Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 15, 2020

Hague 5 Huistoernooi masters 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rico Diks
7 (6/1) 28 (20/8)
71%
50
2 Bob Worku
6 (5/1) 26 (16/10)
62%
35
3 Hendrik Campioni
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
25
3 Leo Perera
6 (4/2) 23 (12/11)
52%
25
5 Ben Zaza
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
20
5 Tara Verharen
3 (2/1) 15 (8/7)
53%
20
5 Martin Wasinger
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
20
5 Stefan Sprangers
4 (3/1) 15 (10/5)
67%
20
9 Staaf Verharen
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
Show more
9 Bobby Hansildar
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
15
9 Howard Holwijn
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
9 Robert Mieremet
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
15
13 George Labigar
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Govert-Jan Vos
Hague 5
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
13 René Roelofs
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
15
17 Tjeerd Hoekema
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Karin Roijen
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Erik De Vries
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
Starts Jan 15, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 ranking 2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069) and Vincent Rauwerda (vinikolp9@gmail.com, +31 639464044)
More info
Het huistoernooi van Hague 5 wordt elke woensdag gespeeld we starten om 20:00 uur met een dubbel knockout toernooi tot de laatste 8. We spelen 9 ball. De inleg is 10 euro (spelers onder de 18 jaar betalen 5 euro) waarvan ongeveer 70% op de dag zelf wordt uitgekeerd. De rest van het geld gaat naar de masters, waar aan het einde van het jaar de topspelers van de ranking gaan uitmaken wie de master is. Iedere speler legt 1 euro extra in voor de jackpot.
Spelers die te laat zijn verliezen vanaf kwart over acht een rack zodat om half negen automatisch de eerste wedstrijd verloren gaat.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Walk Over
 
2   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 20:10  Table 9
3   
Germany
Martin Wasinger
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
René Roelofs
 
5   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Bobby Hansildar
 
7   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:10  Table 14
8   
Walk Over
Netherlands
Erik De Vries
 
9   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Walk Over
 
10   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:10  Table 10
11   
Netherlands
Robert Mieremet
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
George Labigar
 
13   
Netherlands
Tara Verharen
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Govert-Jan Vos
 
15   
Netherlands
Rico Diks
Netherlands
Leo Perera
Wed 20:10  Table 8
16   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 20:40 
18   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
René Roelofs
Wed 20:10  Table 11
19   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Bobby Hansildar
Wed 20:10  Table 12
20   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Erik De Vries
 
21   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:39 
22   
Netherlands
Robert Mieremet
Netherlands
George Labigar
Wed 20:10  Table 15
23   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 20:10  Table 7
24   
Netherlands
Rico Diks
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:38 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Netherlands
Staaf Verharen
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Howard Holwijn
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Leo Perera
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:59 
34   
Walk Over
Netherlands
Govert-Jan Vos
 
35   
Walk Over
Netherlands
George Labigar
 
36   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 21:08 
37   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:58 
38   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
39   
Walk Over
Netherlands
René Roelofs
 
40   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:49 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Hendrik Campioni
Germany
Martin Wasinger
Wed 20:52 
42   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 21:08 
43   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 21:08 
44   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Rico Diks
Wed 21:01 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 21:42 
46   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 21:31 
47   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 21:18 
48   
Netherlands
René Roelofs
Netherlands
Leo Perera
Wed 21:18 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Bobby Hansildar
Wed 21:53 
50   
Netherlands
Staaf Verharen
Germany
Martin Wasinger
Wed 22:14 
51   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Rico Diks
Wed 21:43 
52   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 21:43 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Ben Zaza
Wed 22:22 
54   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Rico Diks
Wed 22:23 
55   
Netherlands
Bob Worku
Germany
Martin Wasinger
Wed 22:23 
56   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Leo Perera
Wed 22:22 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Rico Diks
Wed 23:00 
58   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Leo Perera
Wed 23:01 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Rico Diks
Netherlands
Bob Worku
Wed 23:27 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment