Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 8, 2019

Crown Hunter Series 2019 #19 (SUPER-SUNDAY)

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
8 (8/0) 42 (32/10)
76%
250
2 Hassan Osman
8 (7/1) 43 (31/12)
72%
180
3 Adam Kiernicki
6 (4/2) 30 (15/15)
50%
140
3 Mario Martokarijo
7 (5/2) 41 (24/17)
59%
140
5 Ritesh Badal
6 (4/2) 29 (18/11)
62%
100
5 Mitchel Knuever
6 (5/1) 27 (18/9)
67%
100
5 Zumfer Benquku
6 (4/2) 26 (15/11)
58%
100
5 Alastair Greene
6 (4/2) 24 (14/10)
58%
100
9 Jok Tang
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
60
Show more
9 Patrick Lie-kiauw
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
60
9 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
5 (4/1) 20 (15/5)
75%
60
9 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
60
9 Wiresh La
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
60
9 Kevin Diks
5 (4/1) 23 (13/10)
57%
60
9 Satoru Sakai
5 (4/1) 23 (14/9)
61%
60
9 Sohrab Atmar
5 (2/3) 22 (10/12)
45%
60
17 Peter Knuever
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
50
17 Sander Tetelepta
4 (2/2) 16 (10/6)
63%
50
17 Jan Smeels
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
50
17 H.F. Chen
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
50
17 Lynn Pijpers
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
50
17 Robin Vismara
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
50
17 Mario Pušić
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
50
17 Jochem Blonk
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
50
25 Theo Schutte
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
40
25 Sigfried Janga
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
40
25 Alvin Stevens
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
40
25 Jeroen van Uffelen
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
40
25 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
40
25 Harry Strörmann
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
40
25 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
40
25 E a Costa
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
40
33 Willy Tse
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
30
33 Alex Van galen
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
30
33 Bart van den Berg
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
30
33 Sekandar Atmar
4 (0/4) 18 (6/12)
33%
30
33 Yvo Tieleman
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
30
33 Dennis Andrade
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
30
33 Maiwand Hafiz
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
30
Entry deadline Dec 8, 2019, 12:00 PM (local time)
Starts Dec 8, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (39 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 08-12: Nog 1 spot beschikbaar!

UPDATE 14-10: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Laat een CueScore-comment achter als je op de reservelijst wilt.

RESERVELIJST:
1. ...
2. ...

----

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem, spelers onder 16 jaar worden verdeeld over de poules.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 37,5%, #2: 22,5%, #3: 14%) en de finalisten van de SKO-B-ronde (#1: 8%, #2: 4%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
* 8 en 29 september (9/10-ball),
* 13 [S] en 27 oktober (8/9-ball),
* 17 en 24 november (10/8-ball),
* 8 [S] en 22 december (9/10-ball)
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (13e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hassan Osman 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Mario Martokarijo 4 3 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 3
3 Peter Knuever 4 2 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
4 Wim Terlingen 4 1 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
5 Yvo Tieleman 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Lie-kiauw 3 2 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 2
2 Adam Kiernicki 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
3 Robin Vismara 3 1 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
4 Alvin Stevens 3 1 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Satoru Sakai 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Jok Tang 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 H.F. Chen 4 1 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
4 Jeroen van Uffelen 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 Alex Van galen 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mitchel Knuever 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Wiresh La 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 Mario Pušić 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
4 Theo Schutte 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Willy Tse 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan van Lierop 4 4 0 0 12 0 12 0 0 0 1 4
2 Niels van Adrichem 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Jan Smeels 4 2 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
4 E a Costa 4 1 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
5 Maiwand Hafiz 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ritesh Badal 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
2 Zumfer Benquku 4 3 0 1 9 4 5 0 0 0 0.692 3
3 Jochem Blonk 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Michael Da Costa Goncalo 4 2 0 2 7 10 -3 0 0 0 0.412 2
5 Sekandar Atmar 4 0 0 4 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Bron 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Alastair Greene 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Lynn Pijpers 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Harry Strörmann 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
5 Dennis Andrade 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kevin Diks 4 4 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 4
2 Sohrab Atmar 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
3 Sander Tetelepta 4 2 0 2 10 6 4 0 0 0 0.625 2
4 Sigfried Janga 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Bart van den Berg 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Yvo Tieleman
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:17  Table 8
2-A   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Peter Knuever
Sun 12:19  Table 15
3-B   
Italy
Robin Vismara
Poland
Adam Kiernicki
Sun 12:17  Table 9
4-B   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 12:17  Table 10
5-C   
Netherlands
H.F. Chen
Netherlands
Jok Tang
Sun 12:17  Table 11
6-C   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Alex Van galen
Sun 12:36  Table 17
7-D   
Suriname
Wiresh La
Croatia
Mario Pušić
Sun 12:17  Table 16
8-D   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 12:17  Table 17
9-E   
Netherlands
Niels van Adrichem
Portugal
E a Costa
Sun 12:17  Table 18
10-E   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 12:18  Table 7
11-F   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 12:38  Table 10
12-F   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Jochem Blonk
Sun 12:39  Table 9
13-G   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Peter Bron
Sun 12:41  Table 16
14-G   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 12:43  Table 8
15-H   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Kevin Diks
Sun 12:48  Table 15
16-H   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 12:49  Table 7

Round 2

Race to 3
17-A   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Peter Knuever
Sun 13:08  Table 8
18-A   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:05  Table 17
19-B   
Italy
Robin Vismara
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:08  Table 16
20-B   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:11  Table 10
21-C   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Alex Van galen
Sun 13:20  Table 7
22-C   
Netherlands
H.F. Chen
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 12:53  Table 11
23-D   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 13:11  Table 11
24-D   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Willy Tse
Sun 12:56  Table 18
25-E   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 13:13  Table 15
26-E   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Maiwand Hafiz
Sun 13:25  Table 8
27-F   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Jochem Blonk
Sun 13:28  Table 18
28-F   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Sekandar Atmar
Sun 13:27  Table 10
29-G   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 13:35  Table 11
30-G   
Netherlands
Dennis Andrade
Ireland
Alastair Greene
Sun 13:09  Table 9
31-H   
Netherlands
Kevin Diks
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 13:29  Table 17
32-H   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 13:30  Table 16

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:48  Table 9
34-A   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:35  Table 15
35-B   
Italy
Robin Vismara
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:40  Table 7
36-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:55  Table 18
37-C   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 14:00  Table 8
38-C   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:06  Table 11
39-D   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Willy Tse
Sun 13:45  Table 8
40-D   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:05  Table 7
41-E   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Maiwand Hafiz
Sun 14:10  Table 10
42-E   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Jan Smeels
Sun 14:09  Table 16
43-F   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Sekandar Atmar
Sun 14:11  Table 17
44-F   
Netherlands
Ritesh Badal
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:13  Table 15
45-G   
Netherlands
Harry Strörmann
Ireland
Alastair Greene
Sun 14:15  Table 9
46-G   
Netherlands
Peter Bron
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 14:26  Table 18
47-H   
Netherlands
Bart van den Berg
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 14:30  Table 10
48-H   
Netherlands
Kevin Diks
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:31  Table 8

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:41  Table 17
50-A   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 14:36  Table 7
51-C   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:49  Table 18
52-C   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
H.F. Chen
Sun 14:38  Table 16
53-D   
Netherlands
Willy Tse
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:43  Table 15
54-D   
Netherlands
Mitchel Knuever
Suriname
Wiresh La
Sun 14:39  Table 9
55-E   
Netherlands
Maiwand Hafiz
Netherlands
Jan Smeels
Sun 14:44  Table 11
56-E   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:50  Table 10
57-F   
Netherlands
Sekandar Atmar
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:02  Table 9
58-F   
Netherlands
Jochem Blonk
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:06  Table 15
59-G   
Ireland
Alastair Greene
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 15:07  Table 8
60-G   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 15:08  Table 17
61-H   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:11  Table 7
62-H   
Netherlands
Bart van den Berg
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 15:09  Table 11

Round 5

Race to 3
63-A   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 15:14  Table 10
64-A   
Netherlands
Wim Terlingen
Sudan
Hassan Osman
Sun 15:14  Table 16
65-C   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
H.F. Chen
Sun 15:30  Table 15
66-C   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:29  Table 8
67-D   
Netherlands
Theo Schutte
Suriname
Wiresh La
Sun 15:20  Table 18
68-D   
Netherlands
Willy Tse
Croatia
Mario Pušić
Sun 15:30  Table 17
69-E   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 15:34  Table 16
70-E   
Netherlands
Maiwand Hafiz
Portugal
E a Costa
Sun 15:38  Table 9
71-F   
Kosovo
Zumfer Benquku
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:38  Table 18
72-F   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 15:46  Table 10
73-G   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 15:47  Table 11
74-G   
Ireland
Alastair Greene
Netherlands
Peter Bron
Sun 15:52  Table 17
75-H   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 16:03  Table 15
76-H   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Kevin Diks
Sun 15:54  Table 16

Last sixteen

Race to 4
77   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 16:31  Table 8
78   
Netherlands
Satoru Sakai
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 16:31  Table 9
79   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 16:31  Table 7
80   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Peter Bron
Sun 16:31  Table 10
81   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Ireland
Alastair Greene
Sun 17:03  Table 9
82   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 17:00  Table 7
83   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 16:58  Table 11
84   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Kevin Diks
Sun 16:33  Table 11

Quarter final

Race to 5
85   
Sudan
Hassan Osman
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 17:12  Table 8
86   
Netherlands
Mitchel Knuever
Poland
Adam Kiernicki
Sun 17:35  Table 7
87   
Ireland
Alastair Greene
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 17:32  Table 9
88   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:38  Table 10

Semi final

Race to 5
89   
Sudan
Hassan Osman
Poland
Adam Kiernicki
Sun 18:13  Table 7
90   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:36  Table 8

Final

Race to 6
91   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:41  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment