Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 30 - March 31, 2021

Dekada Online 9

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Osoroo Enkhbayar
5 (5/0) 32 (22/10)
69%
2 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
5 (4/1) 22 (16/6)
73%
3 Jarosław Kanclerz " Snooky"
6 (4/2) 39 (24/15)
62%
3 Michał Malicki
6 (4/2) 41 (22/19)
54%
5 Andrzej Holeczek
5 (3/2) 33 (21/12)
64%
5 Jakub Kraupe
3 (2/1) 20 (12/8)
60%
5 Darek Kidawa
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
5 Artur Królczyk
3 (2/1) 24 (14/10)
58%
9 Filip Kraupe
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
Show more
9 Mariusz Krawiec
4 (2/2) 16 (6/10)
38%
9 Arkadiusz Nicewicz
4 (2/2) 19 (6/13)
32%
9 Kacper Kubica
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
13 Norbert Wojaczek
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
13 Maciej Nowakowski
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
13 Igor Więzik
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
13 Adrian Spyt
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
17 Sambor Stachowiak
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
17 Przemysław Fundament
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
17 Maciej Bandyk
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
17 Wojciech Głąb
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
17 Grzegorz Kowalczyk
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
Entry deadline Mar 30, 2021, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 30, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (21 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Dekada Klub

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Przemysław Fundament
Walk Over
 
2   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 18:49  Table 8
3   
Poland
Maciej Nowakowski
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Jakub Kraupe
 
5   
Poland
Kacper Kubica
Walk Over
 
6   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Wojciech Głąb
Tue 18:25  Table 7
7   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 18:25  Table 1
8   
Walk Over
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
 
9   
Poland
Artur Królczyk
Walk Over
 
10   
Poland
Igor Więzik
Poland
Adrian Spyt
Tue 18:54  Table 1
11   
Brazil
Filip Kraupe
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Nicewicz
 
13   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Norbert Wojaczek
 
15   
Poland
Darek Kidawa
Poland
Michał Malicki
Tue 18:43  Table 7
16   
Walk Over
Poland
Maciej Bandyk
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Poland
Przemysław Fundament
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 19:30  Table 8
18   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Jakub Kraupe
Tue 18:23  Table 2
19   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Mariusz Krawiec
Tue 19:10  Table 2
20   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
Tue 19:18 
21   
Poland
Artur Królczyk
Poland
Adrian Spyt
Tue 20:08  Table 1
22   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Tue 18:23  Table 6
23   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 18:05  Table 3
24   
Poland
Darek Kidawa
Poland
Maciej Bandyk
Tue 19:24  Table 7

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Poland
Wojciech Głąb
 
28   
Poland
Sambor Stachowiak
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Igor Więzik
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Michał Malicki
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Maciej Bandyk
Tue 20:02  Table 7
34   
Walk Over
Poland
Norbert Wojaczek
 
35   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Tue 19:01 
36   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Adrian Spyt
Tue 21:11 
37   
Poland
Igor Więzik
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 20:09 
38   
Walk Over
Poland
Kacper Kubica
 
39   
Walk Over
Poland
Maciej Nowakowski
 
40   
Poland
Michał Malicki
Poland
Przemysław Fundament
Tue 20:01  Table 4

Winners qualification

Race to 5
41   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Jakub Kraupe
Tue 20:01  Table 3
42   
Poland
Mariusz Krawiec
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
R2
Tue 19:48  Table 2
43   
Poland
Artur Królczyk
Brazil
Filip Kraupe
Tue 21:08  Table 3
44   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Darek Kidawa
Tue 20:01  Table 6

Loser round 3

Race to 5
45   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 20:37  Table 7
46   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
R1
Poland
Adrian Spyt
Tue 21:16  Table 1
47   
Poland
Igor Więzik
Poland
Kacper Kubica
Tue 20:09  Table 2
48   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Michał Malicki
Tue 20:50  Table 4

Losers qualification

Race to 5
49   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Mariusz Krawiec
Tue 21:08  Table 6
50   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 21:59  Table 1
51   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Darek Kidawa
Tue 21:19  Table 2
52   
Poland
Michał Malicki
Brazil
Filip Kraupe
Tue 21:42  Table 3

Quarter final

Race to 5
53   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Michał Malicki
Tue 22:23  Table 3
54   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
R1
Poland
Darek Kidawa
Tue 22:04  Table 2
55   
Poland
Artur Królczyk
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 21:48  Table 6
56   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 22:22  Table 1

Semi final

Race to 5
57   
Poland
Michał Malicki
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
Wed 16:52 
58   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
R1
Tue 23:08  Table 1

Final

Race to 5
59   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Wed 16:52 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment