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 21:11 
62   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 21:11  Table 9
63   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 20:48  Table 7
64   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:55  Table 8

Loser round 3

Race to 3
65   
Netherlands
Jay Bergman
Netherlands
Anand Sjambar
Wed 21:54 
66   
Netherlands
Hendrik Campioni
Philippines
Charles Palomar
Wed 21:33 
67   
Netherlands
Howard Holwijn
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 21:48  Table 10
68   
Netherlands
Orestis lamboux
Netherlands
Alain Backx
Wed 21:49 
69   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Marco Pinlon
Wed 21:49 
70   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Wed 22:19  Table 10
71   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Erik-jan Wildschut
Wed 21:33 
72   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 21:50  Table 9

Winners qualification

Race to 3
73   
Sudan
Hassan Osman
China
Anthony Cheung
Wed 22:13 
74   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Sandrino File
Wed 21:55 
75   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Tara Verharen
Wed 22:01  Table 7
76   
Netherlands
Kolja Laane
Netherlands
Jeffrey Johannis
Wed 22:17  Table 12

Loser round 4

Race to 3
77   
Netherlands
Anand Sjambar
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 22:18  Table 7
78   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Alain Backx
Wed 22:24  Table 9
79   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 22:42  Table 10
80   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 22:55  Table 8

Losers qualification

Race to 3
81   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Tara Verharen
Wed 22:55  Table 7
82   
Netherlands
Alain Backx
Netherlands
Jeffrey Johannis
Wed 22:55  Table 9
83   
Netherlands
Nick Berendrecht
China
Anthony Cheung
Wed 23:18  Table 10
84   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Bob Worku
Wed 23:19  Table 8

Quarter final

Race to 3
85   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Nick Berendrecht
Thu 00:16 
86   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Tara Verharen
Thu 00:16  Table 7
87   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Jeffrey Johannis
Thu 00:17  Table 9
88   
Netherlands
Kolja Laane
Netherlands
Bob Worku
Thu 00:17  Table 8

Semi final

Race to 3
89   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Sandrino File
Thu 00:22  Table 8
90   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Kolja Laane
Thu 00:21  Table 9

Final

Race to 3
91   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Kolja Laane
Thu 00:51  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants