Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 23 - February 24, 2021

Dekada Online 4

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sambor Stachowiak
6 (6/0) 34 (29/5)
85%
20
2 JERZY REGIELI
7 (5/2) 30 (17/13)
57%
17
3 Agnieszka Bronikowska
5 (4/1) 28 (19/9)
68%
15
3 Wojciech Głąb
7 (5/2) 32 (20/12)
63%
15
5 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
5 (4/1) 31 (19/12)
61%
13
5 DOMINIK REGIELI "KING"
5 (4/1) 29 (15/14)
52%
13
5 Karol Froś
6 (4/2) 33 (17/16)
52%
13
5 Darek Kidawa
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
13
9 Piotr Twerdyk
4 (3/1) 19 (14/5)
74%
11
Show more
9 Andrzej Holeczek
3 (2/1) 22 (14/8)
64%
11
9 Artur Bronikowski
6 (4/2) 22 (13/9)
59%
11
9 Jarosław Kanclerz " Snooky"
4 (2/2) 25 (11/14)
44%
11
9 Beata Humańska
5 (3/2) 28 (13/15)
46%
11
9 Adrian Spyt
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
11
9 Dawid Ples
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
11
9 Grzegorz Kowalczyk
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
11
17 Piotr Garus
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
9
17 Norbert Wojaczek
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
9
17 Osoroo Enkhbayar
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
9
17 Grzegorz Szymela
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
9
17 Maciej Nowakowski
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
9
17 Kacper Kubica
3 (1/2) 6 (0/6)
0%
9
17 Maciej Bandyk
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
9
17 Sebastian Gardeła
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
9
25 Rakowski Michał
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
8
25 Łukasz Buras
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
8
25 Mariusz Krawiec
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
8
25 Karol Bujny
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
8
25 Adam van der Coghen
2 (0/2) -2 (-2/0)
0%
8
25 Arkadiusz Nicewicz
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
8
25 Anika Braksator
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
8
25 Piotr Szpernalowski
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
8
33 Dawid Sobiech
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
7
33 Filip Kraupe
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
7
33 Marek Żołądkowski
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
7
33 Izabela Łącka
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
7
33 Paweł Kania
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
7
33 Jakub Kraupe
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
7
Entry deadline Feb 23, 2021, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 23, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (38 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Dekada Cup 2021
Organizer Dekada Klub

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Jakub Kraupe
Walk Over
 
2   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Brazil
Filip Kraupe
Tue 18:08  Table 6
3   
Poland
Maciej Bandyk
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Karol Bujny
 
5   
Poland
Adrian Spyt
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Kacper Kubica
 
7   
Poland
Adam van der Coghen
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
JERZY REGIELI
 
9   
Poland
Dawid Ples
Walk Over
 
10   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Artur Bronikowski
Sun 15:39 
11   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Mariusz Krawiec
 
13   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
 
15   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Wojciech Głąb
Tue 19:01  Table 2
16   
Walk Over
Poland
Paweł Kania
 
17   
Poland
Marek Żołądkowski
Walk Over
 
18   
Poland
Beata Humańska
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 18:49  Table 3
19   
Poland
Anika Braksator
Walk Over
 
20   
Walk Over
Poland
Sambor Stachowiak
 
21   
Poland
Rakowski Michał
Walk Over
 
22   
Walk Over
Poland
Darek Kidawa
 
23   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Izabela Łącka
Sun 16:56 
24   
Walk Over
Poland
Piotr Garus
 
25   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Walk Over
 
26   
Walk Over
Poland
Piotr Szpernalowski
 
27   
Poland
Grzegorz Szymela
Walk Over
 
28   
Walk Over
Poland
Norbert Wojaczek
 
29   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Walk Over
 
30   
Walk Over
Poland
Sebastian Gardeła
 
31   
Poland
Karol Froś
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 18:06  Table 1
32   
Walk Over
Poland
Łukasz Buras
 

Winner round 1

Race to 5
33   
Poland
Jakub Kraupe
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Tue 19:11  Table 6
34   
Poland
Maciej Bandyk
Poland
Karol Bujny
Tue 18:26  Table 4
35   
Poland
Adrian Spyt
Poland
Kacper Kubica
Tue 19:11  Table 7
36   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
JERZY REGIELI
 
37   
Poland
Dawid Ples
Poland
Artur Bronikowski
Tue 18:31  Table 5
38   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Mariusz Krawiec
Tue 19:22  Table 4
39   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 18:05  Table 2
40   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Paweł Kania
Tue 19:37  Table 2
41   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 20:01  Table 3
42   
Poland
Anika Braksator
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 19:31  Table 8
43   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Darek Kidawa
Tue 19:45  Table 5
44   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Piotr Garus
Tue 18:23  Table 7
45   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Piotr Szpernalowski
Tue 19:46  Table 7
46   
Poland
Grzegorz Szymela
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 18:05  Table 3
47   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Poland
Sebastian Gardeła
Tue 18:31  Table 8
48   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Łukasz Buras
Tue 18:54  Table 1

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
Brazil
Filip Kraupe
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Poland
Dawid Sobiech
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Poland
Wojciech Głąb
Walk Over
 
57   
Walk Over
Poland
Beata Humańska
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Poland
Izabela Łącka
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Poland
Karol Froś
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
Brazil
Filip Kraupe
R1
Poland
Łukasz Buras
Tue 19:56  Table 6
66   
Walk Over
Poland
Sebastian Gardeła
 
67   
Walk Over
Poland
Grzegorz Szymela
 
68   
Walk Over
Poland
Piotr Szpernalowski
 
69   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Piotr Garus
 
70   
Walk Over
Poland
Rakowski Michał
 
71   
Walk Over
Poland
Anika Braksator
 
72   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Marek Żołądkowski
Tue 21:00  Table 3
73   
Poland
Beata Humańska
Poland
Paweł Kania
Tue 20:15  Table 2
74   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Nicewicz
 
75   
Walk Over
Poland
Mariusz Krawiec
 
76   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Artur Bronikowski
 
77   
Walk Over
Poland
Adam van der Coghen
 
78   
Walk Over
Poland
Kacper Kubica
 
79   
Walk Over
Poland
Karol Bujny
 
80   
Poland
Karol Froś
Poland
Jakub Kraupe
Tue 20:09  Table 7

Winners qualification

Race to 5
81   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Poland
Maciej Bandyk
Tue 20:13  Table 8
82   
Poland
Adrian Spyt
R1
Poland
JERZY REGIELI
Tue 19:47  Table 1
83   
Poland
Dawid Ples
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 20:27  Table 4
84   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Piotr Twerdyk
Tue 20:17  Table 1
85   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 21:00  Table 2
86   
Poland
Darek Kidawa
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Tue 20:23  Table 5
87   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 20:42  Table 6
88   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 20:46  Table 7

Loser round 3

Race to 5
89   
Poland
Łukasz Buras
Poland
Sebastian Gardeła
Tue 20:52  Table 8
90   
Poland
Grzegorz Szymela
Poland
Piotr Szpernalowski
Tue 20:59  Table 4
91   
Poland
Piotr Garus
Poland
Rakowski Michał
Tue 21:00  Table 1
92   
Poland
Anika Braksator
Poland
Wojciech Głąb
Tue 21:38  Table 3
93   
Poland
Beata Humańska
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Tue 21:19  Table 7
94   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Artur Bronikowski
Tue 21:09  Table 5
95   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Kacper Kubica
Tue 20:02 
96   
Poland
Karol Bujny
Poland
Karol Froś
Tue 21:21  Table 6

Losers qualification

Race to 5
97   
Poland
Sebastian Gardeła
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 21:26  Table 8
98   
Poland
Grzegorz Szymela
Poland
Dawid Ples
Tue 21:29  Table 4
99   
Poland
Piotr Garus
Poland
JERZY REGIELI
R1
Tue 21:42  Table 1
100   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Maciej Bandyk
Tue 22:03  Table 7
101   
Poland
Beata Humańska
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 22:03  Table 3
102   
Poland
Artur Bronikowski
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 21:47  Table 5
103   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Darek Kidawa
Tue 21:47  Table 2
104   
Poland
Karol Froś
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 22:10  Table 6

Last sixteen

Race to 5
105   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
Artur Bronikowski
Tue 22:26  Table 5
106   
Poland
Adrian Spyt
Poland
Wojciech Głąb
Tue 22:49  Table 2
107   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
JERZY REGIELI
Tue 22:03  Table 1
108   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Darek Kidawa
Tue 22:03  Table 2
109   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 22:03  Table 2
110   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Dawid Ples
Tue 22:26  Table 4
111   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Karol Froś
Tue 23:04  Table 6
112   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Poland
Beata Humańska
Tue 22:47  Table 3

Quarter final

Race to 5
113   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
Wojciech Głąb
Tue 23:36  Table 2
114   
Poland
JERZY REGIELI
R2
Poland
Darek Kidawa
Tue 22:48  Table 1
115   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Tue 23:25  Table 1
116   
Poland
Karol Froś
Poland
Agnieszka Bronikowska
Tue 23:34  Table 6

Semi final

Race to 5
117   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
JERZY REGIELI
Wed 00:03 
118   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Agnieszka Bronikowska
Wed 00:05  Table 6

Final

Race to 5
119   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Sambor Stachowiak
Wed 00:30  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants