Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 16 - February 17, 2021

Dekada Online 3

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Sambor Stachowiak
7 (7/0) 34 (29/5)
85%
2 Adam van der Coghen
6 (5/1) 37 (25/12)
68%
3 Krzysztof Nagiel
5 (4/1) 28 (15/13)
54%
3 Osoroo Enkhbayar
7 (5/2) 38 (25/13)
66%
5 JERZY REGIELI
4 (3/1) 23 (14/9)
61%
5 Michał Malicki
5 (3/2) 24 (12/12)
50%
5 Jakub Kraupe
4 (3/1) 24 (14/10)
58%
5 Piotr Szpernalowski
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
9 Juliusz Celoch
3 (2/1) 20 (9/11)
45%
Show more
9 Łukasz Buras
3 (2/1) 21 (12/9)
57%
9 Filip Kraupe
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
9 Izabela Łącka
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
9 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
9 DOMINIK REGIELI "KING"
4 (2/2) 24 (10/14)
42%
9 Maciej Nowakowski
4 (2/2) 28 (16/12)
57%
9 Wojciech Głąb
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
17 Rafa Dekste
Dekada Klub
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
17 Piotr Garus
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
17 Andrzej Holeczek
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
17 Jarosław Kanclerz " Snooky"
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
17 Norbert Wojaczek
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
17 Arkadiusz Nicewicz
3 (1/2) 14 (4/10)
29%
17 Maciej Bandyk
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
17 Grzegorz Kowalczyk
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
25 Dawid Sobiech
2 (0/2) 6 (1/5)
17%
25 Mariusz Krawiec
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
25 Marek Żołądkowski
3 (1/2) 14 (4/10)
29%
25 Beata Humańska
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
25 Karol Bujny
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
25 Agnieszka Bronikowska
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
25 Darek Kidawa
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
25 Kacper Kubica
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
33 Artur Bronikowski
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
33 Adrian Spyt
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
Entry deadline Feb 16, 2021, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 16, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (34 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Dekada Klub

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Walk Over
 
2   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Artur Bronikowski
Tue 18:24  Table 7
3   
Poland
Norbert Wojaczek
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Agnieszka Bronikowska
 
5   
Poland
JERZY REGIELI
Walk Over
 
6   
Walk Over
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
 
7   
Poland
Kacper Kubica
Walk Over
 
8   
Walk Over
Kiribati
Andrzej Holeczek
 
9   
Poland
Mariusz Krawiec
Walk Over
 
10   
Walk Over
Poland
Piotr Garus
 
11   
Poland
Krzysztof Nagiel
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
DOMINIK REGIELI
 
13   
Poland
Karol Bujny
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Jakub Kraupe
 
15   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Walk Over
 
16   
Walk Over
Poland
Maciej Nowakowski
 
17   
Poland
Wojciech Głąb
Walk Over
 
18   
Walk Over
Poland
Michał Malicki
 
19   
Poland
Izabela Łącka
Walk Over
 
20   
Walk Over
Poland
Dawid Sobiech
 
21   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Walk Over
 
22   
Walk Over
Brazil
Filip Kraupe
 
23   
Poland
Beata Humańska
Walk Over
 
24   
Walk Over
Poland
Juliusz Celoch
 
25   
Poland
Łukasz Buras
Walk Over
 
26   
Walk Over
Poland
Darek Kidawa
 
27   
Poland
Piotr Szpernalowski
Walk Over
 
28   
Walk Over
Poland
Rafa Dekste
 
29   
Poland
Maciej Bandyk
Walk Over
 
30   
Walk Over
Poland
Adam van der Coghen
 
31   
Poland
Adrian Spyt
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 19:05  Table 5
32   
Walk Over
Poland
Marek Żołądkowski
 

Winner round 1

Race to 5
33   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 19:11  Table 2
34   
Poland
Norbert Wojaczek
Poland
Agnieszka Bronikowska
Tue 18:21  Table 5
35   
Poland
JERZY REGIELI
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
Tue 18:03  Table 6
36   
Poland
Kacper Kubica
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 19:15  Table 4
37   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Piotr Garus
Tue 19:02  Table 7
38   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
DOMINIK REGIELI
Tue 18:02  Table 3
39   
Poland
Karol Bujny
Poland
Jakub Kraupe
Tue 18:01  Table 1
40   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 18:02  Table 2
41   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Michał Malicki
Tue 18:21  Table 4
42   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Dawid Sobiech
Tue 19:37  Table 1
43   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Brazil
Filip Kraupe
Tue 18:34  Table 8
44   
Poland
Beata Humańska
Poland
Juliusz Celoch
Tue 19:39  Table 6
45   
Poland
Łukasz Buras
Poland
Darek Kidawa
Tue 18:44  Table 2
46   
Poland
Piotr Szpernalowski
Poland
Rafa Dekste
Tue 19:42  Table 7
47   
Poland
Maciej Bandyk
Poland
Adam van der Coghen
Tue 18:54  Table 1
48   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Marek Żołądkowski
Tue 19:50  Table 5

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
Poland
Artur Bronikowski
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Walk Over
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Walk Over
Walk Over
 
57   
Walk Over
Walk Over
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Walk Over
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Poland
Adrian Spyt
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
Poland
Artur Bronikowski
Poland
Marek Żołądkowski
Tue 20:46  Table 4
66   
Walk Over
Poland
Maciej Bandyk
 
67   
Walk Over
Poland
Piotr Szpernalowski
 
68   
Walk Over
Poland
Darek Kidawa
 
69   
Walk Over
Poland
Beata Humańska
 
70   
Walk Over
Brazil
Filip Kraupe
 
71   
Walk Over
Poland
Dawid Sobiech
 
72   
Walk Over
Poland
Michał Malicki
 
73   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Nicewicz
 
74   
Walk Over
Poland
Karol Bujny
 
75   
Walk Over
Poland
DOMINIK REGIELI
 
76   
Walk Over
Poland
Mariusz Krawiec
 
77   
Walk Over
Poland
Kacper Kubica
 
78   
Walk Over
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
 
79   
Walk Over
Poland
Agnieszka Bronikowska
 
80   
Poland
Adrian Spyt
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 20:02  Table 2

Winners qualification

Race to 5
81   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 20:02  Table 3
82   
Poland
JERZY REGIELI
R1
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 19:47  Table 4
83   
Poland
Piotr Garus
Poland
Krzysztof Nagiel
Tue 19:47  Table 8
84   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 18:55  Table 3
85   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Izabela Łącka
Tue 20:19  Table 1
86   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Juliusz Celoch
Tue 21:02  Table 3
87   
Poland
Łukasz Buras
Poland
Rafa Dekste
Tue 20:21  Table 7
88   
Poland
Adam van der Coghen
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 20:47  Table 5

Loser round 3

Race to 5
89   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Maciej Bandyk
Tue 21:47  Table 4
90   
Poland
Piotr Szpernalowski
Poland
Darek Kidawa
Tue 20:25  Table 2
91   
Poland
Beata Humańska
Brazil
Filip Kraupe
Tue 21:03  Table 6
92   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Michał Malicki
Tue 20:25 
93   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Karol Bujny
Tue 18:55  Table 6
94   
Poland
DOMINIK REGIELI
Poland
Mariusz Krawiec
Tue 20:02  Table 4
95   
Poland
Kacper Kubica
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
R1
Tue 20:36  Table 3
96   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 20:47  Table 2

Losers qualification

Race to 5
97   
Poland
Maciej Bandyk
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 22:26  Table 4
98   
Poland
Piotr Szpernalowski
Poland
Piotr Garus
Tue 20:48  Table 8
99   
Brazil
Filip Kraupe
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 21:37  Table 6
100   
Poland
Michał Malicki
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 21:02  Table 1
101   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 21:23  Table 5
102   
Poland
DOMINIK REGIELI
Poland
Rafa Dekste
Tue 21:03  Table 7
103   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 21:57  Table 2
104   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Izabela Łącka
Tue 21:18  Table 8

Last sixteen

Race to 5
105   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
DOMINIK REGIELI
Tue 21:27  Table 2
106   
Poland
JERZY REGIELI
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
Tue 22:42  Table 6
107   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Maciej Nowakowski
R1
Tue 23:23  Table 8
108   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Izabela Łącka
Tue 22:17  Table 8
109   
Poland
Wojciech Głąb
R1
Poland
Michał Malicki
R1
Tue 21:30  Table 1
110   
Poland
Juliusz Celoch
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 21:57  Table 5
111   
Poland
Łukasz Buras
Poland
Piotr Szpernalowski
Tue 21:35  Table 7
112   
Poland
Adam van der Coghen
Brazil
Filip Kraupe
Tue 22:03  Table 3

Quarter final

Race to 5
113   
Poland
Sambor Stachowiak
R2
Poland
JERZY REGIELI
R1
Tue 23:21  Table 6
114   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Jakub Kraupe
Wed 00:27 
115   
Poland
Michał Malicki
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 22:40  Table 5
116   
Poland
Piotr Szpernalowski
Poland
Adam van der Coghen
Tue 22:41  Table 3

Semi final

Race to 5
117   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Krzysztof Nagiel
Wed 00:28  Table 1
118   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Adam van der Coghen
Tue 23:21  Table 3

Final

Race to 5
119   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Adam van der Coghen
Wed 08:16 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment