Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 29, 2023

EASTSIDE BALL 9 HØST 2023/24

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Poland Patryk Statkiewicz
Oslo BK
5 (5/0) 40 (27/13)
68%
200
2 Poland Bartosz Oldakowski
Oslo BK
7 (5/2) 54 (31/23)
57%
150
3 Sweden Erik Gårdelöf
Oslo BK
4 (3/1) 29 (16/13)
55%
125
3 Norway Truls Bakken
Oslo BK
5 (3/2) 34 (18/16)
53%
125
5 Norway Christian Wikeby
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
100
5 Poland Paweł Zalewski
Oslo BK
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
100
5 Norway Kim-Olaf Sørensen
Oslo BK
3 (2/1) 22 (13/9)
59%
100
5 Norway Marie Hoff Petersen
Østkanten Biljardklubb
3 (2/1) 24 (12/12)
50%
100
9 Norway Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
75
Show more
9 Bernadette Bodó
Unique BK
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
75
9 Norway Sven Høgdahl
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
75
9 Albania Levi Pavdeja
Oslo BK
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
75
13 Norway Christel Hanah Johnsen
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
13 Norway Vinko Smolic
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
13 South Korea (Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
13 Norway Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
50
17 Norway Antonio Melendez Figueroa
Oslo BK
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
25
Starts Oct 29, 2023, 3:00 PM (local time)
Entry deadline Oct 29, 2023, 2:55 PM (local time)
Organizer Østkanten Biljardklubb
Contact Christel Hanah Johnsen (christeljohnsensan@gmail.com, 90745707)
Rankings ØBK 2023/24
Format Double to Single elimination (17 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
More info
Søndagsturnering 🎙 Lil' Bank

Om du ruller i stol eller står på beina
betyr ingenting her er alle egna, for
Dette er sporten for tjukke og tynne
slå på baller med en todelt pinne

Vis hensyn til andre og ha det gøy
har du spørsmål om regler, kom og spør
Vi er alle en del av samme miljø
så snakk folk fram og ikke ned, og
om-du-kke har hellet på duken
👉20% på pizza i luken!🍕

Så om du har lyst til å være med?
Vipps 200 kroner, men cash er fair
Hver eneste søndag'erre EASTSIDE BALL
håper vi sees, welcome'yall! ❤️

I korte trekk
Vi spiller om brekk
Brekker annenhver gang
💥PANG💥
💥PANG💥
💥PANG💥
💥PANG💥
💥PANG💥

☝️ Du skjønte kanskje at vi spiller til 5
Er det DU som får ta med deg gryna hjem? 💰

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Bartosz Oldakowski
-1
Norway
Jan Thomassen
-1
Sun 15:12  Table 17
2   
Albania
Levi Pavdeja
Walk Over
 
3   
Walk Over
Norway
Kim-Olaf Sørensen
 
4   
Norway
Christian Wikeby
Walk Over
 
5   
Walk Over
Poland
Paweł Zalewski
 
6   
Sweden
Erik Gårdelöf
Walk Over
 
7   
Walk Over
Poland
Patryk Statkiewicz
 
8   
Norway
Sven Høgdahl
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 5
9   
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
2
Poland
Bartosz Oldakowski
-1
Sun 16:04  Table 23
10   
Albania
Levi Pavdeja
-1
Norway
Marie Hoff Petersen
2
Sun 15:12  Table 19
11   
Norway
Vinko Smolic
-1
Norway
Kim-Olaf Sørensen
1
Sun 15:12  Table 21
12   
Norway
Christian Wikeby
-1
Norway
Truls Bakken
1
Sun 15:12  Table 22
13   
Norway
Christel Hanah Johnsen
-1
Poland
Paweł Zalewski
-2
Sun 15:12  Table 23
14   
Sweden
Erik Gårdelöf
-3
Bernadette Bodó
2
Sun 15:12  Table 30
15   
Norway
Ida Amundsen Holtet
2
Poland
Patryk Statkiewicz
-1
Sun 15:12  Table 18
16   
Norway
Sven Høgdahl
2
Norway
Antonio Melendez Figueroa
0
Sun 15:17  Table 24

Loser round 1

Race to 5
17   
Norway
Jan Thomassen
-1
Norway
Antonio Melendez Figueroa
0
Sun 16:03  Table 18
18   
Walk Over
Norway
Ida Amundsen Holtet
 
19   
Walk Over
Bernadette Bodó
 
20   
Walk Over
Norway
Christel Hanah Johnsen
 
21   
Walk Over
Norway
Christian Wikeby
 
22   
Walk Over
Norway
Vinko Smolic
 
23   
Walk Over
Albania
Levi Pavdeja
 
24   
Walk Over
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
 

Loser round 2

Race to 5
25   
Norway
Jan Thomassen
-1
Norway
Ida Amundsen Holtet
2
Sun 16:47  Table 18
26   
Bernadette Bodó
2
Norway
Christel Hanah Johnsen
-1
Sun 16:10  Table 21
27   
Norway
Christian Wikeby
-1
Norway
Vinko Smolic
-1
Sun 16:09  Table 22
28   
Albania
Levi Pavdeja
-1
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
2
Sun 16:31  Table 17

Winners qualification

Race to 5
29   
Poland
Bartosz Oldakowski
-1
Norway
Marie Hoff Petersen
2
Sun 16:28  Table 23
30   
Norway
Kim-Olaf Sørensen
1
Norway
Truls Bakken
1
Sun 16:10  Table 24
31   
Poland
Paweł Zalewski
-2
Sweden
Erik Gårdelöf
-3
Sun 16:09  Table 19
32   
Poland
Patryk Statkiewicz
-1
Norway
Sven Høgdahl
2
Sun 16:03  Table 17

Losers qualification

Race to 5
33   
Norway
Jan Thomassen
-1
Norway
Truls Bakken
1
Sun 17:38  Table 17
34   
Bernadette Bodó
2
Poland
Bartosz Oldakowski
-1
Sun 17:10  Table 19
35   
Norway
Christian Wikeby
-1
Norway
Sven Høgdahl
2
Sun 17:18  Table 22
36   
Albania
Levi Pavdeja
-1
Poland
Paweł Zalewski
-2
Sun 17:11  Table 17

Quarter final

Race to 5
37   
Norway
Marie Hoff Petersen
2
Norway
Truls Bakken
1
Sun 18:38  Table 17
38   
Norway
Kim-Olaf Sørensen
1
Poland
Bartosz Oldakowski
-1
Sun 18:38  Table 18
39   
Sweden
Erik Gårdelöf
-3
Norway
Christian Wikeby
-1
Sun 18:38  Table 18
40   
Poland
Patryk Statkiewicz
-1
Poland
Paweł Zalewski
-2
Sun 18:38  Table 21

Semi final

Race to 5
41   
Norway
Truls Bakken
1
Poland
Bartosz Oldakowski
-1
Sun 19:41  Table 18
42   
Sweden
Erik Gårdelöf
-3
Poland
Patryk Statkiewicz
-1
Sun 19:41  Table 19

Final

Race to 5
43   
Poland
Bartosz Oldakowski
-1
Poland
Patryk Statkiewicz
-1
Sun 20:22  Table 18

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants