Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 2, 2018

Chinese 8 ball Eerste Kwalificatie NK

Chinese 8-ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
5 (5/0) 49 (33/16)
67%
250
2 Rienus Gennissen
6 (4/2) 54 (27/27)
50%
180
3 Jan Rempe
Boven 't IJ
6 (4/2) 48 (28/20)
58%
140
3 Jur Kous
Plan B
5 (3/2) 44 (23/21)
52%
140
5 Tamara Peeters-Rademakers
3 (2/1) 28 (17/11)
61%
100
5 Tim Jonkman
3 (2/1) 24 (16/8)
67%
100
5 Yannick Pongers
SPC Woensel
5 (3/2) 47 (27/20)
57%
100
5 Quinten Pongers
SPC Woensel
4 (3/1) 31 (21/10)
68%
100
9 Mozes Leeflang
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
60
Show more
9 Tom Penrose
3 (1/2) 26 (9/17)
35%
60
9 Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
60
9 Cyriel Ledoux
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
60
13 Adam Kiernicki
2 (0/2) 20 (9/11)
45%
55
13 Rene Peeters
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
55
13 Thom Hos
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
55
13 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
55
17 Ben Zaza
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
50
17 Olesya Bila
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
50
Entry deadline Jun 2, 2018, 8:00 AM (local time)
Starts Jun 2, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Chinese Pool 2018 Ranking
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Anna Huang
More info
1e Kwalificatie NK Chinese 8 ball
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/chinese-8ball/nk-kwalificatie-1-delft

Inschrijfgeld: Leden KNBB €20,- niet leden €25
Hiervoor wordt een factuur gestuurd en betaling dient voor aanvang toernooi te zijn voldaan.
Maximaal 32 spelers.

75% van inschrijfgeld is direct prijzengeld, 25% gaat naar prijzengeld NK najaar
Bij alle kwalificaties plaatsen de beste vier spelers zich voor het NK, daarnaast is er een uitzending naar de Master Qualifier Siping beschikbaar voor de winnaar van deze kwalificatie.

Zie ook: https://www.poolbiljarten.nl/nieuws/eerste-kwalificatie-nk-chinese-8ball-zaterdag-2-juni-delft

Mochten er vragen of problemen zijn, kan men hiervoor naar de helpdesk van de KNBB gaan: http://helpdeskpool.knbb.nl/

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Ben Cicek
Walk Over
 
2   
Netherlands
Yannick Pongers
Ukraine
Olesya Bila
Sat 09:58 
3   
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Walk Over
 
4   
Walk Over
South Africa
Rienus Gennissen
 
5   
Netherlands
Thom Hos
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Mozes Leeflang
 
7   
Uganda
Cyriel Ledoux
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Jan van Lierop
 
9   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Walk Over
 
10   
Walk Over
Netherlands
Tim Jonkman
 
11   
Netherlands
Tom Penrose
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Adam Kiernicki
 
13   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Jur Kous
 
15   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Rene Peeters
Sat 09:58 
16   
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Netherlands
Ben Cicek
Netherlands
Yannick Pongers
Sat 10:52 
18   
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
South Africa
Rienus Gennissen
Sat 09:58 
19   
Netherlands
Thom Hos
Netherlands
Mozes Leeflang
Sat 09:58 
20   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 09:58 
21   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Tim Jonkman
Sat 09:58 
22   
Netherlands
Tom Penrose
Poland
Adam Kiernicki
Sat 09:58 
23   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Jur Kous
Sat 09:58 
24   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Jan Rempe
Sat 10:53 

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Ukraine
Olesya Bila
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Rene Peeters
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Jan Rempe
Sat 11:43 
34   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
35   
Walk Over
Poland
Adam Kiernicki
 
36   
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
37   
Walk Over
Uganda
Cyriel Ledoux
 
38   
Walk Over
Netherlands
Thom Hos
 
39   
Walk Over
South Africa
Rienus Gennissen
 
40   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Ben Cicek
Sat 11:44 

Winners qualification

Race to 6
41   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sat 11:53 
42   
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 11:23 
43   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Tom Penrose
Sat 11:31 
44   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 11:53 

Loser round 3

Race to 5
45   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Vincent Rauwerda
Sat 12:22 
46   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sat 11:45 
47   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Thom Hos
Sat 11:23 
48   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Rene Peeters
Sat 12:13 

Losers qualification

Race to 6
49   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Mozes Leeflang
Sat 13:29 
50   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Yannick Pongers
Sat 13:09 
51   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Jur Kous
Sat 13:09 
52   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Tom Penrose
Sat 13:00 

Quarter final

Race to 7
53   
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Netherlands
Jan Rempe
Sat 15:11 
54   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Yannick Pongers
Sat 15:11 
55   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jur Kous
Sat 15:11 
56   
Netherlands
Quinten Pongers
South Africa
Rienus Gennissen
Sat 15:11 

Semi final

Race to 7
57   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 16:58 
58   
Netherlands
Jur Kous
South Africa
Rienus Gennissen
Sat 16:58 

Final

Race to 7
59   
Netherlands
Jan van Lierop
South Africa
Rienus Gennissen
Sat 18:33 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment