Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 17, 2019

Crown Hunter Series 2019 #17

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Aad van Delft
7 (7/0) 44 (31/13)
70%
50
2 Bob Worku
7 (5/2) 45 (26/19)
58%
35
3 Sander Tetelepta
6 (5/1) 37 (23/14)
62%
25
3 Wiresh La
6 (4/2) 32 (19/13)
59%
25
5 Richard Kema
5 (3/2) 25 (13/12)
52%
20
5 Lynn Pijpers
5 (4/1) 33 (19/14)
58%
20
5 Rick Telehala
5 (4/1) 29 (19/10)
66%
20
5 Hassan Osman
5 (3/2) 28 (17/11)
61%
20
9 Mirjam Alfons
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
15
Show more
9 Mervin Saib
4 (3/1) 24 (15/9)
63%
15
9 Mario Martokarijo
4 (3/1) 23 (15/8)
65%
15
9 Navin Ramkhelawan
4 (2/2) 23 (14/9)
61%
15
9 Jiwan Chaturi
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
15
9 Satoru Sakai
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
15
9 Dennis Andrade
4 (1/3) 20 (8/12)
40%
15
9 Jeffrey Johannis
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
15
17 Patrick Lie-kiauw
3 (2/1) 16 (8/8)
50%
10
17 Theo Schutte
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
10
17 Alvin Stevens
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
10
17 Zumfer Benquku
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
10
17 Mario Pušić
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
10
17 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
3 (2/1) 18 (9/9)
50%
10
17 E a Costa
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
10
17 Yvo Tieleman
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
10
25 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
5
25 Ritesh Badal
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
5
25 Willy Tse
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
5
25 Sigfried Janga
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
5
25 Rodrigo Matias
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
5
25 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
5
25 Harry Strörmann
3 (0/3) 14 (2/12)
14%
5
25 René Roelofs
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
5
Entry deadline Nov 17, 2019, 11:00 AM (local time)
Starts Nov 17, 2019, 11:30 AM (local time)
Format Round robin (32 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 16-10: Er zijn weer spots beschikbaar!

UPDATE 14-10: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Laat een CueScore-comment achter als je op de reservelijst wilt.

RESERVELIJST:
1.
2. ...

----

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem, spelers onder 16 jaar worden verdeeld over de poules.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 37,5%, #2: 22,5%, #3: 14%) en de finalisten van de SKO-B-ronde (#1: 8%, #2: 4%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
* 8 en 29 september (9/10-ball),
* 13 [S] en 27 oktober (8/9-ball),
* 17 en 24 november (10/8-ball),
* 8 [S] en 22 december (9/10-ball)
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (13e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mirjam Alfons 3 2 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 2
2 Satoru Sakai 3 2 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 2
3 Wim Terlingen 3 2 0 1 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 René Roelofs 3 0 0 3 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Bob Worku 3 2 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 2
3 Zumfer Benquku 3 1 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 1
4 Sigfried Janga 3 0 0 3 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sander Tetelepta 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Jeffrey Johannis 3 2 0 1 8 7 1 0 0 0 0.533 2
3 Yvo Tieleman 3 1 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
4 Awin Sewgobind 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lynn Pijpers 3 3 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 3
2 Wiresh La 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
3 E a Costa 3 1 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 1
4 Michael Da Costa Goncalo 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mervin Saib 3 3 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 3
2 Navin Ramkhelawan 3 2 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 2
3 Theo Schutte 3 1 0 2 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
4 Rodrigo Matias 3 0 0 3 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Aad van Delft 3 3 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 3
2 Dennis Andrade 3 1 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 1
3 Mario Pušić 3 1 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
4 Willy Tse 3 1 0 2 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jiwan Chaturi 3 2 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 2
2 Richard Kema 3 2 0 1 9 4 5 0 0 0 0.692 2
3 Patrick Lie-kiauw 3 2 0 1 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Harry Strörmann 3 0 0 3 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rick Telehala 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Hassan Osman 3 2 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 2
3 Alvin Stevens 3 1 0 2 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
4 Ritesh Badal 3 0 0 3 3 12 -9 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
René Roelofs
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 12:41  Table 7
2-A   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 13:10  Table 15
3-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 12:42  Table 8
4-B   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 12:42  Table 9
5-C   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 12:42  Table 10
6-C   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 12:42  Table 11
7-D   
Suriname
Wiresh La
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 12:42  Table 15
8-D   
Portugal
Alex Costa
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 12:43  Table 16
9-E   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:43  Table 17
10-E   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:43  Table 18
11-F   
Netherlands
Adrie van Delft
Croatia
Mario Pušić
Sun 13:12  Table 17
12-F   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Willy Tse
Sun 13:17  Table 9
13-G   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 13:18  Table 18
14-G   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Richard Kema
Sun 13:22  Table 10
15-H   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 13:28  Table 16
16-H   
Indonesia
Alvin Stevens
Sudan
Hassan Osman
Sun 13:34  Table 11

Round 2

Race to 4
17-A   
Netherlands
René Roelofs
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:08  Table 16
18-A   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 14:11  Table 18
19-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:45  Table 17
20-B   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:52  Table 10
21-C   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 13:38  Table 7
22-C   
Netherlands
Yvo Tieleman
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 13:43  Table 8
23-D   
Suriname
Wiresh La
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:46  Table 18
24-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Portugal
Alex Costa
Sun 13:55  Table 9
25-E   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:22  Table 15
26-E   
Netherlands
Mervin Saib
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:03  Table 15
27-F   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Willy Tse
Sun 14:04  Table 11
28-F   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 14:25  Table 17
29-G   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Richard Kema
Sun 14:34  Table 7
30-G   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 14:35  Table 10
31-H   
Netherlands
Rick Telehala
Sudan
Hassan Osman
Sun 14:37  Table 9
32-H   
Netherlands
Ritesh Badal
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:39  Table 16

Round 3

Race to 4
33-A   
Netherlands
René Roelofs
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 14:51  Table 8
34-A   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:57  Table 17
35-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Bob Worku
Sun 14:48  Table 11
36-B   
Netherlands
Sigfried Janga
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:49  Table 15
37-C   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 15:08  Table 10
38-C   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 15:11  Table 9
39-D   
Suriname
Wiresh La
Portugal
Alex Costa
Sun 14:50  Table 18
40-D   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:12  Table 8
41-E   
Netherlands
Theo Schutte
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:23  Table 11
42-E   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:59  Table 7
43-F   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 15:27  Table 16
44-F   
Netherlands
Willy Tse
Croatia
Mario Pušić
Sun 15:30  Table 18
45-G   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 15:35  Table 17
46-G   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 15:36  Table 10
47-H   
Netherlands
Rick Telehala
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:44  Table 15
48-H   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 16:00  Table 8

Last sixteen

Race to 4
49   
Netherlands
Mirjam Alfons
Sudan
Hassan Osman
Sun 16:34  Table 7
50   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 16:34  Table 8
51   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:34  Table 9
52   
Netherlands
Bob Worku
R1
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 17:08  Table 7
53   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Richard Kema
Sun 17:12  Table 8
54   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Mervin Saib
Sun 17:01  Table 11
55   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Adrie van Delft
Sun 16:34  Table 10
56   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Rick Telehala
Sun 16:34  Table 11

Quarter final

Race to 5
57   
Sudan
Hassan Osman
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 17:45  Table 7
58   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Bob Worku
Sun 17:46  Table 9
59   
Netherlands
Richard Kema
Suriname
Wiresh La
Sun 18:01  Table 8
60   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Rick Telehala
Sun 17:23  Table 10

Semi final

Race to 5
61   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Bob Worku
Sun 19:02  Table 7
62   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Adrie van Delft
Sun 18:30  Table 8

Final

Race to 5
63   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Adrie van Delft
Sun 20:00  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment