Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 9 - February 10, 2021

Dekada Online 2

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Sambor Stachowiak
6 (6/0) 36 (26/10)
72%
2 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
7 (5/2) 39 (23/16)
59%
3 JERZY REGIELI
5 (4/1) 34 (23/11)
68%
3 Andrzej Holeczek
5 (4/1) 35 (20/15)
57%
5 DOMINIK REGIELI "KING"
4 (3/1) 24 (16/8)
67%
5 Darek Kidawa
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
5 Wojciech Głąb
6 (4/2) 41 (21/20)
51%
5 Sebastian Gardeła
6 (4/2) 33 (18/15)
55%
9 Rafa Dekste
Dekada Klub
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
Show more
9 Filip Kraupe
5 (3/2) 29 (16/13)
55%
9 Izabela Łącka
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
9 Grzegorz Kowalczyk
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
13 Jarosław Kanclerz " Snooky"
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
13 Grzegorz Szymela
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
13 Jakub Kraupe
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
13 Maciej Nowakowski
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
17 Juliusz Celoch
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
17 Krzysztof Nagiel
3 (1/2) 15 (4/11)
27%
17 Mariusz Krawiec
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
17 Karol Bujny
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
17 Oskar Widacha
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
17 Adam van der Coghen
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
17 Karol Froś
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
17 Piotr Szpernalowski
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
25 Łukasz Buras
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
25 Marek Żołądkowski
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
25 Beata Humańska
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
25 Łukasz Niedzielski
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
25 Kacper Kubica
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
25 Adrian Spyt
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
Entry deadline Feb 9, 2021, 6:20 PM (local time)
Starts Feb 9, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (30 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Dekada Klub
Contact JERZY REGIELI (regieli@o2.pl, 502755574)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Izabela Łącka
Walk Over
 
2   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Jakub Kraupe
Tue 18:28  Table 5
3   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Philippines
Oskar Widacha
Tue 19:12  Table 7
4   
Poland
Adrian Spyt
Poland
Juliusz Celoch
Tue 18:03  Table 1
5   
Poland
Łukasz Niedzielski
Poland
Karol Froś
Tue 19:28  Table 8
6   
Poland
Karol Bujny
Poland
Darek Kidawa
Tue 19:30 
7   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 18:03  Table 2
8   
Poland
Dominik (King of dart) Regieli
Poland
Krzysztof Nagiel
Tue 18:03  Table 3
9   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 18:48  Table 8
10   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 18:44  Table 3
11   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Wojciech Głąb
Tue 18:28  Table 4
12   
Poland
Beata Humańska
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 18:44  Table 7
13   
Poland
Łukasz Buras
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
Tue 18:57  Table 2
14   
Poland
Sebastian Gardeła
Poland
Rafa Dekste
Tue 19:30  Table 5
15   
Poland
Adam van der Coghen
R1
Poland
JERZY REGIELI
R2
Tue 18:13  Table 6
16   
Walk Over
Poland
Piotr Szpernalowski
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Jakub Kraupe
Tue 19:37  Table 4
18   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Juliusz Celoch
Tue 20:05  Table 7
19   
Poland
Karol Froś
Poland
Darek Kidawa
Tue 20:06  Table 1
20   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Dominik (King of dart) Regieli
Tue 19:30  Table 1
21   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 19:34  Table 3
22   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 19:39  Table 2
23   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
R1
Poland
Rafa Dekste
Tue 20:19  Table 5
24   
Poland
JERZY REGIELI
R2
Poland
Piotr Szpernalowski
Tue 18:40  Table 6

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Poland
Maciej Nowakowski
 
26   
Philippines
Oskar Widacha
Poland
Adrian Spyt
Tue 20:06  Table 8
27   
Poland
Łukasz Niedzielski
Poland
Karol Bujny
Tue 20:17  Table 6
28   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Krzysztof Nagiel
Tue 18:57  Table 6
29   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Mariusz Krawiec
Tue 19:55  Table 6
30   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Beata Humańska
Tue 20:04  Table 3
31   
Poland
Łukasz Buras
Poland
Sebastian Gardeła
Tue 20:23  Table 4
32   
Poland
Adam van der Coghen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Piotr Szpernalowski
Tue 20:26  Table 2
34   
Philippines
Oskar Widacha
Poland
Rafa Dekste
Tue 21:03  Table 5
35   
Poland
Karol Bujny
Poland
Wojciech Głąb
Tue 20:54  Table 6
36   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 20:27  Table 8
37   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 20:30  Table 3
38   
Brazil
Filip Kraupe
R1
Poland
Karol Froś
Tue 20:41  Table 1
39   
Poland
Sebastian Gardeła
Poland
Juliusz Celoch
Tue 21:05  Table 4
40   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Jakub Kraupe
Tue 20:52  Table 8

Winners qualification

Race to 5
41   
Poland
Izabela Łącka
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 21:14  Table 2
42   
Poland
Darek Kidawa
Poland
Dominik (King of dart) Regieli
Tue 21:04  Table 7
43   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 21:23  Table 8
44   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
Poland
JERZY REGIELI
R1
Tue 21:23  Table 6

Loser round 3

Race to 5
45   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Rafa Dekste
Tue 21:23  Table 1
46   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 21:24  Table 3
47   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Brazil
Filip Kraupe
R1
Tue 21:28  Table 5
48   
Poland
Sebastian Gardeła
Poland
Jakub Kraupe
Tue 22:01  Table 4

Losers qualification

Race to 5
49   
Poland
Rafa Dekste
Poland
Darek Kidawa
Tue 22:02  Table 1
50   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Izabela Łącka
Tue 22:29  Table 2
51   
Brazil
Filip Kraupe
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
R1
Tue 22:09  Table 3
52   
Poland
Sebastian Gardeła
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 22:42  Table 3

Quarter final

Race to 5
53   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Sebastian Gardeła
Tue 23:18  Table 2
54   
Poland
Dominik (King of dart) Regieli
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
Tue 22:43  Table 7
55   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Wojciech Głąb
Tue 23:18  Table 1
56   
Poland
JERZY REGIELI
R1
Poland
Darek Kidawa
Tue 22:19  Table 1

Semi final

Race to 5
57   
Kiribati
Andrzej Holeczek
R1
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
R1
Tue 23:44  Table 2
58   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
JERZY REGIELI
Tue 23:49  Table 1

Final

Race to 5
59   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Man) Paliwoda
Poland
Sambor Stachowiak
Wed 00:25 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment