Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 28, 2019

Crown Hunter Series 2019 #10

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Richard Floris
8 (7/1) 41 (27/14)
66%
50
2 Stein Posthuma
8 (6/2) 44 (27/17)
61%
35
3 Ronald van Adrichem
7 (5/2) 30 (20/10)
67%
25
3 Rogier Werle
7 (5/2) 33 (21/12)
64%
25
5 Mario Martokarijo
6 (4/2) 21 (14/7)
67%
20
5 Keith Gonesh
SPC Capelle
7 (4/3) 27 (16/11)
59%
20
5 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
6 (3/3) 26 (12/14)
46%
20
5 Lennert Duyn
6 (5/1) 27 (19/8)
70%
20
9 Hoa Nguyen
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
15
Show more
9 Sander Tetelepta
6 (4/2) 27 (16/11)
59%
15
9 Bob Worku
5 (3/2) 19 (9/10)
47%
15
9 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
5 (2/3) 26 (13/13)
50%
15
9 Anh Thien Bui
5 (2/3) 19 (9/10)
47%
15
9 Ramin Ismayilov
5 (3/2) 18 (9/9)
50%
15
9 Sigfried Janga
5 (4/1) 18 (12/6)
67%
15
9 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 25 (12/13)
48%
15
17 H.F. Chen
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Shamier Balaydin
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
10
17 Richard van Giesen
5 (3/2) 18 (9/9)
50%
10
17 Olesya Bila
4 (1/3) 17 (8/9)
47%
10
17 Alvin Stevens
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
10
17 Hassan Osman
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
10
17 Zumfer Benquku
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 E a Costa
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
10
25 Mirjam Alfons
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
5
25 Patrick Lie-kiauw
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
5
25 Rienus Gennissen
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
5
25 Jelle Kijlstra
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
5
25 Ray Zwaan
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
5
25 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
5
25 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
5
25 Harry Strörmann
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
5
33 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
33 Eelco van der Heijde
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
33 Theo Schutte
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
33 Jum Zwijnenburg
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
33 Rick Telehala
5 (2/3) 21 (10/11)
48%
5
33 Satoru Sakai
4 (1/3) 17 (8/9)
47%
5
33 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
33 Alex Van galen
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
41 Richard Gilmer
5 (0/5) 21 (6/15)
29%
5
Starts Jul 28, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (41 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 29-06: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Laat een CueScore-comment achter als je op de reservelijst wilt.

RESERVELIJST:
1. Rogier Werle
2. ...

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem, spelers onder 16 jaar worden verdeeld over de poules.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 37,5%, #2: 22,5%, #3: 14%) en de finalisten van de SKO-B-ronde (#1: 8%, #2: 4%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (13e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wim Terlingen 4 3 0 1 10 9 1 0 0 0 0.526 3
2 Niels van Adrichem 4 2 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 2
3 Alvin Stevens 4 2 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 2
4 Mirjam Alfons 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
5 Satoru Sakai 4 1 0 3 8 9 -1 0 0 0 0.471 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sander Tetelepta 5 4 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 4
2 Keith Gonesh 5 3 0 2 9 7 2 0 0 0 0.563 3
3 Richard van Giesen 5 3 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 3
4 Patrick Lie-kiauw 5 3 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 3
5 Rick Telehala 5 2 0 3 10 11 -1 0 0 0 0.476 2
6 Richard Gilmer 5 0 0 5 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ramin Ismayilov 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
2 Hoa Nguyen 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 E a Costa 4 2 0 2 7 10 -3 0 0 0 0.412 2
4 Jelle Kijlstra 4 2 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 2
5 Peter Bron 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stein Posthuma 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
2 Anh Thien Bui 4 2 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 2
3 Hassan Osman 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Ray Zwaan 4 2 0 2 7 10 -3 0 0 0 0.412 2
5 Eelco van der Heijde 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 4 3 0 1 10 3 7 0 0 0 0.769 3
2 Bob Worku 4 3 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 3
3 H.F. Chen 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Rienus Gennissen 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
5 Theo Schutte 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rogier Werle 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
2 Ronald van Adrichem 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
3 Zumfer Benquku 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Harry Strörmann 4 1 0 3 3 10 -7 0 0 0 0.231 1
5 Alex Van galen 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sigfried Janga 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Richard Floris 4 3 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 3
3 Olesya Bila 4 1 0 3 8 9 -1 0 0 0 0.471 1
4 Laurenze Meskers 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Michael Da Costa Goncalo 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lennert Duyn 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Chaka Sanichar 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
3 Shamier Balaydin 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Scott Laurens 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Jum Zwijnenburg 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 12:34  Table 7
2-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 12:34  Table 8
3-B   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:34  Table 9
4-B   
Netherlands
Rick Telehala
Ireland
Richard Gilmer
Sun 12:34  Table 10
5-B   
Netherlands
Richard Van Giesen
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 12:34  Table 11
6-C   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:10  Table 8
7-C   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:35  Table 15
8-D   
Netherlands
Eelco van der Heijde
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:35  Table 16
9-D   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 12:35  Table 17
10-E   
Netherlands
Feng Chen
Netherlands
Bob Worku
Sun 12:35  Table 18
11-E   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 12:52  Table 11
12-F   
Netherlands
Alex Van galen
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 12:56  Table 9
13-F   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 13:02  Table 7
14-G   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 13:04  Table 10
15-G   
Ukraine
Olesya Bila
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:05  Table 15
16-H   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 13:07  Table 16
17-H   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Scott Laurens
Sun 13:07  Table 17

Round 2

Race to 3
18-A   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:28  Table 15
19-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 13:11  Table 18
20-B   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Ireland
Richard Gilmer
Sun 13:29  Table 10
21-B   
Netherlands
Keith Gonesh
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 13:30  Table 16
22-B   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Richard Van Giesen
Sun 13:35  Table 11
23-C   
Netherlands
Peter Bron
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:42  Table 9
24-C   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Portugal
Alex Costa
Sun 13:40  Table 18
25-D   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 13:47  Table 8
26-D   
Netherlands
Eelco van der Heijde
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 13:22  Table 7
27-E   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:53  Table 7
28-E   
Netherlands
Feng Chen
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 13:14  Table 11
29-F   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 13:53  Table 15
30-F   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Rogier Werle
Sun 13:43  Table 10
31-G   
Netherlands
Laurenze Meskers
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:55  Table 11
32-G   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Richard Floris
Sun 13:29  Table 8
33-H   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Scott Laurens
Sun 13:55  Table 16
34-H   
Netherlands
Lennert Duyn
Suriname
Shamier Balaydin
Sun 13:32  Table 17

Round 3

Race to 3
35-A   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 13:58  Table 10
36-A   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:18  Table 15
37-B   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 13:57  Table 17
38-B   
Ireland
Richard Gilmer
Netherlands
Richard Van Giesen
Sun 14:04  Table 18
39-B   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:12  Table 9
40-C   
Vietnam
Hoa Nguyen
Portugal
Alex Costa
Sun 14:19  Table 7
41-C   
Netherlands
Peter Bron
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 14:33  Table 15
42-D   
Netherlands
Ray Zwaan
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 14:28  Table 8
43-D   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 14:33  Table 10
44-E   
Netherlands
Mario Martokarijo
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 14:22  Table 17
45-E   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:26  Table 18
46-F   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Rogier Werle
Sun 14:25  Table 16
47-F   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 14:34  Table 9
48-G   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Richard Floris
Sun 14:50  Table 8
49-G   
Netherlands
Laurenze Meskers
Ukraine
Olesya Bila
Sun 14:50  Table 16
50-H   
Netherlands
Scott Laurens
Suriname
Shamier Balaydin
Sun 14:45  Table 17
51-H   
Netherlands
Chaka Sanichar
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 14:43  Table 7

Round 4

Race to 3
52-A   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:47  Table 18
53-A   
Netherlands
Wim Terlingen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:03  Table 9
54-B   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Richard Van Giesen
Sun 14:51  Table 11
55-B   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:53  Table 15
56-B   
Ireland
Richard Gilmer
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 15:04  Table 10
57-C   
Portugal
Alex Costa
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 15:09  Table 11
58-C   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 15:11  Table 17
59-D   
Vietnam
Anh Thien Bui
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 15:13  Table 7
60-D   
Netherlands
Ray Zwaan
Netherlands
Eelco van der Heijde
Sun 15:14  Table 18
61-E   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:17  Table 8
62-E   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Feng Chen
Sun 15:23  Table 15
63-F   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 15:31  Table 11
64-F   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Alex Van galen
Sun 15:34  Table 8
65-G   
Netherlands
Richard Floris
Ukraine
Olesya Bila
Sun 15:38  Table 9
66-G   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:35  Table 17
67-H   
Suriname
Shamier Balaydin
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 15:36  Table 10
68-H   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 15:38  Table 16

Round 5

Race to 3
69-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:40  Table 7
70-A   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 15:42  Table 15
71-B   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:47  Table 18
72-B   
Netherlands
Richard Van Giesen
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 15:49  Table 11
73-B   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Ireland
Richard Gilmer
Sun 15:52  Table 16
74-C   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 15:55  Table 17
75-C   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Peter Bron
Sun 16:05  Table 7
76-D   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Eelco van der Heijde
Sun 16:02  Table 9
77-D   
Vietnam
Anh Thien Bui
Sudan
Hassan Osman
Sun 16:10  Table 11
78-E   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Feng Chen
Sun 16:08  Table 8
79-E   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Bob Worku
Sun 16:10  Table 15
80-F   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Alex Van galen
Sun 16:10  Table 17
81-F   
Netherlands
Rogier Werle
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 16:11  Table 18
82-G   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 16:23  Table 10
83-G   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 16:28  Table 15
84-H   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 16:30  Table 9
85-H   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 16:33  Table 16

Last sixteen

Race to 4
86   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 17:18  Table 7
87   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 17:18  Table 8
88   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Bob Worku
Sun 17:18  Table 9
89   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 17:18  Table 10
90   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Richard Floris
Sun 17:38  Table 9
91   
Vietnam
Anh Thien Bui
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:19  Table 11
92   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Rogier Werle
Sun 17:45  Table 8
93   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 17:46  Table 7

Quarter final

Race to 4
94   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 17:54  Table 10
95   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 17:54  Table 11
96   
Netherlands
Richard Floris
R1
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:28  Table 7
97   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 18:20  Table 8

Semi final

Race to 5
98   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 18:47  Table 9
99   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Rogier Werle
Sun 18:58  Table 7

Final

Race to 5
100   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Richard Floris
R1
Sun 19:42  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment