Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 15 - October 16, 2022

Green baize open

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Bratislav Krastev
4 (4/0) 9 (8/1)
89%
60
2 Viktor Iliev
3 (2/1) 6 (4/2)
67%
3 Viktor Gaidov
3 (2/1) 8 (4/4)
50%
3 Lyuboslav Nikov
3 (2/1) 7 (4/3)
57%
5 Maksim Kostov
2 (1/1) 5 (3/2)
60%
69
5 Tihomir Yordanov
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
5 Toma Tomov
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
5 Иван Кюпов
2 (1/1) 4 (2/2)
50%
9 Nikolai Popov
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
Show more
9 Ibrahim Krondev
1 (0/1) 3 (1/2)
33%
9 Dimo Angelov
2 (1/1) 5 (2/3)
40%
9 Rumen Rashkov
1 (0/1) 3 (1/2)
33%
9 Presian Nedev
1 (0/1) 3 (1/2)
33%
9 Boris Lazarkov
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
17 Dimitar Angelov
1 (0/1) 3 (1/2)
33%
9993 Deyan Atanasov
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Martin Sokolov
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Oct 11, 2022, 5:00 PM (local time)
Starts Oct 15, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Single elimination (17 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Organizer The Academy-Dianabad

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Bulgaria
Maksim Kostov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Dimitar Angelov
Bulgaria
Dimo Angelov
Sat 10:12 
3   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Boris Lazarkov
 
5   
Bulgaria
Viktor Gaidov
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Rumen Rashkov
 
7   
Bulgaria
Ibrahim Krondev
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Tihomir Yordanov
 
9   
Bulgaria
Иван Кюпов
Walk Over
 
10   
Walk Over
Bulgaria
Nikolai Popov
 
11   
Bulgaria
Presian Nedev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Lyuboslav Nikov
 
13   
Bulgaria
Deyan Atanasov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Toma Tomov
 
15   
Bulgaria
Martin Sokolov
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Viktor Iliev
 

Round 2

Race to 2
17   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Dimo Angelov
Sat 12:32 
18   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Boris Lazarkov
Sat 10:12 
19   
Bulgaria
Viktor Gaidov
Bulgaria
Rumen Rashkov
Sat 10:52 
20   
Bulgaria
Ibrahim Krondev
Bulgaria
Tihomir Yordanov
Sat 11:09 
21   
Bulgaria
Иван Кюпов
Bulgaria
Nikolai Popov
Sat 10:12 
22   
Bulgaria
Presian Nedev
Bulgaria
Lyuboslav Nikov
Sat 11:31 
23   
Bulgaria
Deyan Atanasov
Bulgaria
Toma Tomov
Sat 10:12 
24   
Bulgaria
Martin Sokolov
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 11:38 

Quarter final

Race to 2
25   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Bratislav Krastev
Sat 13:20 
26   
Bulgaria
Viktor Gaidov
Bulgaria
Tihomir Yordanov
Sat 13:03 
27   
Bulgaria
Иван Кюпов
Bulgaria
Lyuboslav Nikov
Sat 13:30 
28   
Bulgaria
Toma Tomov
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 12:27 

Semi final

Race to 2
29   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Viktor Gaidov
Sun 11:10 
30   
Bulgaria
Lyuboslav Nikov
Bulgaria
Viktor Iliev
Sun 11:10 

Final

Race to 2
31   
Bulgaria
Bratislav Krastev
Bulgaria
Viktor Iliev
Sun 11:34 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants