Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 9, 2019

Crown Hunter Series 2019 #7

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hoa Nguyen
8 (7/1) 38 (30/8)
79%
50
2 Sander Tetelepta
8 (5/3) 40 (23/17)
58%
35
3 Bob Worku
6 (4/2) 27 (17/10)
63%
25
3 Ray Zwaan
7 (5/2) 33 (18/15)
55%
25
5 Navin Ramkhelawan
5 (4/1) 25 (16/9)
64%
20
5 Wiresh La
5 (3/2) 24 (14/10)
58%
20
5 Paul Meerzorg
SPC Capelle
6 (5/1) 26 (18/8)
69%
20
5 Bart van den Berg
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
20
9 Jok Tang
5 (4/1) 18 (12/6)
67%
15
Show more
9 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 20 (9/11)
45%
15
9 Dennis Tahapary
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
15
9 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
15
9 Stein Posthuma
4 (3/1) 14 (9/5)
64%
15
9 Rodrigo Matias
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
15
9 Alvin Stevens
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
15
9 E a Costa
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
15
17 Patrick Lie-kiauw
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
10
17 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
3 (2/1) 14 (7/7)
50%
10
17 Sigfried Janga
3 (2/1) 13 (7/6)
54%
10
17 Zumfer Benquku
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
10
17 Stephen Reiziger
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
10
17 Jacob Normand
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Tommy Leung
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
25 Theo Schutte
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
5
25 Roy Al Ayoubi
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Patrick de Vries
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
5
25 Robin Vismara
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
5
25 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
25 Ronny Koolen
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
25 Alex Van galen
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
33 Harry Strörmann
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
5
33 Jayden Sewgobind
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
33 Jayden Brouwer
4 (0/4) 18 (6/12)
33%
5
Entry deadline Jun 9, 2019, 11:30 AM (local time)
Starts Jun 9, 2019, 11:30 AM (local time)
Format Round robin (36 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 40%, #2: 25%, #3: 12,5%) en de winnaar van de SKO-B-ronde (10%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (11e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paul Meerzorg 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Ray Zwaan 4 3 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 3
3 Zumfer Benquku 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Wim Terlingen 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
5 Jayden Brouwer 4 0 0 4 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wiresh La 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
2 Rodrigo Matias 3 2 0 1 8 6 2 0 0 0 0.571 2
3 Hugo Leung 3 2 0 1 7 7 0 0 0 0 0.5 2
4 Aidan Mauricio 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stein Posthuma 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Dennis Tahapary 3 2 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 2
3 Jacob Normand 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
4 Alex Van galen 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hoa Nguyen 4 3 0 1 11 3 8 0 0 0 0.786 3
2 Sander Tetelepta 4 2 0 2 8 6 2 0 0 0 0.571 2
3 Patrick Lie-kiauw 4 2 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
4 Robin Vismara 4 2 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
5 Harry Strörmann 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 E a Costa 3 2 0 1 8 4 4 3 0 0 0.667 2
2 Awin Sewgobind 3 2 0 1 8 7 1 0 0 0 0.533 2
3 Sigfried Janga 3 2 0 1 7 6 1 0 0 0 0.538 2
4 Roy Al Ayoubi 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
5 Thomas Hulshof 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Navin Ramkhelawan 3 3 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Bob Worku 3 2 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 2
3 Tommy Leung 3 1 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
4 Ronny Koolen 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bart van den Berg 3 2 0 1 8 6 2 0 0 0 0.571 2
2 Niels van Adrichem 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
3 Peter Bron 3 1 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
4 Theo Schutte 3 1 0 2 3 8 -5 0 0 0 0.273 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jok Tang 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Alvin Stevens 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 Stephen Reiziger 4 2 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 2
4 Patrick de Vries 4 1 0 3 3 10 -7 0 0 0 0.231 1
5 Jayden Sewgobind 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Jayden Brouwer
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 12:45  Table 10
2-A   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 12:23  Table 8
3-B   
Netherlands
Aidan Mauricio
Suriname
Wiresh La
Sun 12:26  Table 9
4-B   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Hugo Leung
Sun 12:38  Table 15
5-C   
Netherlands
Dennis Tahapary
Netherlands
Alex Van galen
Sun 12:43  Table 7
6-C   
United States
Jacob Normand
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 12:27  Table 10
7-D   
Italy
Robin Vismara
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:27  Table 11
8-D   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 12:39  Table 9
9-E   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Thomas Hulshof
Sun 12:25  Table 15
10-E   
Netherlands
Sigfried Janga
Portugal
Alex Costa
Sun 12:27  Table 16
11-F   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:28  Table 17
12-F   
Netherlands
Tommy Leung
Netherlands
Ronny Koolen
Sun 12:41  Table 11
13-G   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Peter Bron
Sun 12:23  Table 7
14-G   
Netherlands
Bart van den Berg
Netherlands
Theo Schutte
Sun 12:25  Table 18
15-H   
Netherlands
Jayden Sewgobind
Netherlands
Jok Tang
Sun 12:47  Table 17
16-H   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Patrick de Vries
Sun 12:50  Table 8

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 13:19  Table 10
18-A   
Netherlands
Jayden Brouwer
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 13:20  Table 17
19-B   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Hugo Leung
Sun 13:08  Table 11
20-B   
Suriname
Wiresh La
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:13  Table 8
21-C   
Netherlands
Dennis Tahapary
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 13:25  Table 18
22-C   
Netherlands
Alex Van galen
United States
Jacob Normand
Sun 13:38  Table 9
23-D   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 13:08  Table 16
24-D   
Italy
Robin Vismara
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 12:52  Table 16
25-E   
Netherlands
Thomas Hulshof
Portugal
Alex Costa
Sun 12:54  Table 18
26-E   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 12:56  Table 9
27-F   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Ronny Koolen
Sun 13:10  Table 15
28-F   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Tommy Leung
Sun 13:19  Table 7
29-G   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:03  Table 17
30-G   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 13:29  Table 15
31-H   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Patrick de Vries
Sun 13:39  Table 8
32-H   
Netherlands
Jayden Sewgobind
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 13:24  Table 16

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 14:43  Table 17
34-A   
Netherlands
Wim Terlingen
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:19  Table 17
35-B   
Netherlands
Aidan Mauricio
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:59  Table 8
36-B   
Netherlands
Hugo Leung
Suriname
Wiresh La
Sun 14:09  Table 9
37-C   
Netherlands
Dennis Tahapary
United States
Jacob Normand
Sun 14:11  Table 10
38-C   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Alex Van galen
Sun 14:23  Table 8
39-D   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 14:12  Table 7
40-D   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 14:32  Table 15
41-E   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:35  Table 18
42-E   
Netherlands
Thomas Hulshof
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:33  Table 7
43-F   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Tommy Leung
Sun 14:36  Table 11
44-F   
Netherlands
Ronny Koolen
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:39  Table 16
45-G   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 14:45  Table 10
46-G   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:46  Table 9
47-H   
Netherlands
Patrick de Vries
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 14:55  Table 8
48-H   
Netherlands
Jok Tang
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:56  Table 15

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Ray Zwaan
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 13:48  Table 17
50-A   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Jayden Brouwer
Sun 13:50  Table 16
51-D   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:42  Table 10
52-D   
Netherlands
Harry Strörmann
Italy
Robin Vismara
Sun 13:44  Table 11
53-E   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:47  Table 18
54-E   
Portugal
Alex Costa
R3
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 13:51  Table 7
55-H   
Netherlands
Stephen Reiziger
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:56  Table 15
56-H   
Netherlands
Patrick de Vries
Netherlands
Jayden Sewgobind
Sun 14:06  Table 11

Round 5

Race to 3
57-A   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Jayden Brouwer
Sun 14:57  Table 11
58-A   
Netherlands
Ray Zwaan
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:08  Table 9
59-D   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Italy
Robin Vismara
Sun 14:58  Table 16
60-D   
Netherlands
Sander Tetelepta
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:59  Table 7
61-E   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:04  Table 17
62-E   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Thomas Hulshof
  Table 10
63-H   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Jayden Sewgobind
Sun 15:15  Table 8
64-H   
Netherlands
Stephen Reiziger
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:16  Table 10

Last sixteen

Race to 4
65   
Netherlands
Paul Meerzorg
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:57  Table 11
66   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Bob Worku
Sun 15:55  Table 8
67   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 16:18  Table 7
68   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 15:55  Table 9
69   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 15:55  Table 7
70   
Netherlands
Sander Tetelepta
Portugal
Alex Costa
Sun 16:22  Table 9
71   
Netherlands
Dennis Tahapary
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:56  Table 10
72   
Netherlands
Ray Zwaan
Netherlands
Jok Tang
Sun 16:15  Table 8

Quarter final

Race to 4
73   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Bob Worku
Sun 16:28  Table 11
74   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 16:52  Table 10
75   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 17:06  Table 7
76   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 16:45  Table 8

Semi final

Race to 5
77   
Netherlands
Bob Worku
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 17:17  Table 9
78   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 17:45  Table 7

Final

Race to 6
79   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 18:24  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment