Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 10 - November 11, 2020

Dekada Cup 7

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 JERZY REGIELI
5 (5/0) 31 (21/10)
68%
20
2 Jarosław Kanclerz " Snooky"
6 (5/1) 36 (23/13)
64%
17
3 Piotr Twerdyk
5 (4/1) 40 (23/17)
58%
15
3 Karol Froś
7 (5/2) 35 (20/15)
57%
15
5 Izabela Łącka
4 (3/1) 23 (16/7)
70%
13
5 Osoroo Enkhbayar
5 (3/2) 32 (16/16)
50%
13
5 Adam van der Coghen
6 (4/2) 33 (18/15)
55%
13
5 Wojciech Głąb
6 (4/2) 31 (19/12)
61%
13
9 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
11
Show more
9 Grzegorz Kowalczyk
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
11
9 Maciej Nowakowski
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
11
9 Konrad Klinowski
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
11
13 Mariusz Krawiec
4 (2/2) 10 (3/7)
30%
10
13 Jakub Kraupe
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
10
13 Arkadiusz Nicewicz
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
10
13 Maciej Bandyk
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Rakowski Michał
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
9
17 Filip Kraupe
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
9
17 Andrzej Holeczek
3 (1/2) 12 (3/9)
25%
9
17 Sebastian Miśniakiewicz
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
9
17 Marek Żołądkowski
3 (1/2) 11 (2/9)
18%
9
17 Beata Humańska
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
9
17 DOMINIK REGIELI "KING"
2 (0/2) 16 (7/9)
44%
9
17 Dawid Ples
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
9
25 Dawid Sobiech
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
25 Agnieszka Bronikowska
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
25 Artur Bronikowski
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
25 Kacper Kubica
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
8
25 Karol Bujny
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
25 Artur Szarawara
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
Entry deadline Nov 10, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Nov 10, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (30 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Dekada Klub ranking
Organizer Dekada Klub
Contact JERZY REGIELI (regieli@o2.pl, 502755574)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Rakowski Michał
Walk Over
 
2   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Tue 18:40  Table 6
3   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Izabela Łącka
Tue 18:32  Table 3
4   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Artur Szarawara
Tue 18:56 
5   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Artur Bronikowski
Tue 18:04 
6   
Poland
Beata Humańska
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 18:44  Table 7
7   
Poland
Konrad Klinowski
Poland
Dawid Ples
Tue 18:49  Table 8
8   
Poland
Karol Bujny
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Thu 15:57 
9   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Agnieszka Bronikowska
Thu 16:09 
10   
Poland
Mariusz Krawiec
Egypt
Krzysztof Paliwoda
R2
Tue 18:31  Table 2
11   
Poland
Piotr Twerdyk
Brazil
Filip Kraupe
Tue 18:39  Table 4
12   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Kacper Kubica
Tue 19:08  Table 2
13   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 18:32  Table 5
14   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Maciej Bandyk
Tue 18:04 
15   
Poland
Karol Froś
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Tue 18:31  Table 1
16   
Walk Over
Poland
JERZY REGIELI
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Poland
Rakowski Michał
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 19:20 
18   
Poland
Izabela Łącka
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 19:21  Table 5
19   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 19:34  Table 7
20   
Poland
Konrad Klinowski
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Tue 19:47 
21   
Poland
Jakub Kraupe
Egypt
Krzysztof,, KUTERNOGA,, Paliwoda
R1
Tue 19:14  Table 3
22   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 19:42  Table 4
23   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Maciej Bandyk
Tue 19:24  Table 1
24   
Poland
Karol Froś
Poland
JERZY REGIELI
Tue 19:26  Table 6

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Poland
Dominik Regieli ,,King"
 
26   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Artur Szarawara
Tue 19:32 
27   
Poland
Artur Bronikowski
Poland
Beata Humańska
Tue 19:34 
28   
Poland
Dawid Ples
Poland
Karol Bujny
 
29   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Poland
Mariusz Krawiec
 
30   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Kacper Kubica
Tue 19:42  Table 2
31   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Dawid Sobiech
Tue 19:32 
32   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Poland
Karol Froś
Tue 19:53  Table 6
34   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Maciej Bandyk
Tue 20:10  Table 1
35   
Poland
Beata Humańska
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 20:09  Table 4
36   
Poland
Dawid Ples
Poland
Jakub Kraupe
Tue 19:48  Table 3
37   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Tue 19:48 
38   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Wojciech Głąb
Tue 20:44  Table 4
39   
Poland
Adam van der Coghen
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 20:11  Table 2
40   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Rakowski Michał
Tue 19:32 

Winners qualification

Race to 5
41   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Izabela Łącka
Tue 20:11  Table 5
42   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Konrad Klinowski
Tue 20:44  Table 3
43   
Egypt
Krzysztof,, KUTERNOGA,, Paliwoda
Poland
Piotr Twerdyk
Tue 20:12  Table 8
44   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
JERZY REGIELI
Tue 20:34  Table 6

Loser round 3

Race to 5
45   
Poland
Karol Froś
Poland
Maciej Bandyk
Tue 21:09  Table 1
46   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Jakub Kraupe
Tue 20:44  Table 7
47   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Wojciech Głąb
Tue 21:15  Table 3
48   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Tue 20:59  Table 2

Losers qualification

Race to 5
49   
Poland
Karol Froś
Poland
Konrad Klinowski
Tue 21:56 
50   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 21:15  Table 6
51   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 21:45  Table 3
52   
Poland
Adam van der Coghen
Egypt
Krzysztof,, KUTERNOGA,, Paliwoda
Tue 21:45  Table 2

Quarter final

Race to 5
53   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Karol Froś
Tue 22:04  Table 1
54   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Wojciech Głąb
Tue 22:20  Table 2
55   
Poland
Piotr Twerdyk
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 21:48  Table 4
56   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Adam van der Coghen
Tue 22:20  Table 6

Semi final

Race to 5
57   
Poland
Karol Froś
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 23:12  Table 2
58   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
JERZY REGIELI
Tue 23:00  Table 5

Final

Race to 5
59   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
JERZY REGIELI
Tue 23:56 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment