Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 12, 2020

Hague 5 Huistoernooi masters 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tjeerd Hoekema
6 (5/1) 22 (17/5)
77%
50
2 Stefan Sprangers
7 (5/2) 24 (15/9)
63%
35
3 Howard Holwijn
4 (3/1) 14 (10/4)
71%
25
3 Leo Perera
6 (4/2) 25 (13/12)
52%
25
5 Staaf Verharen
3 (2/1) 11 (6/5)
55%
20
5 Karin Roijen
4 (2/2) 16 (6/10)
38%
20
5 Robert Mieremet
3 (2/1) 11 (7/4)
64%
20
5 Vincent Rauwerda
4 (3/1) 19 (11/8)
58%
20
9 Jan Guyt
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
15
Show more
9 Nick Berendrecht
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
15
9 Tara Verharen
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
15
9 Roy Al Ayoubi
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
13 George Labigar
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
15
13 Ben Zaza
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
15
13 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 sean riley
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
17 Bob Worku
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Erik-jan Wildschut
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Joost Vollebregt
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Freek
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
Starts Feb 12, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (20 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 ranking 2020
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069) and Vincent Rauwerda (vinikolp9@gmail.com, +31 639464044)
More info
Het huistoernooi van Hague 5 wordt elke woensdag gespeeld we starten om 20:00 uur met een dubbel knockout toernooi tot de laatste 8. We spelen 9 ball. De inleg is 10 euro (spelers onder de 18 jaar betalen 5 euro) waarvan ongeveer 70% op de dag zelf wordt uitgekeerd. De rest van het geld gaat naar de masters, waar aan het einde van het jaar de topspelers van de ranking gaan uitmaken wie de master is. Iedere speler legt 1 euro extra in voor de jackpot.
Spelers die te laat zijn verliezen vanaf kwart over acht een rack zodat om half negen automatisch de eerste wedstrijd verloren gaat.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Walk Over
 
2   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:01 
3   
Netherlands
Karin Roijen
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Staaf Verharen
 
5   
Netherlands
Howard Holwijn
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Tara Verharen
 
7   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
sean riley
Wed 20:01 
8   
Walk Over
Netherlands
Nick Berendrecht
 
9   
Netherlands
Freek
Walk Over
 
10   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Erik-jan Wildschut
Wed 20:01 
11   
Netherlands
Jan Guyt
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
Tjeerd Hoekema
 
13   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Robert Mieremet
 
15   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 20:01 
16   
Walk Over
Netherlands
Leo Perera
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
George Labigar
Wed 21:00 
18   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:01 
19   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:01 
20   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 20:32 
21   
Netherlands
Freek
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 20:23 
22   
Netherlands
Jan Guyt
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 20:01 
23   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 20:01 
24   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Leo Perera
Wed 20:17 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Netherlands
sean riley
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Erik-jan Wildschut
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Bob Worku
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Leo Perera
Wed 21:00 
34   
Walk Over
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
 
35   
Walk Over
Netherlands
Tjeerd Hoekema
 
36   
Netherlands
sean riley
Netherlands
Freek
Wed 20:50 
37   
Netherlands
Erik-jan Wildschut
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:44 
38   
Walk Over
Netherlands
Tara Verharen
 
39   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
40   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
George Labigar
Wed 21:26 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 21:26 
42   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 20:45 
43   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Jan Guyt
Wed 20:51 
44   
Netherlands
Robert Mieremet
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 20:45 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Leo Perera
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 21:29 
46   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
sean riley
Wed 21:14 
47   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:07 
48   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
George Labigar
Wed 22:04 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 21:54 
50   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 21:54 
51   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 21:22 
52   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Jan Guyt
Wed 22:42 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 22:44 
54   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Karin Roijen
Wed 23:23 
55   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Leo Perera
Wed 22:44 
56   
Netherlands
Robert Mieremet
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 22:44 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 23:41 
58   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 23:19 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 23:54 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants