Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 1 - June 2, 2021

Dekada Online 18

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 JERZY REGIELI
6 (6/0) 38 (24/14)
63%
20
2 Sambor Stachowiak
6 (5/1) 44 (28/16)
64%
17
3 Dawid Sobiech
7 (5/2) 45 (30/15)
67%
15
3 DOMINIK REGIELI "KING"
7 (5/2) 44 (27/17)
61%
15
5 Artur Bronikowski
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
13
5 Jarosław Kanclerz " Snooky"
5 (3/2) 32 (18/14)
56%
13
5 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
4 (3/1) 23 (14/9)
61%
13
5 Adam van der Coghen
4 (3/1) 28 (16/12)
57%
13
9 Andrzej Holeczek
5 (3/2) 24 (14/10)
58%
11
Show more
9 Darek Kidawa
5 (3/2) 26 (13/13)
50%
11
9 Maciej Nowakowski
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
11
9 Artur Królczyk
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
11
13 Mariusz Krawiec
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
13 Izabela Łącka
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
10
13 Grzegorz Szymela
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
10
13 Oskar Widacha
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
10
17 Roman Banasik
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
9
17 Wojtek Janosz
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
9
17 Norbert Wojaczek
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
9
17 Jakub Kraupe
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
9
17 Agnieszka Bronikowska
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
9
17 Kacper Kubica
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
9
17 Maciej Bandyk
3 (1/2) 12 (3/9)
25%
9
17 Wojciech Głąb
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
9
25 Rafa Dekste
Dekada Klub
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
8
25 Rakowski Michał
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
25 Karol Bujny
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
8
25 Paweł Mendewski
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
8
25 Adrian Spyt
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
8
25 Anika Braksator
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
8
25 Grzegorz Kowalczyk
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
25 Maciej Sikorski
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
8
Entry deadline Jun 1, 2021, 6:00 PM (local time)
Starts Jun 1, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Dekada Cup 2021
Organizer Dekada Klub

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Norbert Wojaczek
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 17:10 
2   
Poland
Maciej Bandyk
Poland
Adam van der Coghen
Tue 18:58  Table 6
3   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Agnieszka Bronikowska
Tue 18:52  Table 2
4   
Poland
Artur Królczyk
Poland
Adrian Spyt
Tue 18:01  Table 1
5   
Poland
Maciej Nowakowski
Taiwan
Wojtek Janosz
Tue 18:01  Table 2
6   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Paweł Mendewski
Tue 18:28  Table 5
7   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Maciej Sikorski
Tue 18:01  Table 3
8   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 18:20  Table 4
9   
Poland
Roman Banasik
Philippines
Oskar Widacha
Tue 19:03  Table 7
10   
Poland
Rafa Dekste
Poland
Artur Bronikowski
Tue 19:08  Table 4
11   
Poland
Darek Kidawa
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Tue 18:41  Table 7
12   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Anika Braksator
Tue 18:52  Table 8
13   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Mariusz Krawiec
Tue 19:13  Table 3
14   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Karol Bujny
Tue 18:16  Table 6
15   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Tue 19:01  Table 1
16   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Rakowski Michał
Tue 19:20  Table 8

Winner round 1

Race to 5
17   
Poland
Norbert Wojaczek
Poland
Adam van der Coghen
Tue 19:34  Table 6
18   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Poland
Artur Królczyk
Tue 19:50  Table 2
19   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Kacper Kubica
Tue 19:39  Table 5
20   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Sambor Stachowiak
R1
Tue 19:21  Table 8
21   
Poland
Roman Banasik
Poland
Artur Bronikowski
Tue 20:03  Table 4
22   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
Dawid Sobiech
Tue 19:46  Table 3
23   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Wojciech Głąb
Tue 19:48  Table 7
24   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
JERZY REGIELI
Tue 19:50  Table 1

Loser round 1

Race to 5
25   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Maciej Bandyk
 
26   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Adrian Spyt
Tue 20:03  Table 8
27   
Taiwan
Wojtek Janosz
Poland
Paweł Mendewski
Tue 20:29  Table 5
28   
Poland
Maciej Sikorski
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 20:20  Table 1
29   
Philippines
Oskar Widacha
Poland
Rafa Dekste
Tue 20:35  Table 6
30   
Poland
Darek Kidawa
Poland
Anika Braksator
Tue 20:37  Table 2
31   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Karol Bujny
Tue 20:06  Table 5
32   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Rakowski Michał
Tue 20:20 

Loser round 2

Race to 5
33   
Poland
Maciej Bandyk
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Tue 20:46  Table 7
34   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Wojciech Głąb
Tue 21:00  Table 6
35   
Taiwan
Wojtek Janosz
R1
Poland
Dawid Sobiech
Tue 20:53  Table 5
36   
Poland
Grzegorz Szymela
Poland
Roman Banasik
Tue 20:55  Table 1
37   
Philippines
Oskar Widacha
Poland
Jakub Kraupe
Tue 21:00  Table 8
38   
Poland
Darek Kidawa
Poland
Kacper Kubica
Tue 21:17  Table 2
39   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Agnieszka Bronikowska
Tue 20:45  Table 3
40   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 20:46  Table 4

Winners qualification

Race to 5
41   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Artur Królczyk
Tue 21:17  Table 4
42   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 21:17  Table 5
43   
Poland
Artur Bronikowski
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Tue 21:17  Table 7
44   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
JERZY REGIELI
R1
Tue 21:33  Table 8

Loser round 3

Race to 5
45   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
R1
Poland
Izabela Łącka
Tue 21:42  Table 6
46   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 21:42  Table 1
47   
Philippines
Oskar Widacha
Poland
Darek Kidawa
Tue 21:52  Table 2
48   
Poland
Mariusz Krawiec
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 21:19  Table 3

Losers qualification

Race to 5
49   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 22:42  Table 6
50   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Artur Królczyk
Tue 22:12  Table 1
51   
Poland
Darek Kidawa
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 22:25  Table 2
52   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Artur Bronikowski
Tue 22:07  Table 3

Quarter final

Race to 5
53   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Dawid Sobiech
Tue 22:40  Table 1
54   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 23:14  Table 1
55   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Tue 23:14  Table 6
56   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Artur Bronikowski
Tue 22:54  Table 7

Semi final

Race to 5
57   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 23:55  Table 1
58   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
R1
Poland
JERZY REGIELI
R1
Tue 23:46  Table 6

Final

Race to 5
59   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
JERZY REGIELI
Wed 00:28 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants