Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 26, 2019

Državno Prvenstvo v Mednarodni Osmici

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Klemen Gradišnik
5 (5/0) 53 (34/19)
64%
2 Matjaž Erčulj
5 (4/1) 48 (31/17)
65%
3 matej brajkovič
6 (4/2) 62 (35/27)
56%
3 Miha Šinkovec
4 (3/1) 35 (21/14)
60%
5 Ana Gradisnik
Ask BC
3 (2/1) 29 (19/10)
66%
5 Blaž Bižal
4 (3/1) 39 (21/18)
54%
5 Tomaž Dovgan
4 (2/2) 43 (23/20)
53%
5 Matej Dakol
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
9 Blaz Kolenc
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
Show more
9 Kristijan Nikl
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
9 Miha Zajc Zaytsev
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
9 Robert Rednak
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
9 Denis Godeša
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
9 Bojan Uljan
3 (1/2) 28 (10/18)
36%
9 Simon Tomažič
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
9 Magic Wladimir
3 (1/2) 24 (6/18)
25%
17 Beno Messner
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
17 Nate Komljenovic
Oslo BK
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
17 Denis Jasnič
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
17 Mitja Kragelj
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
17 Rok Količ
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
17 David Slaček
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
17 Jaka Korenčan
3 (1/2) 26 (9/17)
35%
Entry deadline Oct 25, 2019, 12:00 PM (local time)
Starts Oct 26, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (23 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Blaz Kolenc (blaz.kolenc@gmail.com, +38640654412)
More info
OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno
licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +5€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Walk Over
Walk Over
 
2   
Slovenia
Beno Messner
Walk Over
 
3   
Walk Over
Walk Over
 
4   
Walk Over
Walk Over
 
5   
Walk Over
Walk Over
 
6   
Slovenia
Mitja Kragelj
Walk Over
 
7   
Walk Over
Slovenia
Blaz Kolenc
 
8   
Walk Over
Walk Over
 
9   
Walk Over
Walk Over
 
10   
Slovenia
Bojan Uljan
Walk Over
 
11   
Walk Over
Slovenia
Vladimir Mikek
 
12   
Walk Over
Walk Over
 
13   
Walk Over
Walk Over
 
14   
Slovenia
Blaž Bižal
Walk Over
 
15   
Walk Over
Slovenia
Jaka Korenčan
 
16   
Walk Over
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Walk Over
 
18   
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
Nejc Komljenovic
Sat 11:01  Table 16
19   
Slovenia
Robert Rednak
Walk Over
 
20   
Walk Over
Slovenia
Matej Dakol
 
21   
Slovenia
Simon Tomažič
Walk Over
 
22   
Slovenia
Mitja Kragelj
Slovenia
David Slaček
Sat 11:01  Table 17
23   
Slovenia
Tomaž Dovgan
Slovenia
Blaz Kolenc
Sat 11:01  Table 14
24   
Walk Over
Slovenia
Denis Godeša
 
25   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Walk Over
 
26   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
matej brajkovič
Sat 11:01  Table 10
27   
Slovenia
Rok Količ
Slovenia
Vladimir Mikek
Sat 11:01  Table 12
28   
Walk Over
Slovenia
Ana Gradisnik
 
29   
Slovenia
Miha Zajc Zile
Walk Over
 
30   
Slovenia
Blaž Bižal
Slovenia
Kristijan Nikl
Sat 11:01  Table 11
31   
Slovenia
Denis Jasnič
Slovenia
Jaka Korenčan
Sat 11:01  Table 9
32   
Walk Over
Slovenia
Miha Šinkovec
 

Loser round 1

Race to 6
33   
Walk Over
Walk Over
 
34   
Walk Over
Slovenia
Denis Jasnič
 
35   
Walk Over
Slovenia
Kristijan Nikl
 
36   
Walk Over
Walk Over
 
37   
Walk Over
Walk Over
 
38   
Walk Over
Slovenia
Rok Količ
 
39   
Walk Over
Slovenia
Bojan Uljan
 
40   
Walk Over
Walk Over
 
41   
Walk Over
Walk Over
 
42   
Walk Over
Slovenia
Tomaž Dovgan
 
43   
Walk Over
Slovenia
David Slaček
 
44   
Walk Over
Walk Over
 
45   
Walk Over
Walk Over
 
46   
Walk Over
Walk Over
 
47   
Walk Over
Slovenia
Beno Messner
 
48   
Walk Over
Walk Over
 

Winners qualification

Race to 6
49   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Nejc Komljenovic
Sat 13:00  Table 16
50   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Matej Dakol
Sat 12:20  Table 8
51   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Mitja Kragelj
Sat 12:30  Table 17
52   
Slovenia
Blaz Kolenc
Slovenia
Denis Godeša
Sat 12:31  Table 14
53   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
matej brajkovič
Sat 12:37  Table 10
54   
Slovenia
Vladimir Mikek
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 13:11  Table 12
55   
Slovenia
Miha Zajc Zile
Slovenia
Blaž Bižal
Sat 12:37  Table 11
56   
Slovenia
Jaka Korenčan
Slovenia
Miha Šinkovec
Sat 13:15  Table 9

Loser round 2

Race to 6
57   
Walk Over
Slovenia
Denis Jasnič
 
58   
Slovenia
Kristijan Nikl
Walk Over
 
59   
Walk Over
Slovenia
Rok Količ
 
60   
Slovenia
Bojan Uljan
Walk Over
 
61   
Walk Over
Slovenia
Tomaž Dovgan
 
62   
Slovenia
David Slaček
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Slovenia
Beno Messner
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 6
65   
Slovenia
Denis Jasnič
Slovenia
Blaz Kolenc
Sat 14:17  Table 12
66   
Slovenia
Kristijan Nikl
Slovenia
Mitja Kragelj
Sat 13:40  Table 17
67   
Slovenia
Rok Količ
Slovenia
Robert Rednak
Sat 13:48  Table 8
68   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Nejc Komljenovic
Sat 13:48  Table 16
69   
Slovenia
Tomaž Dovgan
Slovenia
Jaka Korenčan
Sat 14:17  Table 11
70   
Slovenia
David Slaček
Slovenia
Miha Zajc Zile
Sat 14:17  Table 14
71   
Walk Over
Slovenia
Vladimir Mikek
 
72   
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
matej brajkovič
Sat 14:25  Table 10

Last sixteen

Race to 7
73   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Vladimir Mikek
Sat 16:22  Table 14
74   
Slovenia
Matej Dakol
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 16:22  Table 16
75   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
matej brajkovič
Sat 16:22  Table 17
76   
Slovenia
Denis Godeša
Slovenia
Tomaž Dovgan
Sat 16:22  Table 8
77   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Miha Zajc Zile
Sat 16:22  Table 9
78   
Slovenia
Ana Gradisnik
Slovenia
Robert Rednak
Sat 16:22  Table 12
79   
Slovenia
Blaž Bižal
Slovenia
Kristijan Nikl
Sat 16:22  Table 11
80   
Slovenia
Miha Šinkovec
Slovenia
Blaz Kolenc
Sat 16:22  Table 10

Quarter final

Race to 7
81   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Matej Dakol
Sat 18:04  Table 10
82   
Slovenia
matej brajkovič
Slovenia
Tomaž Dovgan
Sat 18:04  Table 17
83   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 18:04  Table 11
84   
Slovenia
Blaž Bižal
Slovenia
Miha Šinkovec
Sat 18:04  Table 12

Semi final

Race to 7
85   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
matej brajkovič
Sat 20:03  Table 17
86   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Miha Šinkovec
Sat 20:03  Table 11

Final

Race to 7
87   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Klemen Gradišnik
Sat 21:12  Table 17

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants