Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 13 - April 14, 2021

Dekada Online 11

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Izabela Łącka
6 (6/0) 41 (25/16)
61%
2 JERZY REGIELI
6 (5/1) 32 (26/6)
81%
3 Jarosław Kanclerz " Snooky"
6 (4/2) 40 (24/16)
60%
3 Osoroo Enkhbayar
6 (4/2) 41 (23/18)
56%
5 Sambor Stachowiak
4 (3/1) 26 (18/8)
69%
5 Michał Malicki
4 (3/1) 30 (16/14)
53%
5 Grzegorz Szymela
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
5 Michał Wyszatkiewicz
5 (3/2) 31 (15/16)
48%
9 Andrzej Holeczek
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
Show more
9 Jakub Kraupe
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
9 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
5 (3/2) 25 (13/12)
52%
9 Adam van der Coghen
4 (2/2) 26 (16/10)
62%
13 DOMINIK REGIELI "KING"
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
13 Darek Kidawa
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
13 Artur Królczyk
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
13 Dawid Ples
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
17 Norbert Wojaczek
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
17 Karol Bujny
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
17 Maciej Nowakowski
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
17 Kacper Kubica
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Adrian Spyt
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
17 Maciej Bandyk
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
17 Wojciech Głąb
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
17 Anika Braksator
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
25 Arkadiusz Nicewicz
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
Entry deadline Apr 13, 2021, 6:00 PM (local time)
Starts Apr 13, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Dekada Klub

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Dawid Ples
Walk Over
 
2   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Wojciech Głąb
Tue 18:01  Table 2
3   
Poland
JERZY REGIELI
R1
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Tue 18:00  Table 1
4   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Tue 18:01  Table 3
5   
Poland
Karol Bujny
Walk Over
 
6   
Poland
Michał Malicki
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 18:09  Table 6
7   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Tue 19:03  Table 5
8   
Walk Over
Poland
Kacper Kubica
 
9   
Poland
Norbert Wojaczek
Walk Over
 
10   
Poland
Darek Kidawa
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 18:48  Table 2
11   
Poland
Izabela Łącka
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 19:03  Table 8
12   
Walk Over
Poland
Artur Królczyk
 
13   
Poland
Adrian Spyt
Walk Over
 
14   
Poland
Maciej Bandyk
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 18:01  Table 4
15   
Poland
Anika Braksator
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 18:33  Table 1
16   
Walk Over
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Poland
Dawid Ples
Poland
Jakub Kraupe
Tue 18:49  Table 4
18   
Poland
JERZY REGIELI
R1
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Tue 18:44  Table 3
19   
Poland
Karol Bujny
Poland
Michał Malicki
Tue 18:56  Table 6
20   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Kacper Kubica
Tue 19:40  Table 5
21   
Poland
Norbert Wojaczek
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 19:15  Table 2
22   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Artur Królczyk
Tue 20:14  Table 4
23   
Poland
Adrian Spyt
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 18:49  Table 7
24   
Poland
Sambor Stachowiak
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 19:10  Table 1

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Poland
Wojciech Głąb
 
26   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Tue 18:45  Table 5
27   
Walk Over
Poland
Maciej Nowakowski
 
28   
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Darek Kidawa
 
30   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Walk Over
 
31   
Walk Over
Poland
Maciej Bandyk
 
32   
Poland
Anika Braksator
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Poland
Wojciech Głąb
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 20:00  Table 1
34   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Adrian Spyt
Tue 19:40  Table 7
35   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Artur Królczyk
Tue 21:11  Table 3
36   
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 19:59  Table 2
37   
Poland
Darek Kidawa
Poland
Kacper Kubica
Tue 20:15  Table 5
38   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Karol Bujny
Tue 20:15  Table 7
39   
Poland
Maciej Bandyk
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Tue 19:11  Table 3
40   
Poland
Anika Braksator
Poland
Dawid Ples
Tue 19:46  Table 3

Winners qualification

Race to 5
41   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
JERZY REGIELI
Tue 19:46  Table 4
42   
Poland
Michał Malicki
Poland
Adam van der Coghen
Tue 20:15  Table 8
43   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Izabela Łącka
Tue 21:11  Table 4
44   
Poland
Grzegorz Szymela
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 20:00  Table 6

Loser round 3

Race to 5
45   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Tue 20:48  Table 1
46   
Poland
Artur Królczyk
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Tue 21:58  Table 3
47   
Poland
Darek Kidawa
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 20:44  Table 2
48   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
Dawid Ples
Tue 20:44  Table 3

Losers qualification

Race to 5
49   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Adam van der Coghen
Tue 21:08  Table 1
50   
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Poland
Jakub Kraupe
Tue 22:37  Table 2
51   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 21:18  Table 2
52   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
R1
Tue 22:04  Table 4

Quarter final

Race to 5
53   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 21:45  Table 2
54   
Poland
Michał Malicki
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 22:32  Table 6
55   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Tue 23:14  Table 2
56   
Poland
Sambor Stachowiak
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 21:43  Table 1

Semi final

Race to 5
57   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 23:14  Table 1
58   
Poland
Izabela Łącka
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Wed 00:00  Table 1

Final

Race to 5
59   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Izabela Łącka
Wed 00:46  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment