Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 23, 2020

Državno Prvenstvo v Mednarodni Osmici

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Matej Šulek
7 (6/1) 73 (44/29)
60%
2 Jurij Potočnik
6 (5/1) 60 (35/25)
58%
3 Mitja Gradišnik
4 (3/1) 39 (25/14)
64%
3 Matjaž Erčulj
7 (5/2) 68 (38/30)
56%
5 Ana Gradisnik
Ask BC
4 (3/1) 37 (23/14)
62%
5 Rado Doroslovac
6 (4/2) 49 (29/20)
59%
5 Klemen Gradišnik
5 (3/2) 46 (29/17)
63%
5 Kristijan Gavez
4 (3/1) 36 (21/15)
58%
9 Beno Messner
5 (3/2) 43 (24/19)
56%
Show more
9 Damjan Kerep
4 (2/2) 34 (16/18)
47%
9 matej brajkovič
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
9 Simon Tomažič
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
13 Kristijan Nikl
4 (2/2) 38 (18/20)
47%
13 Robert Rednak
4 (2/2) 37 (19/18)
51%
13 Franci Čučnik
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
13 Anel Muminović
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
17 Tomaž Benedičič
3 (1/2) 24 (7/17)
29%
17 Tomaz Varvaris
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
17 Jure Pegam
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
17 Blaž Rus
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
17 David Slaček
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
17 Jaka Korenčan
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
17 Rok Vidmar
3 (1/2) 26 (9/17)
35%
17 ALEX KOVAČEC
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
25 Blaž Bižal
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
25 Bojan Uljan
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
25 Marijan Bratić
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
25 Rok Količ
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
25 Anže Kovačič
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
25 Luka Zorman
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
Entry deadline May 23, 2020, 7:00 PM (local time)
Starts May 23, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (30 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Mitja Gradišnik (mitjagrad@gmail.com), Jurij Potočnik (potocnik.jurij@gmail.com) and Klemen Gradišnik (klemengradisnik96@gmail.com)
More info
OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno
licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +5€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Slovenia
Mitja Gradišnik
Walk Over
 
2   
Slovenia
David Slaček
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 10:00  Table 1
3   
Slovenia
Blaž Rus
Slovenia
Luka Zorman
Sat 10:00  Table 2
4   
Slovenia
Anel Muminović
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 10:00  Table 3
5   
Slovenia
Damjan Kerep
Slovenia
Rado Doroslovac
Sat 10:01  Table 4
6   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Rok Količ
Sat 10:01  Table 5
7   
Slovenia
Kristijan Nikl
Slovenia
Rok Vidmar
Sat 10:01  Table 6
8   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 10:01  Table 7
9   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Matej Šulek
Sat 10:01  Table 8
10   
Slovenia
Blaž Bižal
Slovenia
Jaka Korenčan
Sat 10:01  Table 9
11   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Slovenia
ALEX KOVAČEC
Sat 10:01  Table 10
12   
Slovenia
Marijan Bratić
Slovenia
Kristijan Gavez
Sat 10:01  Table 11
13   
Slovenia
matej brajkovič
Slovenia
Beno Messner
Sat 10:01  Table 12
14   
Slovenia
Anže Kovačič
Slovenia
Jure Pegam
Sat 10:01  Table 14
15   
Slovenia
Franci Čučnik
Slovenia
Jurij Potočnik
Sat 10:01  Table 16
16   
Walk Over
Slovenia
Klemen Gradišnik
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Slovenia
Mitja Gradišnik
Slovenia
David Slaček
Sat 11:05  Table 1
18   
Slovenia
Blaž Rus
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 11:05  Table 3
19   
Slovenia
Damjan Kerep
Slovenia
Robert Rednak
Sat 11:54  Table 3
20   
Slovenia
Rok Vidmar
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 12:21  Table 7
21   
Slovenia
Matej Šulek
Slovenia
Jaka Korenčan
Sat 11:45  Table 8
22   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Slovenia
Kristijan Gavez
Sat 12:10  Table 10
23   
Slovenia
matej brajkovič
Slovenia
Jure Pegam
Sat 11:34  Table 12
24   
Slovenia
Jurij Potočnik
Slovenia
Klemen Gradišnik
Sat 11:19  Table 16

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Slovenia
Tomaz Varvaris
 
26   
Slovenia
Luka Zorman
Slovenia
Anel Muminović
Sat 11:05  Table 2
27   
Slovenia
Rado Doroslovac
Slovenia
Rok Količ
Sat 11:52  Table 5
28   
Slovenia
Kristijan Nikl
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 12:22  Table 5
29   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Blaž Bižal
Sat 11:46  Table 1
30   
Slovenia
ALEX KOVAČEC
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 12:03  Table 17
31   
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
Anže Kovačič
Sat 11:34  Table 14
32   
Slovenia
Franci Čučnik
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Slovenia
Klemen Gradišnik
Sat 13:01  Table 3
34   
Slovenia
Anel Muminović
Slovenia
Jure Pegam
Sat 12:59  Table 11
35   
Slovenia
Rado Doroslovac
Slovenia
Tomaž Benedičič
Sat 13:16  Table 5
36   
Slovenia
Kristijan Nikl
Slovenia
Jaka Korenčan
Sat 14:32 
37   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Rok Vidmar
Sat 13:16 
38   
Slovenia
ALEX KOVAČEC
Slovenia
Robert Rednak
Sat 13:58  Table 4
39   
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
Blaž Rus
Sat 13:15  Table 8
40   
Slovenia
Franci Čučnik
Slovenia
David Slaček
Sat 11:47  Table 4

Winners qualification

Race to 6
41   
Slovenia
Mitja Gradišnik
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 13:53  Table 2
42   
Slovenia
Damjan Kerep
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 13:37  Table 3
43   
Slovenia
Matej Šulek
Slovenia
Kristijan Gavez
Sat 13:12  Table 3
44   
Slovenia
matej brajkovič
Slovenia
Jurij Potočnik
Sat 13:13  Table 12

Loser round 3

Race to 6
45   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Anel Muminović
Sat 14:36 
46   
Slovenia
Rado Doroslovac
Slovenia
Kristijan Nikl
  Table 1
47   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Robert Rednak
Sat 15:21 
48   
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 14:24  Table 5

Losers qualification

Race to 6
49   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Damjan Kerep
Sat 15:25 
50   
Slovenia
Rado Doroslovac
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 17:15  Table 1
51   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
matej brajkovič
Sat 16:13  Table 2
52   
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
Matej Šulek
Sat 16:24  Table 5

Quarter final

Race to 7
53   
Slovenia
Mitja Gradišnik
Slovenia
Rado Doroslovac
Sat 20:07 
54   
Slovenia
Ana Gradisnik
Slovenia
Matej Šulek
Sat 20:07 
55   
Slovenia
Kristijan Gavez
Slovenia
Matjaž Erčulj
Sat 20:07 
56   
Slovenia
Jurij Potočnik
Slovenia
Klemen Gradišnik
Sat 20:07 

Semi final

Race to 7
57   
Slovenia
Mitja Gradišnik
Slovenia
Matej Šulek
Sat 20:40 
58   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Jurij Potočnik
Sat 20:40 

Final

Race to 7
59   
Slovenia
Matej Šulek
Slovenia
Jurij Potočnik
Sat 23:40 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment