Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 4, 2022

Cupa Moldovei /Bravia caffe

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 ANDREI GALATANU
7 (7/0) 66 (45/21)
68%
1000
2 Volosciuc Corneliu
10 (8/2) 97 (60/37)
62%
800
3 Vladut Prelipcean
7 (5/2) 60 (40/20)
67%
700
3 Liviu Amarinei
5 (4/1) 46 (27/19)
59%
700
5 Marius Tiron
6 (4/2) 53 (30/23)
57%
600
5 Bogdan Samson
4 (3/1) 38 (20/18)
53%
600
5 Dragos Botezatu
8 (6/2) 65 (43/22)
66%
600
5 Raileanu Silviu
4 (3/1) 36 (18/18)
50%
600
9 Nicu Gircineanu
6 (4/2) 52 (28/24)
54%
500
Show more
9 Flavian Glont
6 (4/2) 54 (32/22)
59%
500
9 Mircea Axente
5 (3/2) 42 (26/16)
62%
500
9 Cojocariu Gabriel
5 (3/2) 40 (23/17)
58%
500
13 Ion Liviu Manzatu
5 (3/2) 44 (28/16)
64%
400
13 Tiberiu Gabriel Tical
5 (3/2) 39 (20/19)
51%
400
13 Florin Baltag
5 (3/2) 40 (20/20)
50%
400
13 Cheosea Viorel
5 (3/2) 46 (26/20)
57%
400
17 Rata Razvan Andrei
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
300
17 ANDREI AVRAM
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
300
17 Valentin Bahnean
4 (2/2) 33 (14/19)
42%
300
17 Alexandru Nechita
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
300
17 Alexandru Varvaroi
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
300
17 Badoiu Ionut
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
300
17 Nedelcu Bogdan
4 (2/2) 29 (16/13)
55%
300
17 Andrei Vlad Vasile
4 (2/2) 36 (20/16)
56%
300
25 Mihai Suditu
4 (2/2) 39 (22/17)
56%
130
25 Radu Grigoriu
3 (1/2) 23 (7/16)
30%
130
25 Marian Apostol
3 (1/2) 27 (15/12)
56%
130
25 Ion Chiverega
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
130
25 Ovidiu Muntianu
4 (2/2) 36 (19/17)
53%
130
25 Cosmin Mocanu
3 (1/2) 22 (6/16)
27%
130
25 Vlad Scutaru
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
130
25 Valentin Petrosu
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
130
33 Gaburici Dumitru Alexandru
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
120
33 Chiritoiu Liviu
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
120
33 Adrian Bostan
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
120
33 Adrian Chitic
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
120
33 Angelo Pintilie
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
120
33 Narcis Dinu - Vasile
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
120
33 Lucian Mateuta
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
120
33 Radu Catalin Milia
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
120
33 Eduard Jitea
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
120
33 Florin Saveanu
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
120
33 Dan Romaniuc
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
120
33 Mircea Berbecaru
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
120
33 Ionut Grigorov
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
120
33 Cristian Sorin
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
120
33 Dima Alin
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
120
33 Mihai Cerbu
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
120
Entry deadline Jun 3, 2022, 5:00 PM (local time)
Starts Jun 4, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (48 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings CUPA MOLDOVEI
Organizer A.C.S. STAR BILLIARD
Contact Adrian Bostan
More info
Format: Bila 10 piramida dubla. Spargere alternativa.
Turneul este dotat cu premii in bani, trofeu si medalii + puncte in clasamentul StarBilliard
Cursa: primul la 7,pe partea castigatorilor si primul la 6 pe partea pierzatorilor.
Taxa de inscrieri:80 de lei
Primii 8 jucatori sunt premiati
Prezenta in sala ore 09:00
Tragerea la sorti se va efectua vineri pe data 3/06, după ora 18:00 de îndată ce vom avea confirmarea celor înscriși.
Live in pagina de Facebook
inscreiri se pot face si pe numărul de watsup 0744883371 /Adrian Bostan /Organizator turneu

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
Best of 1 sets 
1   
Romania
Florin Baltag
Walk Over
 
2   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Gaburici Dumitru Alexandru
Sat 10:01  Table 1
3   
Romania
Mircea Axente
Romania
Narcis Dinu - Vasile
Sat 10:01  Table 2
4   
Walk Over
Romania
Valentin Petrosu
 
5   
Romania
Bogdan Samson
Walk Over
 
6   
Romania
Mihai Suditu
Romania
Dima Alin
Sat 10:01  Table 3
7   
Romania
Ionut Grigorov
Romania
Nicu Gircineanu
Sat 10:01  Table 4
8   
Walk Over
Romania
Dan Romaniuc
 
9   
Romania
Alexandru Varvaroi
Walk Over
 
10   
Romania
Cosmin Mocanu
Romania
Tiberiu Gabriel Tical
Sat 10:01  Table 5
11   
Romania
Alexandru Nechita
Romania
Marius Tiron
Sat 10:02  Table 6
12   
Walk Over
Romania
Radu Moisa
 
13   
Romania
Raileanu Silviu
Walk Over
 
14   
Romania
Ion Liviu Manzatu
Romania
Volosciuc Corneliu
Sat 10:02  Table 9
15   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Ion Chiverega
Sat 10:02  Table 7
16   
Walk Over
Romania
Badoiu Ionut
 
17   
Romania
Liviu Amarinei
Walk Over
 
18   
Romania
Ovidiu Muntianu
Romania
Radu Catalin Milia
Sat 10:22  Table 8
19   
Romania
Mihai Cerbu
Romania
Valentin Bahnean
Sat 10:02  Table 10
20   
Walk Over
Romania
Cristian Edmond Sorin
 
21   
Romania
ANDREI AVRAM
Walk Over
 
22   
Romania
Mircea Berbeceanu
Romania
Lucian Mateuta
Sat 10:50  Table 1
23   
Romania
Adrian Bostan
Romania
Cojocariu Gabriel
Sat 10:21  Table 8
24   
Walk Over
Romania
Eduard Jitea
 
25   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Walk Over
 
26   
Romania
Flavian Glont
Romania
Cheosea Viorel
Sat 10:42  Table 3
27   
Romania
Vladut Prelipcean
Romania
Florin Saveanu
Sat 10:48  Table 2
28   
Walk Over
Romania
Vlad Scutaru
 
29   
Romania
Marian Apostol
Walk Over
 
30   
Romania
ANDREI GALATANU
Romania
Angelo Pintilie
Sat 10:47 
31   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Adrian Chitic
Sat 10:58  Table 5
32   
Walk Over
Romania
Rata Razvan Andrei
 

Winner round 1

Race to 6
Best of 1 sets 
33   
Romania
Florin Baltag
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 11:22  Table 7
34   
Romania
Mircea Axente
Romania
Valentin Petrosu
Sat 11:57  Table 3
35   
Romania
Bogdan Samson
Romania
Mihai Suditu
Sat 12:52  Table 3
36   
Romania
Nicu Gircineanu
Romania
Dan Romaniuc
Sat 12:14  Table 4
37   
Romania
Alexandru Varvaroi
Romania
Tiberiu Gabriel Tical
Sat 11:35  Table 2
38   
Romania
Marius Tiron
Romania
Radu Grigoriu
Sat 11:51  Table 5
39   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Volosciuc Corneliu
Sat 11:16  Table 9
40   
Romania
Ion Chiverega
Romania
Badoiu Ionut
Sat 11:18  Table 8
41   
Romania
Liviu Amarinei
Romania
Ovidiu Muntianu
Sat 11:24  Table 6
42   
Romania
Valentin Bahnean
Romania
Cristian Edmond Sorin
Sat 11:25  Table 10
43   
Romania
ANDREI AVRAM
Romania
Mircea Berbeceanu
Sat 12:20  Table 1
44   
Romania
Cojocariu Gabriel
Romania
Eduard Jitea
Sat 12:04  Table 7
45   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Cheosea Viorel
Sat 12:31  Table 6
46   
Romania
Vladut Prelipcean
Romania
Vlad Scutaru
Sat 12:31  Table 5
47   
Romania
Marian Apostol
Romania
ANDREI GALATANU
Sat 12:37  Table 9
48   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Rata Razvan Andrei
Sat 12:43  Table 8

Loser round 1

Race to 6
Best of 1 sets 
49   
Walk Over
Romania
Gaburici Dumitru Alexandru
 
50   
Romania
Narcis Dinu - Vasile
Walk Over
 
51   
Walk Over
Romania
Dima Alin
 
52   
Romania
Ionut Grigorov
Walk Over
 
53   
Walk Over
Romania
Cosmin Mocanu
 
54   
Romania
Alexandru Nechita
Walk Over
 
55   
Walk Over
Romania
Ion Liviu Manzatu
 
56   
Romania
Chiritoiu Liviu
Walk Over
 
57   
Walk Over
Romania
Radu Catalin Milia
 
58   
Romania
Mihai Cerbu
Walk Over
 
59   
Walk Over
Romania
Lucian Mateuta
 
60   
Romania
Adrian Bostan
Walk Over
 
61   
Walk Over
Romania
Flavian Glont
 
62   
Romania
Florin Saveanu
Walk Over
 
63   
Walk Over
Romania
Angelo Pintilie
 
64   
Romania
Adrian Chitic
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
Best of 1 sets 
65   
Romania
Gaburici Dumitru Alexandru
Romania
Dragos Botezatu
Sat 14:14  Table 1
66   
Romania
Narcis Dinu - Vasile
Romania
Marian Apostol
Sat 14:15  Table 2
67   
Romania
Dima Alin
Romania
Vlad Scutaru
Sat 13:44  Table 6
68   
Romania
Ionut Grigorov
Romania
Andrei Vlad Vasile
Sat 13:48  Table 10
69   
Romania
Cosmin Mocanu
Romania
Eduard Jitea
Sat 13:55  Table 4
70   
Romania
Alexandru Nechita
Romania
Mircea Berbeceanu
Sat 13:10  Table 1
71   
Romania
Ion Liviu Manzatu
Romania
Cristian Edmond Sorin
Sat 13:06  Table 7
72   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Ovidiu Muntianu
Sat 12:52  Table 4
73   
Romania
Radu Catalin Milia
Romania
Ion Chiverega
Sat 13:05 
74   
Romania
Mihai Cerbu
Romania
Volosciuc Corneliu
Sat 12:57  Table 10
75   
Romania
Lucian Mateuta
Romania
Radu Grigoriu
Sat 13:56  Table 7
76   
Romania
Adrian Bostan
Romania
Alexandru Varvaroi
Sat 14:08 
77   
Romania
Flavian Glont
Romania
Dan Romaniuc
Sat 13:22  Table 2
78   
Romania
Florin Saveanu
Romania
Mihai Suditu
Sat 14:50  Table 3
79   
Romania
Angelo Pintilie
Romania
Valentin Petrosu
Sat 13:22 
80   
Romania
Adrian Chitic
Romania
Florin Baltag
Sat 13:23  Table 5

Winner round 2

Race to 6
Best of 1 sets 
81   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Mircea Axente
Sat 14:18  Table 9
82   
Romania
Bogdan Samson
Romania
Nicu Gircineanu
Sat 15:51  Table 4
83   
Romania
Tiberiu Gabriel Tical
Romania
Marius Tiron
Sat 14:02  Table 8
84   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Badoiu Ionut
Sat 15:26  Table 9
85   
Romania
Liviu Amarinei
Romania
Valentin Bahnean
Sat 14:50  Table 2
86   
Romania
ANDREI AVRAM
Romania
Cojocariu Gabriel
Sat 15:06  Table 4
87   
Romania
Cheosea Viorel
Romania
Vladut Prelipcean
Sat 15:08  Table 1
88   
Romania
ANDREI GALATANU
Romania
Rata Razvan Andrei
Sat 14:54  Table 5

Loser round 3

Race to 6
Best of 1 sets 
89   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Marian Apostol
Sat 15:43  Table 5
90   
Romania
Vlad Scutaru
Romania
Andrei Vlad Vasile
Sat 15:45  Table 10
91   
Romania
Cosmin Mocanu
Romania
Alexandru Nechita
Sat 15:12  Table 8
92   
Romania
Ion Liviu Manzatu
Romania
Ovidiu Muntianu
Sat 15:19  Table 6
93   
Romania
Ion Chiverega
Romania
Volosciuc Corneliu
Sat 15:21  Table 7
94   
Romania
Radu Grigoriu
Romania
Alexandru Varvaroi
Sat 15:44  Table 4
95   
Romania
Flavian Glont
Romania
Mihai Suditu
Sat 16:08  Table 3
96   
Romania
Valentin Petrosu
Romania
Florin Baltag
Sat 15:37  Table 2

Loser round 4

Race to 6
Best of 1 sets 
97   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Badoiu Ionut
Sat 16:56  Table 5
98   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Tiberiu Gabriel Tical
Sat 17:00  Table 10
99   
Romania
Alexandru Nechita
Romania
Nicu Gircineanu
Sat 17:03  Table 4
100   
Romania
Ion Liviu Manzatu
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 16:14  Table 7
101   
Romania
Volosciuc Corneliu
Romania
Rata Razvan Andrei
Sat 16:18  Table 6
102   
Romania
Alexandru Varvaroi
Romania
Cheosea Viorel
Sat 16:16  Table 8
103   
Romania
Flavian Glont
Romania
ANDREI AVRAM
Sat 17:38  Table 3
104   
Romania
Florin Baltag
Romania
Valentin Bahnean
Sat 17:39  Table 7

Winners qualification

Race to 6
Best of 1 sets 
105   
Romania
Mircea Axente
Romania
Bogdan Samson
Sat 17:22  Table 1
106   
Romania
Marius Tiron
Romania
Raileanu Silviu
Sat 16:46  Table 9
107   
Romania
Liviu Amarinei
Romania
Cojocariu Gabriel
Sat 16:22  Table 1
108   
Romania
Vladut Prelipcean
Romania
ANDREI GALATANU
Sat 17:01  Table 6

Loser round 5

Race to 6
Best of 1 sets 
109   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Tiberiu Gabriel Tical
Sat 19:48  Table 5
110   
Romania
Nicu Gircineanu
Romania
Ion Liviu Manzatu
Sat 18:14  Table 4
111   
Romania
Volosciuc Corneliu
Romania
Cheosea Viorel
Sat 17:32  Table 2
112   
Romania
Flavian Glont
Romania
Florin Baltag
Sat 18:41  Table 3

Losers qualification

Race to 6
Best of 1 sets 
113   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Cojocariu Gabriel
Sat 20:00  Table 4
114   
Romania
Nicu Gircineanu
Romania
Vladut Prelipcean
Sat 19:58  Table 1
115   
Romania
Volosciuc Corneliu
Romania
Mircea Axente
Sat 19:00  Table 1
116   
Romania
Flavian Glont
Romania
Marius Tiron
Sat 19:28  Table 3

Quarter final

Race to 6
Best of 1 sets 
117   
Romania
Bogdan Samson
Romania
Volosciuc Corneliu
Sat 21:32 
118   
Romania
Raileanu Silviu
Romania
Vladut Prelipcean
Sat 21:33  Table 2
119   
Romania
Liviu Amarinei
Romania
Dragos Botezatu
Sat 21:33  Table 3
120   
Romania
ANDREI GALATANU
Romania
Marius Tiron
Sat 21:33  Table 4

Semi final

Race to 6
Best of 1 sets 
121   
Romania
Volosciuc Corneliu
Romania
Vladut Prelipcean
Sat 22:57  Table 1
122   
Romania
Liviu Amarinei
Romania
ANDREI GALATANU
Sat 22:57  Table 3

Final

Race to 6
Best of 1 sets 
123   
Romania
Volosciuc Corneliu
Romania
ANDREI GALATANU
Sun 00:06  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants