Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 16 - March 17, 2021

Dekada Online 7

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 JERZY REGIELI
7 (6/1) 38 (24/14)
63%
20
2 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
7 (5/2) 21 (15/6)
71%
17
3 Sambor Stachowiak
5 (4/1) 32 (22/10)
69%
15
3 Osoroo Enkhbayar
6 (4/2) 34 (20/14)
59%
15
5 Piotr Twerdyk
4 (3/1) 29 (16/13)
55%
13
5 Mariusz Krawiec
4 (3/1) 30 (16/14)
53%
13
5 Jarosław Kanclerz " Snooky"
5 (3/2) 34 (18/16)
53%
13
5 DOMINIK REGIELI "KING"
4 (3/1) 28 (14/14)
50%
13
9 Paweł Grzanka
3 (2/1) 25 (14/11)
56%
11
Show more
9 Filip Kraupe
3 (2/1) 17 (10/7)
59%
11
9 Paweł Kania
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
11
9 Jakub Kraupe
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
11
9 Łukasz Górecki
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
11
9 Artur Królczyk
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
11
9 Adrian Spyt
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
11
9 Grzegorz Kowalczyk
3 (2/1) 19 (10/9)
53%
11
17 Andrzej Holeczek
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
9
17 Artur Bronikowski
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
9
17 Michał Malicki
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
9
17 Marek Żołądkowski
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
9
17 Izabela Łącka
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
9
17 Michał Wyszatkiewicz
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
9
17 Wojciech Głąb
3 (1/2) 20 (11/9)
55%
9
17 Piotr Szpernalowski
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
9
25 Łukasz Buras
2 (0/2) 0 (-1/1)
0%
8
25 Norbert Wojaczek
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
8
25 Agnieszka Bronikowska
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
8
25 Adam van der Coghen
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
8
25 Darek Kidawa
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
8
25 Maciej Nowakowski
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
8
25 Arkadiusz Nicewicz
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
8
25 Kacper Kubica
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
8
33 Dawid Sobiech
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
7
33 Karol Froś
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
7
Entry deadline Mar 16, 2021, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 16, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (34 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Dekada Cup 2021
Organizer Dekada Klub

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Mariusz Krawiec
Walk Over
 
2   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Łukasz Górecki
Tue 19:01  Table 1
3   
Poland
Adam van der Coghen
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Wojciech Głąb
 
5   
Poland
Maciej Nowakowski
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Paweł Kania
 
7   
Poland
Piotr Szpernalowski
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Jakub Kraupe
 
9   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Walk Over
 
10   
Walk Over
Poland
Michał Wyszatkiewicz
 
11   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Łukasz Buras
 
13   
Poland
Artur Bronikowski
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Norbert Wojaczek
 
15   
Poland
Marek Żołądkowski
Walk Over
 
16   
Walk Over
Brazil
Filip Kraupe
 
17   
Poland
Paweł Grzanka
Walk Over
 
18   
Walk Over
Poland
JERZY REGIELI
 
19   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Walk Over
 
20   
Walk Over
Poland
Artur Królczyk
 
21   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Walk Over
 
22   
Walk Over
Poland
Michał Malicki
 
23   
Poland
Sambor Stachowiak
Walk Over
 
24   
Walk Over
Poland
Darek Kidawa
 
25   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Walk Over
 
26   
Walk Over
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
 
27   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Walk Over
 
28   
Walk Over
Poland
Grzegorz Kowalczyk
 
29   
Poland
Kacper Kubica
Walk Over
 
30   
Walk Over
Poland
Adrian Spyt
 
31   
Poland
Karol Froś
Poland
Dawid Sobiech
Sun 15:35 
32   
Walk Over
Poland
Piotr Twerdyk
 

Winner round 1

Race to 5
33   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Izabela Łącka
Tue 19:42  Table 1
34   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Wojciech Głąb
Tue 19:11  Table 5
35   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Paweł Kania
Tue 18:06  Table 3
36   
Poland
Piotr Szpernalowski
Poland
Jakub Kraupe
Tue 19:04  Table 3
37   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Tue 18:54  Table 6
38   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
Łukasz Buras
Tue 18:31  Table 7
39   
Poland
Artur Bronikowski
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 18:15  Table 5
40   
Poland
Marek Żołądkowski
Brazil
Filip Kraupe
Tue 18:08  Table 4
41   
Poland
Paweł Grzanka
R1
Poland
JERZY REGIELI
Tue 18:19  Table 6
42   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Artur Królczyk
Tue 18:36  Table 7
43   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Michał Malicki
Tue 18:01  Table 1
44   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Darek Kidawa
Tue 18:48  Table 2
45   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 18:15  Table 8
46   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 19:22  Table 4
47   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Adrian Spyt
Tue 18:01  Table 2
48   
Poland
Karol Froś
Poland
Piotr Twerdyk
Tue 18:59  Table 8

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
Poland
Łukasz Górecki
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Walk Over
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Walk Over
Walk Over
 
57   
Walk Over
Walk Over
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Walk Over
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Poland
Dawid Sobiech
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Karol Froś
Tue 19:48  Table 5
66   
Walk Over
Poland
Kacper Kubica
 
67   
Walk Over
Kiribati
Andrzej Holeczek
 
68   
Walk Over
Poland
Agnieszka Bronikowska
 
69   
Walk Over
Poland
Darek Kidawa
 
70   
Walk Over
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
 
71   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Nicewicz
 
72   
Walk Over
Poland
JERZY REGIELI
 
73   
Walk Over
Poland
Marek Żołądkowski
 
74   
Walk Over
Poland
Norbert Wojaczek
 
75   
Walk Over
Poland
Łukasz Buras
 
76   
Walk Over
Poland
Michał Wyszatkiewicz
 
77   
Walk Over
Poland
Jakub Kraupe
 
78   
Walk Over
Poland
Maciej Nowakowski
 
79   
Walk Over
Poland
Adam van der Coghen
 
80   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Izabela Łącka
 

Winners qualification

Race to 5
81   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Wojciech Głąb
Tue 20:45  Table 1
82   
Poland
Paweł Kania
Poland
Piotr Szpernalowski
Tue 19:40  Table 3
83   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Tue 19:54  Table 6
84   
Poland
Artur Bronikowski
Brazil
Filip Kraupe
Tue 19:23  Table 2
85   
Poland
Paweł Grzanka
Poland
Artur Królczyk
Tue 19:42  Table 7
86   
Poland
Michał Malicki
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 19:40  Table 8
87   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 20:34  Table 4
88   
Poland
Adrian Spyt
Poland
Piotr Twerdyk
Tue 20:14  Table 2

Loser round 3

Race to 5
89   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Kacper Kubica
Tue 20:19  Table 5
90   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Agnieszka Bronikowska
Tue 20:35  Table 7
91   
Poland
Darek Kidawa
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 20:22  Table 3
92   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
JERZY REGIELI
Tue 20:34  Table 6
93   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 20:26  Table 8
94   
Poland
Łukasz Buras
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Tue 20:28 
95   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 20:47  Table 5
96   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Izabela Łącka
Tue 20:51  Table 3

Losers qualification

Race to 5
97   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Artur Bronikowski
Tue 20:55  Table 6
98   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Tue 21:18  Table 7
99   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Piotr Szpernalowski
Tue 21:13  Table 2
100   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Wojciech Głąb
Tue 22:01  Table 1
101   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Adrian Spyt
Tue 21:13  Table 4
102   
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 21:13  Table 8
103   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Michał Malicki
Tue 21:35  Table 5
104   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Artur Królczyk
Tue 21:45  Table 8

Last sixteen

Race to 5
105   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Artur Królczyk
Tue 22:34  Table 2
106   
Poland
Paweł Kania
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 21:39  Table 2
107   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Łukasz Górecki
Tue 21:36  Table 6
108   
Brazil
Filip Kraupe
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Tue 21:52  Table 7
109   
Poland
Paweł Grzanka
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 21:45  Table 3
110   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Adrian Spyt
Tue 22:09  Table 4
111   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
JERZY REGIELI
Tue 22:36  Table 1
112   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Jakub Kraupe
Tue 21:57  Table 5

Quarter final

Race to 5
113   
Poland
Mariusz Krawiec
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Wed 00:10  Table 2
114   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Tue 22:41  Table 6
115   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 23:04  Table 3
116   
Poland
JERZY REGIELI
R2
Poland
Piotr Twerdyk
Tue 23:04  Table 1

Semi final

Race to 5
117   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Wed 00:33 
118   
Poland
Sambor Stachowiak
R1
Poland
JERZY REGIELI
R3
Tue 23:44  Table 1

Final

Race to 5
119   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
JERZY REGIELI
Wed 00:36  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants