Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 5, 2020

Hague 5 Huistoernooi masters 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Pascal de Smit
8 (7/1) 37 (23/14)
62%
50
2 Stefan Sprangers
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
35
3 Bob Worku
4 (3/1) 14 (11/3)
79%
25
3 Tara Verharen
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
25
5 Tjeerd Hoekema
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
20
5 Robert Mieremet
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
20
5 Martin Wasinger
6 (4/2) 23 (14/9)
61%
20
5 Leo Perera
5 (3/2) 16 (10/6)
63%
20
9 Roy Al Ayoubi
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
15
Show more
9 Howard Holwijn
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
15
9 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
9 Orestis lamboux
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
15
13 Staaf Verharen
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
13 Ben Zaza
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
15
13 Arthur de Wit
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
15
13 Zumfer Bequku
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
17 Karin Roijen
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Joost Vollebregt
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Sebastiaan Visser
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Remco de Groot
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Federico
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
Starts Feb 5, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (22 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 ranking 2020
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 618750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069) and Vincent Rauwerda (vinikolp9@gmail.com, +31 639464044)
More info
Het huistoernooi van Hague 5 wordt elke woensdag gespeeld we starten om 20:00 uur met een dubbel knockout toernooi tot de laatste 8. We spelen 9 ball. De inleg is 10 euro (spelers onder de 18 jaar betalen 5 euro) waarvan ongeveer 70% op de dag zelf wordt uitgekeerd. De rest van het geld gaat naar de masters, waar aan het einde van het jaar de topspelers van de ranking gaan uitmaken wie de master is. Iedere speler legt 1 euro extra in voor de jackpot.
Spelers die te laat zijn verliezen vanaf kwart over acht een rack zodat om half negen automatisch de eerste wedstrijd verloren gaat.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Walk Over
 
2   
Netherlands
Sebastiaan Visser
South Korea
Pascal de Smit
Wed 20:05 
3   
Netherlands
Bob Worku
Walk Over
 
4   
Walk Over
Kosovo
Zumfer Benquku
 
5   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Walk Over
 
6   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Leo Perera
Wed 20:05 
7   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:05 
8   
Walk Over
Netherlands
Tjeerd Hoekema
 
9   
Netherlands
Tara Verharen
Walk Over
 
10   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:05 
11   
Netherlands
Federico
Peru
Vincent Rauwerda
Wed 20:05 
12   
Walk Over
Netherlands
Orestis lamboux
 
13   
Netherlands
Stefan Sprangers
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Arthur de Wit
 
15   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Remco de Groot
Wed 20:05 
16   
Walk Over
Netherlands
Robert Mieremet
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
South Korea
Pascal de Smit
Wed 21:15 
18   
Netherlands
Bob Worku
Kosovo
Zumfer Benquku
Wed 20:06 
19   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:29 
20   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 20:29 
21   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:26 
22   
Netherlands
Federico
Netherlands
Orestis lamboux
Wed 20:29 
23   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Arthur de Wit
Wed 20:06 
24   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 20:33 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Sebastiaan Visser
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Leo Perera
 
28   
Netherlands
Ben Zaza
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
30   
Peru
Vincent Rauwerda
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Remco de Groot
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Germany
Martin Wasinger
Wed 21:18 
34   
Walk Over
Netherlands
Arthur de Wit
 
35   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Federico
Wed 21:17 
36   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:53 
37   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:59 
38   
Peru
Vincent Rauwerda
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:59 
39   
Walk Over
Kosovo
Zumfer Benquku
 
40   
Netherlands
Remco de Groot
South Korea
Pascal de Smit
Wed 21:47 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Bob Worku
Wed 21:47 
42   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 21:09 
43   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Orestis lamboux
Wed 21:11 
44   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 21:27 

Loser round 3

Race to 3
45   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Arthur de Wit
Wed 21:50 
46   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:50 
47   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:27 
48   
Kosovo
Zumfer Benquku
South Korea
Pascal de Smit
Wed 22:20 

Losers qualification

Race to 3
49   
Germany
Martin Wasinger
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 22:03 
50   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 22:14 
51   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 22:14 
52   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Orestis lamboux
Wed 22:48 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 23:01 
54   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
South Korea
Pascal de Smit
Wed 23:37 
55   
Netherlands
Tara Verharen
Germany
Martin Wasinger
Wed 23:02 
56   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Leo Perera
Wed 23:02 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Bob Worku
South Korea
Pascal de Smit
Thu 00:09 
58   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 23:56 

Final

Race to 3
59   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Stefan Sprangers
Thu 00:46 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants