Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 23, 2021

Duvelcup 2021 9e Editie

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Moritz Lauwereyns
10 (9/1) 60 (44/16)
73%
2 Kenny Voets
9 (8/1) 53 (40/13)
75%
3 Davy de Lee
8 (7/1) 47 (36/11)
77%
3 Kevin Lannoye
8 (7/1) 50 (37/13)
74%
5 Jesse Thehu
7 (6/1) 43 (29/14)
67%
5 Noël Bruynooghe
8 (6/2) 45 (29/16)
64%
5 Nicolas van Parys
7 (6/1) 45 (32/13)
71%
5 Olivier Vandepitte
8 (5/3) 48 (28/20)
58%
9 Jan Rempe
Boven 't IJ
6 (5/1) 37 (25/12)
68%
Show more
9 Peter Knuever
7 (5/2) 39 (24/15)
62%
9 John Koot
Pool West 2
6 (5/1) 35 (24/11)
69%
9 Muhsin Yagli
6 (5/1) 33 (23/10)
70%
9 Bjorge Masselink
6 (4/2) 33 (18/15)
55%
9 Piotr Haraszczuk
6 (4/2) 34 (20/14)
59%
9 Andrej Karamesic
7 (4/3) 38 (18/20)
47%
9 Jolien Schuurman
7 (4/3) 43 (23/20)
53%
17 Alexander Stabler
5 (2/3) 25 (12/13)
48%
17 Ronny Brocken
6 (3/3) 32 (18/14)
56%
17 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
5 (2/3) 31 (14/17)
45%
17 Hervis Hamid
6 (4/2) 37 (23/14)
62%
17 Dennis Huiser
5 (3/2) 34 (20/14)
59%
17 Joeri van den Broeck
6 (3/3) 36 (20/16)
56%
17 Richard Barendregt
5 (4/1) 31 (18/13)
58%
17 Priscilla Thehu
Court pool club
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
17 Jeepee van Gemert
6 (4/2) 30 (18/12)
60%
17 Mika van Berkel
6 (4/2) 31 (19/12)
61%
17 Brian Paulson
5 (2/3) 37 (17/20)
46%
17 Kenneth Meyskens
5 (4/1) 31 (18/13)
58%
17 Valen Tino
6 (4/2) 33 (20/13)
61%
17 Piet Savoir
5 (3/2) 31 (17/14)
55%
17 Peter Van Den Bussche
5 (2/3) 34 (15/19)
44%
17 Kevin van den Brink
6 (3/3) 32 (16/16)
50%
33 Ruud Schilders
5 (1/4) 25 (8/17)
32%
33 Vincent Peemen
Sport Pub Goes
5 (2/3) 28 (13/15)
46%
33 Martine Ketels
4 (0/4) 28 (8/20)
29%
33 Danny Aneca
4 (1/3) 20 (5/15)
25%
33 Jeroen Rijsdijk
5 (2/3) 25 (9/16)
36%
33 Radjis Ramoutar
5 (1/4) 24 (6/18)
25%
33 Davy Steveninck
5 (1/4) 30 (12/18)
40%
33 Richard Barendregt
4 (0/4) 26 (6/20)
23%
33 Krijn Schuurman
5 (1/4) 30 (11/19)
37%
33 Bjorn Van Goethem
5 (1/4) 32 (13/19)
41%
33 Nicolas Mintjens
5 (1/4) 27 (8/19)
30%
33 Michael Noens
5 (1/4) 30 (10/20)
33%
33 Stefaan Beerens
5 (1/4) 26 (8/18)
31%
33 Chris Hoth
5 (0/5) 29 (8/21)
28%
33 Matthias Droesbeke
5 (0/5) 24 (3/21)
13%
33 Danny Steveninck
4 (1/3) 22 (7/15)
32%
33 Bram Verleye
5 (1/4) 31 (12/19)
39%
33 Ayala Telehala
5 (1/4) 28 (10/18)
36%
33 Dennis Koot
5 (0/5) 23 (2/21)
9%
33 Martin Koot
4 (0/4) 21 (1/20)
5%
33 Erik Dieleman
5 (2/3) 26 (9/17)
35%
33 Peter Kwant
5 (1/4) 26 (8/18)
31%
33 Xian Mongaré
5 (0/5) 26 (5/21)
19%
33 Ginette Moerman
5 (0/5) 22 (1/21)
5%
Starts Oct 23, 2021, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (56 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113211843)
More info
Duvelcup 2021

Maximaal 65 deelnemers
Zaterdag 23 oktober 2021, starttoernooi 11:00
Alweer de 9e editie van de Duvelcup.
Deelname € 15,00.
Dit is hét toernooi waarin iedereen kan winnen.
Waarschijnlijk zullen er nog wel regels zijn, dan zullen wij dit kenbaar maken

Toernooi uitleg:
Poulesysteem
65 spelers maximaal
Speltype 8 Ball
Race tot 4 in poule
Magic rack met alternate break
Na de poulefase single KO, min 4 max 5 per poule
SKO 3 vs 2 na poulefase,
Nr 1,2 en 3 naar winnaarskant en nr 4 en 5 naar verliezerkant.


Traditioneel bij de Duvelcup zijn de extra prijzen.
Duvelcup staat voor een gezelligheidstoernooi, waarin je voldoende aan tafel komt, tegen verschillende spelers speelt maar vooral heel veel gezelligheid, ook dat proberen wij natuurlijk te regelen maar dit gaat alleen met medewerking van jullie allemaal.
Wij van Sport Pub Goes vinden het ook wel eens leuk om wat uit te delen en zo iets terug te kunnen doen aan jullie die trouw altijd aanwezig zijn en zo krijgt iedereen een welkomst presentje. Als dank voor de moeite die men neemt om een toernooi te komen spelen.

Verder houden wij weer een verloting en gaat 1 iemand al met volle handen terug zonder 1 bal gespeeld te hebben.

Natuurlijk zijn er geldprijzen, maar dat staat in dit toernooi niet op de 1e plaats.
In de poulefase spelen we 8 ball race tot 4. In groepjes van 5 worden de wedstrijden dan, volgens het wedstrijdpapier afgewerkt. Dit doe je op de toegewezen / omgeroepen tafel.
Na de poulefase start het dan echt met een verliezersronde en een winnaarsronde.
Eerst punten, onderling resultaat, gewonnen racks, racks verschil en als dan nog alles gelijk is 1 rack spelen, bij 3 of meer gelijk, dan wit én de 8 bal in het midden van de tafel (spot).

Verliezersronde = race tot 4 all the way
Winnaarsronde = race tot 5 en vanaf de laatste 8 race tot 6.

De extra prijzen die te winnen zijn kan men behalen door de volgende opgaves:
- 1e Donut gegeven
- 1e Donut gekregen
- Winst Hill Hill
- Verlies Hill Hill
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Jumpball ( over een andere ball )
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Bank korte band over de tafel
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Bank lange band over de tafel
- 1e gepotte 8 ball en scratch witte bal. Prijs voor de pechvogel
- 1e gepotte 8 ball door middel van een losse band
- 1e gepotte 8 ball met je mindere hand
- 1e gepotte 8 ball met de keu achter je rug gespeeld
Combinaties zijn NIET mogelijk en 1 prijs per deelnemer.
Heb je prijs, dan gelijk innen anders ben je misschien te laat.

De geldprijzen, maar dat is bijzaak:
1e wr € 225,00
2e wr € 150,00
3e wr € 115,00
3e wr € 115,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
1e vr € 50,00
2e vr € 35,00
3e vr € 20,00
3e vr € 20,00
Totaal prijzenpot € 1.010,00

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Barendregt 4 4 0 0 16 8 8 0 0 0 0.667 4
2 Jeepee van Gemert 4 3 0 1 13 7 6 0 0 0 0.65 3
3 Kevin van den Brink 4 2 0 2 10 11 -1 0 0 0 0.476 2
4 Michael Noens 4 1 0 3 10 15 -5 0 0 0 0.4 1
5 Chris Hoth 4 0 0 4 8 16 -8 0 0 0 0.333 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Davy de Lee 3 3 0 0 15 3 12 0 0 0 0.833 3
2 Priscilla Thehu 3 2 0 1 11 11 0 1 0 0 0.5 2
3 Peter Van Den Bussche 3 1 0 2 8 13 -5 0 0 0 0.381 1
4 Martine Ketels 3 0 0 3 8 15 -7 1 0 0 0.348 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Haraszczuk 4 3 0 1 15 9 6 7 0 0 0.625 3
2 Moritz Lauwereyns 4 3 0 1 14 8 6 0 0 0 0.636 3
3 Olivier Vandepitte 4 2 0 2 12 9 3 0 0 0 0.571 2
4 Jeroen Rijsdijk 4 2 0 2 9 11 -2 0 0 0 0.45 2
5 Matthias Droesbeke 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kenneth Meyskens 4 4 0 0 16 8 8 0 0 0 0.667 4
2 Jolien Schuurman 4 2 0 2 10 14 -4 1 0 0 0.417 2
3 Joeri van den Broeck 4 2 0 2 13 11 2 2 0 0 0.542 2
4 Davy Steveninck 4 1 0 3 12 13 -1 2 0 0 0.48 1
5 Stefaan Beerens 4 1 0 3 8 13 -5 0 0 0 0.381 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nicolas van Parys 3 3 0 0 15 7 8 0 0 0 0.682 3
2 Dennis Huiser 3 2 0 1 13 9 4 1 0 0 0.591 2
3 Chaka Sanichar 3 1 0 2 9 12 -3 0 0 0 0.429 1
4 Richard Barendregt 3 0 0 3 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Muhsin Yagli 4 4 0 0 16 2 14 0 0 0 0.889 4
2 Valen Tino 4 3 0 1 14 8 6 0 0 0 0.636 3
3 Vincent Peemen 4 2 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 2
4 Peter Kwant 4 1 0 3 8 13 -5 0 0 0 0.381 1
5 Dennis Koot 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jesse Thehu 4 4 0 0 16 6 10 0 0 0 0.727 4
2 Mika van Berkel 4 3 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 3
3 Andrej Karamesic 4 2 0 2 8 13 -5 0 0 0 0.381 2
4 Bjorn Van Goethem 4 1 0 3 13 14 -1 2 0 0 0.481 1
5 Xian Mongaré 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kevin Lannoye 3 3 0 0 15 1 14 2 0 0 0.938 3
2 Piet Savoir 3 2 0 1 11 9 2 0 0 0 0.55 2
3 Brian Paulson 3 1 0 2 9 11 -2 0 0 0 0.45 1
4 Martin Koot 3 0 0 3 1 15 -14 0 0 0 0.063 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Rempe 4 4 0 0 16 7 9 0 0 0 0.696 4
2 Noël Bruynooghe 4 3 0 1 12 8 4 0 0 0 0.6 3
3 Bram Verleye 4 1 0 3 11 14 -3 1 0 0 0.44 1
4 Ruud Schilders 4 1 0 3 8 12 -4 0 0 0 0.4 1
5 Nicolas Mintjens 4 1 0 3 8 14 -6 0 0 0 0.364 1
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bjorge Masselink 4 3 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 3
2 Hervis Hamid 4 3 0 1 15 9 6 0 0 0 0.625 3
3 Erik Dieleman 4 2 0 2 8 12 -4 0 0 0 0.4 2
4 Krijn Schuurman 4 1 0 3 11 14 -3 0 0 0 0.44 1
5 Ayala Telehala 4 1 0 3 10 13 -3 0 0 0 0.435 1
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kenny Voets 3 3 0 0 12 3 9 2 0 0 0.8 3
2 Alexander Stabler 3 1 0 2 7 8 -1 1 0 0 0.467 1
3 Danny Steveninck 3 1 0 2 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
4 Danny Aneca 3 1 0 2 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John Koot 4 4 0 0 16 4 12 2 0 0 0.8 4
2 Peter Knuever 4 3 0 1 13 7 6 0 0 0 0.65 3
3 Ronny Brocken 4 2 0 2 13 9 4 0 0 0 0.591 2
4 Radjis Ramoutar 4 1 0 3 6 13 -7 0 0 0 0.316 1
5 Ginette Moerman 4 0 0 4 1 16 -15 0 0 0 0.059 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Belgium
Michael Noens
Netherlands
Kevin van den Brink
Sat 11:19  Table 19
2-A   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Netherlands
Richard Barendregt
Sat 12:12  Table 19
3-B   
Belgium
Martine Ketels
R1
Netherlands
Priscilla Thehu
R1
Sat 11:19  Table 18
4-B   
Belgium
Peter Van Den Bussche
Belgium
Davy de Lee
Sat 12:34  Table 18
5-C   
Belgium
Olivier Vandepitte
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 11:19  Table 17
6-C   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Netherlands
Matthias Droesbeke
Sat 12:15  Table 17
7-D   
Belgium
Davy Steveninck
Stefaan Beerens
Sat 11:19  Table 16
8-D   
Netherlands
Jolien Schuurman
Belgium
Joeri van den Broeck
Sat 11:57  Table 16
9-E   
Netherlands
Richard Barendregt
Netherlands
Chaka Sanichar
Sat 11:20  Table 15
10-E   
Belgium
Nicolas van Parys
Netherlands
Dennis Huiser
R1
Sat 12:20  Table 15
11-F   
Netherlands
Dennis Koot
Netherlands
Peter Kwant
Sat 11:20  Table 14
12-F   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Valen Tino
Sat 12:33  Table 14
13-G   
Netherlands
Jesse Thehu
Belgium
Xian Mongaré
Sat 11:20  Table 13
14-G   
Netherlands
Mika van Berkel
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sat 11:49  Table 13
15-H   
Belgium
Kevin Lannoye
Netherlands
Martin Koot
Sat 11:20  Table 12
16-H   
Belgium
Piet Savoir
Netherlands
Brian Paulson
Sat 11:56  Table 12
17-I   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 11:18  Table 11
18-I   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Ruud Schilders
Sat 11:58  Table 11
19-J   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Bjorge Masselink
Sat 11:20  Table 5
20-J   
Netherlands
Ayala Telehala
Netherlands
Erik Dieleman
Sat 12:26  Table 5
21-K   
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
Danny Steveninck
Sat 11:20  Table 6
22-K   
Netherlands
Alexander Stabler
R1
Belgium
Danny Aneca
Sat 12:00  Table 6
23-L   
Belgium
Ginette Moerman
Netherlands
John Koot
R1
Sat 11:20  Table 7
24-L   
Netherlands
Ronny Brocken
Netherlands
Peter Knuever
Sat 11:53  Table 7

Round 2

Race to 4
25-A   
Netherlands
Kevin van den Brink
Netherlands
Richard Barendregt
Sat 13:46  Table 19
26-A   
Belgium
Michael Noens
Netherlands
Chris Hoth
Sat 12:46  Table 19
27-B   
Belgium
Martine Ketels
Belgium
Davy de Lee
Sat 13:12  Table 18
28-B   
Netherlands
Priscilla Thehu
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sat 13:59  Table 18
29-C   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Matthias Droesbeke
Sat 13:18  Table 17
30-C   
Belgium
Olivier Vandepitte
Belgium
Piotr Haraszczuk
R2
Sat 12:43  Table 17
31-D   
Stefaan Beerens
Belgium
Joeri van den Broeck
Sat 13:39  Table 16
32-D   
Belgium
Davy Steveninck
Belgium
Kenneth Meyskens
Sat 12:55  Table 16
33-E   
Netherlands
Richard Barendregt
Netherlands
Dennis Huiser
Sat 14:32  Table 6
34-E   
Netherlands
Chaka Sanichar
Belgium
Nicolas van Parys
Sat 13:32  Table 15
35-F   
Netherlands
Peter Kwant
Netherlands
Valen Tino
Sat 13:43  Table 14
36-F   
Netherlands
Dennis Koot
Netherlands
Muhsin Yagli
Sat 13:15  Table 14
37-G   
Belgium
Xian Mongaré
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sat 13:09  Table 13
38-G   
Netherlands
Jesse Thehu
Belgium
Bjorn Van Goethem
R1
Sat 12:21  Table 13
39-H   
Belgium
Kevin Lannoye
Netherlands
Brian Paulson
Sat 14:14  Table 12
40-H   
Netherlands
Martin Koot
Belgium
Piet Savoir
Sat 13:06  Table 12
41-I   
Belgium
Nicolas Mintjens
Netherlands
Ruud Schilders
Sat 13:38  Table 11
42-I   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Bram Verleye
Sat 12:45  Table 11
43-J   
Netherlands
Bjorge Masselink
Netherlands
Erik Dieleman
Sat 14:32  Table 5
44-J   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Krijn Schuurman
Sat 13:15  Table 5
45-K   
Belgium
Kenny Voets
R1
Belgium
Danny Aneca
Sat 13:34  Table 6
46-K   
Netherlands
Danny Steveninck
Netherlands
Alexander Stabler
Sat 12:32  Table 6
47-L   
Netherlands
John Koot
R1
Netherlands
Peter Knuever
Sat 13:36  Table 7
48-L   
Belgium
Ginette Moerman
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sat 12:36  Table 7

Round 3

Race to 4
49-A   
Netherlands
Richard Barendregt
Netherlands
Chris Hoth
Sat 15:04  Table 19
50-A   
Netherlands
Kevin van den Brink
Netherlands
Jeepee van Gemert
Sat 14:17  Table 19
51-B   
Belgium
Martine Ketels
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sat 15:54  Table 7
52-B   
Belgium
Davy de Lee
Netherlands
Priscilla Thehu
Sat 14:58  Table 18
53-C   
Netherlands
Matthias Droesbeke
Belgium
Piotr Haraszczuk
R2
Sat 14:37  Table 17
54-C   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sat 13:59  Table 17
55-D   
Belgium
Joeri van den Broeck
Belgium
Kenneth Meyskens
Sat 15:03  Table 16
56-D   
Stefaan Beerens
Netherlands
Jolien Schuurman
Sat 14:12  Table 16
57-E   
Netherlands
Richard Barendregt
Belgium
Nicolas van Parys
Sat 15:45  Table 15
58-E   
Netherlands
Dennis Huiser
Netherlands
Chaka Sanichar
Sat 15:59  Table 16
59-F   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Muhsin Yagli
Sat 13:48  Table 18
60-F   
Netherlands
Peter Kwant
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 14:53  Table 14
61-G   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Belgium
Bjorn Van Goethem
Sat 14:20  Table 13
62-G   
Belgium
Xian Mongaré
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 13:53  Table 13
63-H   
Belgium
Kevin Lannoye
R2
Belgium
Piet Savoir
Sat 14:53  Table 12
64-H   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Martin Koot
Sat 15:40  Table 12
65-I   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Bram Verleye
R1
Sat 14:59  Table 11
66-I   
Belgium
Nicolas Mintjens
Netherlands
Jan Rempe
Sat 14:12  Table 11
67-J   
Netherlands
Erik Dieleman
Netherlands
Krijn Schuurman
Sat 15:51  Table 14
68-J   
Netherlands
Bjorge Masselink
Netherlands
Ayala Telehala
Sat 15:40  Table 5
69-K   
Belgium
Kenny Voets
R1
Netherlands
Alexander Stabler
Sat 14:06  Table 6
70-K   
Belgium
Danny Aneca
Netherlands
Danny Steveninck
Sat 15:22  Table 6
71-L   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sat 14:44  Table 7
72-L   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Ronny Brocken
Sat 14:07  Table 7

Round 4

Race to 4
73-A   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Jeepee van Gemert
Sat 16:30  Table 6
74-A   
Netherlands
Richard Barendregt
Belgium
Michael Noens
Sat 15:46  Table 19
75-C   
Belgium
Piotr Haraszczuk
R2
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sat 15:36  Table 17
76-C   
Netherlands
Matthias Droesbeke
Belgium
Olivier Vandepitte
Sat 15:14  Table 17
77-D   
Belgium
Kenneth Meyskens
Netherlands
Jolien Schuurman
Sat 16:26  Table 5
78-D   
Belgium
Joeri van den Broeck
R2
Belgium
Davy Steveninck
R2
Sat 16:16  Table 11
79-F   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 16:29  Table 14
80-F   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Dennis Koot
Sat 16:30  Table 17
81-G   
Belgium
Bjorn Van Goethem
R1
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 15:11  Table 13
82-G   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Jesse Thehu
Sat 15:43  Table 11
83-I   
Netherlands
Bram Verleye
Netherlands
Jan Rempe
Sat 16:26  Table 18
84-I   
Netherlands
Ruud Schilders
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 15:44  Table 13
85-J   
Netherlands
Krijn Schuurman
Netherlands
Ayala Telehala
Sat 14:48  Table 15
86-J   
Netherlands
Erik Dieleman
Netherlands
Hervis Hamid
Sat 15:10  Table 5
87-L   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Ronny Brocken
Sat 16:18  Table 13
88-L   
Netherlands
Peter Knuever
Belgium
Ginette Moerman
Sat 15:16  Table 7

Round 5

Race to 4
89-A   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Belgium
Michael Noens
Sat 17:34  Table 19
90-A   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Kevin van den Brink
Sat 17:34  Table 15
91-C   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Belgium
Olivier Vandepitte
Sat 17:11  Table 12
92-C   
Belgium
Piotr Haraszczuk
R1
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 16:33  Table 12
93-D   
Netherlands
Jolien Schuurman
R1
Belgium
Davy Steveninck
Sat 17:24  Table 13
94-D   
Belgium
Kenneth Meyskens
Stefaan Beerens
Sat 17:24  Table 16
95-F   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Dennis Koot
Sat 17:24  Table 14
96-F   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Peter Kwant
Sat 16:59  Table 14
97-G   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Jesse Thehu
Sat 16:56  Table 13
98-G   
Belgium
Bjorn Van Goethem
Belgium
Xian Mongaré
Sat 17:15  Table 17
99-I   
Netherlands
Jan Rempe
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 17:12  Table 18
100-I   
Netherlands
Bram Verleye
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 17:15  Table 6
101-J   
Netherlands
Ayala Telehala
Netherlands
Hervis Hamid
Sat 17:18  Table 5
102-J   
Netherlands
Krijn Schuurman
Netherlands
Bjorge Masselink
Sat 16:49  Table 19
103-L   
Netherlands
Ronny Brocken
Belgium
Ginette Moerman
Sat 16:59  Table 11
104-L   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
John Koot
Sat 17:13  Table 7

Last sixtyfour

Race to 5
105   
Netherlands
Richard Barendregt
Walk Over
Sat 18:42 
106   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
Erik Dieleman
Sat 18:38  Table 19
107   
Netherlands
Jolien Schuurman
Netherlands
Martin Koot
Sat 18:34 
108   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Valen Tino
Sat 18:33 
109   
Belgium
Davy de Lee
Netherlands
Matthias Droesbeke
Sat 18:36 
110   
Netherlands
Peter Kwant
Netherlands
Dennis Huiser
Sat 18:36 
111   
Netherlands
Chaka Sanichar
Belgium
Bjorn Van Goethem
Sat 18:33 
112   
Walk Over
Belgium
Piotr Haraszczuk
 
113   
Belgium
Kenneth Meyskens
Walk Over
 
114   
Netherlands
Richard Barendregt
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sat 18:38 
115   
Netherlands
Priscilla Thehu
Netherlands
Krijn Schuurman
Sat 18:35 
116   
Stefaan Beerens
Belgium
Nicolas van Parys
Sat 18:37 
117   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Netherlands
Dennis Koot
Sat 18:35 
118   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 18:35 
119   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Brian Paulson
Sat 19:16  Table 19
120   
Walk Over
Netherlands
Muhsin Yagli
 
121   
Netherlands
Jesse Thehu
Walk Over
 
122   
Netherlands
Danny Steveninck
Belgium
Joeri van den Broeck
Sat 18:39  Table 18
123   
Netherlands
Hervis Hamid
Belgium
Martine Ketels
Sat 18:36 
124   
Belgium
Xian Mongaré
Netherlands
Peter Knuever
Sat 18:37 
125   
Belgium
Kevin Lannoye
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 18:36 
126   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Alexander Stabler
Sat 18:37 
127   
Netherlands
Ronny Brocken
Belgium
Michael Noens
Sat 18:36 
128   
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
 
129   
Netherlands
Bjorge Masselink
Walk Over
 
130   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Kevin van den Brink
Sat 18:37 
131   
Belgium
Piet Savoir
Belgium
Davy Steveninck
Sat 18:34 
132   
Netherlands
Ayala Telehala
Belgium
Kenny Voets
Sat 18:32 
133   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Ginette Moerman
Sat 18:35 
134   
Belgium
Danny Aneca
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 18:34 
135   
Netherlands
Bram Verleye
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sat 18:39  Table 17
136   
Walk Over
Netherlands
John Koot
 

Last thirtytwo

Race to 5
137   
Netherlands
Richard Barendregt
Belgium
Olivier Vandepitte
Sat 19:36  Table 13
138   
Netherlands
Jolien Schuurman
Netherlands
Valen Tino
Sat 18:40  Table 16
139   
Belgium
Davy de Lee
R2
Netherlands
Dennis Huiser
Sat 18:40  Table 15
140   
Netherlands
Chaka Sanichar
Belgium
Piotr Haraszczuk
R1
Sat 19:17  Table 5
141   
Belgium
Kenneth Meyskens
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sat 19:24  Table 15
142   
Netherlands
Priscilla Thehu
Belgium
Nicolas van Parys
Sat 18:40  Table 14
143   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 18:40  Table 13
144   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Muhsin Yagli
Sat 20:33  Table 17
145   
Netherlands
Jesse Thehu
R3
Belgium
Joeri van den Broeck
Sat 19:29  Table 16
146   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Peter Knuever
Sat 18:40  Table 12
147   
Belgium
Kevin Lannoye
Netherlands
Alexander Stabler
Sat 18:40  Table 11
148   
Netherlands
Ronny Brocken
Netherlands
Jan Rempe
Sat 19:19  Table 18
149   
Netherlands
Bjorge Masselink
Netherlands
Kevin van den Brink
Sat 19:26  Table 11
150   
Belgium
Piet Savoir
Belgium
Kenny Voets
R1
Sat 18:40  Table 6
151   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 18:40  Table 5
152   
Belgium
Peter Van Den Bussche
Netherlands
John Koot
Sat 19:45  Table 14

Last sixteen

Race to 5
153   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
Jolien Schuurman
Sat 20:17  Table 13
154   
Belgium
Davy de Lee
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sat 19:52  Table 17
155   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Belgium
Nicolas van Parys
Sat 20:27  Table 15
156   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Muhsin Yagli
Sat 21:30  Table 13
157   
Netherlands
Jesse Thehu
Netherlands
Peter Knuever
Sat 20:10  Table 16
158   
Belgium
Kevin Lannoye
R1
Netherlands
Jan Rempe
R1
Sat 20:04  Table 18
159   
Netherlands
Bjorge Masselink
Belgium
Kenny Voets
Sat 20:11  Table 11
160   
Belgium
Noël Bruynooghe
R1
Netherlands
John Koot
Sat 20:52  Table 19

Quarter final

Race to 5
161   
Belgium
Olivier Vandepitte
Belgium
Davy de Lee
R2
Sat 21:15  Table 16
162   
Belgium
Nicolas van Parys
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 22:34  Table 13
163   
Netherlands
Jesse Thehu
Belgium
Kevin Lannoye
Sat 21:31  Table 11
164   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 22:06  Table 12

Semi final

Race to 5
165   
Belgium
Davy de Lee
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 23:41  Table 13
166   
Belgium
Kevin Lannoye
Belgium
Kenny Voets
Sat 23:08  Table 12

Final

Race to 5
167   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Kenny Voets
R1
Sun 00:12  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants