Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 9, 2019

Gorenjsko prvenstvo 19/20 (1.turnir)

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Aleš Mandič
7 (6/1) 39 (27/12)
69%
2 Sašo Mežek
6 (5/1) 34 (20/14)
59%
3 Miha Plesnik
6 (4/2) 31 (17/14)
55%
3 Tadej Crijevič
5 (4/1) 30 (18/12)
60%
5 Matic Donoša
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
5 Klemen Plemelj
4 (3/1) 20 (13/7)
65%
5 Domen Šinkovec
4 (3/1) 22 (14/8)
64%
5 Boštjan Fende
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
9 Aleš POLAK
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
Show more
9 Andrej Pogačnik
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
9 Tomaz Varvaris
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
9 Natalija Golob
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
13 Luka Teran
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
13 Tomaž Benedičič
3 (1/2) 18 (10/8)
56%
13 Tomaž Rudolf
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
13 Marijan Bratić
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
17 Maja Globočnik
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
17 Uroš Meglič
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Izi Dolinšek
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
17 Ivo Marič
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 David Benedičič
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
17 Matjaž Ličef
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Anel Muminović
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
Starts Nov 9, 2019, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (23 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Najmn u gatah, ostalo pa ni važn :)
Rankings Gorenjsko prvenstvo 2019/2020
Contact Matic Donoša (matic.donosa@gmail.com, +38641973308) and Tomaž Benedičič (benedicictomaz@gmail.com, +38641464263)
More info
Prvi letošnji turnir v seriji. Prijavnina je 15€, minimalna nagrada za prvo mesto pa je 50€ (v primeru da je število prijavljenih večje od 14)

Pravila:
- disciplina: 9ka
- redni del na 5 dobljenih
- repasaž na 4 dobljene
- KO na 5 ali 6 dobljenih
- izmenični break
- zgornji break
- brez kitchen rule-a

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Slovenia
Marijan Bratić
Walk Over
 
2   
Slovenia
Tadej Crijevič
Switzerland
Luka Teran
Sat 17:03  Table 1
3   
Slovenia
Izi Dolinšek
Walk Over
 
4   
Walk Over
Slovenia
Matic Donoša
 
5   
Slovenia
Matjaž Ličef
Walk Over
 
6   
Slovenia
Sašo Mežek
Slovenia
Tomaž Benedičič
Sat 17:10  Table 2
7   
Slovenia
Natalija Golob
Slovenia
Andrej Pogačnik
Sat 17:35  Table 3
8   
Walk Over
Slovenia
Anel Muminović
 
9   
Slovenia
Ivo Marič
Walk Over
 
10   
Slovenia
Tomaž Rudolf
Slovenia
Domen Šinkovec
Sat 18:26  Table 1
11   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Slovenia
Aleš Mandič
Sat 17:03  Table 3
12   
Walk Over
Slovenia
Uroš Meglič
 
13   
Slovenia
Boštjan Fende
Walk Over
 
14   
Slovenia
Miha Plesnik
Slovenia
Aleš POLAK
Sat 17:43 
15   
Slovenia
Maja Globočnik
Slovenia
Klemen Plemelj
Sat 18:05  Table 2
16   
Walk Over
Slovenia
David Benedičič
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Slovenia
Marijan Bratić
Slovenia
Tadej Crijevič
Sat 18:21 
18   
Slovenia
Izi Dolinšek
Slovenia
Matic Donoša
Sat 18:43  Table 3
19   
Slovenia
Matjaž Ličef
Slovenia
Sašo Mežek
Sat 18:57  Table 2
20   
Slovenia
Andrej Pogačnik
Slovenia
Anel Muminović
Sat 19:07  Table 1
21   
Slovenia
Ivo Marič
Slovenia
Domen Šinkovec
Sat 19:18  Table 2
22   
Slovenia
Aleš Mandič
Slovenia
Uroš Meglič
Sat 19:25  Table 3
23   
Slovenia
Boštjan Fende
Slovenia
Miha Plesnik
Sat 19:49  Table 2
24   
Slovenia
Klemen Plemelj
Slovenia
David Benedičič
  Table 1

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Switzerland
Luka Teran
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Slovenia
Tomaž Benedičič
 
28   
Slovenia
Natalija Golob
Walk Over
 
29   
Walk Over
Slovenia
Tomaž Rudolf
 
30   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Walk Over
 
31   
Walk Over
Slovenia
Aleš POLAK
 
32   
Slovenia
Maja Globočnik
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Switzerland
Luka Teran
Slovenia
David Benedičič
Sat 20:43  Table 3
34   
Walk Over
Slovenia
Miha Plesnik
 
35   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Slovenia
Uroš Meglič
Sat 20:22  Table 2
36   
Slovenia
Natalija Golob
Slovenia
Ivo Marič
Sat 20:31  Table 1
37   
Slovenia
Tomaž Rudolf
Slovenia
Anel Muminović
Sat 20:18  Table 3
38   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Slovenia
Matjaž Ličef
  Table 2
39   
Slovenia
Aleš POLAK
Slovenia
Izi Dolinšek
Sat 21:21 
40   
Slovenia
Maja Globočnik
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 21:10  Table 1

Winners qualification

Race to 4
41   
Slovenia
Tadej Crijevič
Slovenia
Matic Donoša
Sat 21:32 
42   
Slovenia
Sašo Mežek
Slovenia
Andrej Pogačnik
Sat 21:56  Table 1
43   
Slovenia
Domen Šinkovec
Slovenia
Aleš Mandič
Sat 21:59  Table 3
44   
Slovenia
Boštjan Fende
Slovenia
Klemen Plemelj
  Table 2

Loser round 3

Race to 4
45   
Switzerland
Luka Teran
Slovenia
Miha Plesnik
Sat 22:42  Table 1
46   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Slovenia
Natalija Golob
Sat 22:48  Table 3
47   
Slovenia
Tomaž Rudolf
Slovenia
Tomaz Varvaris
  Table 2
48   
Slovenia
Aleš POLAK
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 23:14  Table 1

Losers qualification

Race to 4
49   
Slovenia
Miha Plesnik
Slovenia
Andrej Pogačnik
Sat 23:27  Table 2
50   
Slovenia
Natalija Golob
Slovenia
Matic Donoša
Sat 23:49  Table 1
51   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Slovenia
Boštjan Fende
Sat 23:35  Table 3
52   
Slovenia
Aleš POLAK
Slovenia
Aleš Mandič
Sun 00:19  Table 2

Quarter final

Race to 4
53   
Slovenia
Tadej Crijevič
Slovenia
Boštjan Fende
Sun 00:29  Table 1
54   
Slovenia
Sašo Mežek
Slovenia
Matic Donoša
Sun 00:29  Table 3
55   
Slovenia
Domen Šinkovec
Slovenia
Miha Plesnik
Sun 00:33  Table 2
56   
Slovenia
Klemen Plemelj
Slovenia
Aleš Mandič
Sun 01:10 

Semi final

Race to 5
57   
Slovenia
Tadej Crijevič
Slovenia
Sašo Mežek
Sun 01:20 
58   
Slovenia
Miha Plesnik
Slovenia
Aleš Mandič
Sun 02:34 

Final

Race to 5
59   
Slovenia
Sašo Mežek
Slovenia
Aleš Mandič
Sun 06:09 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment