Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 7, 2019

Crown Hunter Series 2019 #3

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mervin Saib
8 (8/0) 37 (27/10)
73%
50
2 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
8 (6/2) 34 (21/13)
62%
35
3 Jiwan Chaturi
6 (4/2) 25 (14/11)
56%
25
3 Valen Tino
7 (5/2) 27 (15/12)
56%
25
5 Tom Innemee
Hague 5
6 (4/2) 22 (13/9)
59%
20
5 Navin Ramkhelawan
6 (4/2) 19 (13/6)
68%
20
5 Bob Worku
6 (5/1) 20 (13/7)
65%
20
5 Zumfer Benquku
6 (4/2) 20 (12/8)
60%
20
9 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
15
Show more
9 Carsten Florijn
5 (3/2) 16 (7/9)
44%
15
9 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 17 (10/7)
59%
15
9 Andrej Karamesic
5 (4/1) 17 (12/5)
71%
15
9 Peter de Swart
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
15
9 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (3/1) 13 (7/6)
54%
15
9 Lennert Duyn
4 (3/1) 13 (10/3)
77%
15
9 Bart van den Berg
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
15
17 Theo Schutte
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Mohammed El Farisi
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Ben Zaza
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Alvin Stevens
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Satoru Sakai
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Jeroen van Uffelen
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Mario Pušić
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Harrison Janga
3 (1/2) 9 (5/4)
56%
10
25 Jok Tang
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
25 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
5
25 Ray Zwaan
4 (1/3) 12 (6/6)
50%
5
25 Viktor Sandalis
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
5
25 Lynn Pijpers
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Sigfried Janga
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
5
25 Rodrigo Matias
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
5
25 E a Costa
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
33 Karin Roijen
4 (0/4) 12 (3/9)
25%
5
33 Nathalie Slagboom
4 (0/4) 12 (0/12)
0%
5
33 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
33 Roel Woudenberg
4 (0/4) 12 (4/8)
33%
5
33 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
33 Alex Van galen
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
Entry deadline Apr 7, 2019, 11:09 AM (local time)
Starts Apr 7, 2019, 11:30 AM (local time)
Format Round robin (39 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
UPDATE 5-APR: Vanwege afmeldingen zijn er weer spots beschikbaar.

UPDATE 28-FEB: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Meld je aan voor de reservelijst door een CueScore-comment achter te laten.

(( RESERVELIJST ))
1. ....
2. ...
3. ...
4. ...

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 40%, #2: 25%, #3: 12,5%) en de winnaar van de SKO-B-ronde (10%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (11e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Pool-and-Billiards-Delfts-Road-To-The-Crown-Ranking-House-Tournaments-300275997181589/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Andrej Karamesic 4 4 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 4
2 Peter de Swart 4 3 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Ben Zaza 4 2 0 2 7 5 2 2 0 0 0.583 2
4 Ray Zwaan 4 1 0 3 6 6 0 0 0 0 0.5 1
5 Nathalie Slagboom 4 0 0 4 0 12 -12 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wim Terlingen 3 3 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 3
2 Bart van den Berg 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Harrison Janga 3 1 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 1
4 E a Costa 3 0 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Carsten Florijn 4 3 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 3
2 Niels van Adrichem 4 3 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Jeroen van Uffelen 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Rodrigo Matias 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
5 Roel Woudenberg 4 0 0 4 4 8 -4 0 0 0 0.333 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mervin Saib 4 4 0 0 12 0 12 0 0 0 1 4
2 Aidan Mauricio 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
3 Alvin Stevens 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Lynn Pijpers 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
5 Alex Van galen 4 0 0 4 1 11 -10 0 0 0 0.083 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Valen Tino 4 3 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 3
2 Peter Bron 4 3 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Satoru Sakai 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Sigfried Janga 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
5 Karin Roijen 4 0 0 4 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lennert Duyn 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Jiwan Chaturi 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Mohammed El Farisi 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Jok Tang 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
5 Marios Spyropoulos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Navin Ramkhelawan 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Zumfer Benquku 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
3 Theo Schutte 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Viktor Sandalis 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
5 Michael Da Costa Goncalo 4 0 0 4 1 11 -10 0 0 0 0.083 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bob Worku 4 4 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 4
2 Tom Innemee 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
3 Mario Pušić 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Awin Sewgobind 4 1 0 3 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
5 Laurenze Meskers 4 0 0 4 1 11 -10 0 0 0 0.083 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Ben Zaza
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 12:32  Table 8
2-A   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 12:33  Table 11
3-B   
Portugal
Alex Costa
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Sun 12:33  Table 10
4-B   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 12:32  Table 9
5-C   
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 12:32  Table 7
6-C   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 12:32  Table 15
7-D   
Netherlands
Alex Van galen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 12:32  Table 16
8-D   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:33  Table 17
9-E   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 12:33  Table 18
10-E   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Peter Bron
Sun 12:53  Table 15
11-F   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Jok Tang
Sun 12:50  Table 18
12-F   
Netherlands
Lennert Duyn
Marios Spyropoulos
 
13-G   
Kosovo
Zumfer Benquku
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 12:52  Table 17
14-G   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Viktor Sandalis
Sun 12:55  Table 8
15-H   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Bob Worku
Sun 12:56  Table 10
16-H   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Tom Innemee
Sun 12:57  Table 9

Round 2

Race to 3
17-A   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 13:25  Table 15
18-A   
Netherlands
Ben Zaza
R2
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 13:01  Table 7
19-B   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 13:29  Table 7
20-B   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:30  Table 9
21-C   
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 13:37  Table 18
22-C   
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 13:02  Table 11
23-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Mervin Saib
Sun 13:45  Table 11
24-D   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:07  Table 16
25-E   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:55  Table 18
26-E   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Karin Roijen
Sun 13:17  Table 18
27-F   
Netherlands
Jok Tang
Marios Spyropoulos
 
28-F   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Sun 13:19  Table 8
29-G   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Viktor Sandalis
Sun 13:47  Table 15
30-G   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:21  Table 17
31-H   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Tom Innemee
Sun 13:49  Table 17
32-H   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 13:22  Table 10

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Ray Zwaan
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 14:35  Table 17
34-A   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Peter de Swart
Sun 14:37  Table 18
35-B   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:52  Table 10
36-B   
Netherlands
Bart van den Berg
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Sun 14:37  Table 9
37-C   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:00  Table 11
38-C   
Netherlands
Carsten Florijn
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:41  Table 15
39-D   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:44  Table 8
40-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 14:58  Table 16
41-E   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:22  Table 9
42-E   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:03  Table 7
43-F   
Marios Spyropoulos
Netherlands
Mohammed El - Farisi
 
44-F   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 15:03  Table 9
45-G   
Netherlands
Viktor Sandalis
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:03  Table 18
46-G   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:05  Table 15
47-H   
Netherlands
Tom Innemee
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:07  Table 17
48-H   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 15:12  Table 8

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Peter de Swart
Sun 13:50  Table 8
50-A   
Netherlands
Ray Zwaan
Netherlands
Ben Zaza
Sun 14:02  Table 10
51-C   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:57  Table 16
52-C   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 14:16  Table 8
53-D   
Netherlands
Aidan Mauricio
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 14:02  Table 9
54-D   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Alex Van galen
Sun 14:15  Table 18
55-E   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:05  Table 7
56-E   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Valen Tino
Sun 14:23  Table 10
57-F   
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 14:09  Table 17
58-F   
Marios Spyropoulos
Netherlands
Jiwan Chaturi
 
59-G   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:13  Table 15
60-G   
Netherlands
Viktor Sandalis
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:27  Table 7
61-H   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 14:13  Table 11
62-H   
Netherlands
Tom Innemee
Croatia
Mario Pušić
Sun 14:31  Table 16

Round 5

Race to 3
63-A   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Ben Zaza
Sun 15:21  Table 10
64-A   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 15:24  Table 15
65-C   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 15:31  Table 18
66-C   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 15:46  Table 10
67-D   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Alex Van galen
Sun 15:32  Table 7
68-D   
Netherlands
Aidan Mauricio
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:33  Table 8
69-E   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Valen Tino
Sun 15:34  Table 16
70-E   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 16:03  Table 11
71-F   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 15:45  Table 11
72-F   
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:45  Table 17
73-G   
Netherlands
Theo Schutte
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:48  Table 15
74-G   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:57  Table 9
75-H   
Netherlands
Laurenze Meskers
Croatia
Mario Pušić
Sun 15:51  Table 18
76-H   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Bob Worku
Sun 15:57  Table 16

Last sixteen

Race to 3
77   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Tom Innemee
Sun 17:03  Table 7
78   
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 16:35  Table 9
79   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Peter Bron
Sun 17:08  Table 9
80   
Netherlands
Bart van den Berg
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:35  Table 7
81   
Netherlands
Wim Terlingen
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 16:35  Table 11
82   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Valen Tino
Sun 16:36  Table 8
83   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 16:36  Table 10
84   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Bob Worku
Sun 17:08  Table 11

Quarter final

Race to 3
85   
Netherlands
Tom Innemee
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 17:47  Table 8
86   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:48  Table 7
87   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Valen Tino
Sun 17:25  Table 10
88   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Bob Worku
Sun 17:53  Table 9

Semi final

Race to 4
89   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Mervin Saib
Sun 18:32  Table 8
90   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 18:25  Table 7

Final

Race to 5
91   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Niels van Adrichem
R1
Sun 19:35  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment